مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

آخرین اخبار و گزارشات مربوط به انفجار پادگان سپاه

عملیات شناسایی پیكر شهدای انفجار ظهر امروز پادگان سپاه در نزدیك روستای بیدگنه در ملارد آغاز شده است./ متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود در حالی که آخرین آمار شهدا، 17 نفر است.

ظهر روز شنبه صدای انفجار در نواحی مختلف تهران به گوش رسید و حتی مناطقی از جنوب و جنوب غربی تهران را لرزاند. البته گفته شده صدای انفجار به حدی بوده است که در قسمت شمال شرق، شمال و شرق تهران نیز شیشه‌ها لرزیده است.

در حالیکه خبر آنلاین خبر از انفجار در غرب تهران و حوالی کارخانه‌های سایپا و ایران خودرو رخ داده است و نوشته است: «برخی شنیده‌ها حاکی است که این انفجار مربوط به انفجار پمپ گاز در اطراف تهران بوده است.» اما خبرگزاری مهر خبر از  انفجار در پادگان نظامی در روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد -نزدیک کرج – می‌دهد که در آن بخش چشمگیری از زاغه مهمات منفجر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش انفجار مهیبی که با صدای بلندی همراه بود کرج به ویژه منطقه عظیمیه را لرزاند و موجب شکستن شیشه‌ها و وحشت مردم شد.

برخی اخبار رسیده نیز حاکی از آن است که این انفجار‌ها در یک جایگاه عرضه سوخت گاز طبیعی (CNG) در حوالی گرم‌دره در نزدیکی کرج اتفاق افتاده و شدت انفجار به حدی بوده است که مردم از وحشت‌زده و سراسیمه به خیابان‌ها ریختند.

به گفته شاهدان عینی از نزدیکی محل انفجار، شدت انفجار به حدی بود که شیشه‌های ساختمان دانشگاه شهر قدس فرو ریخته و دود غلیظ و سیاهی آسمان را فرا گرفته است.

اما برخی ازسایت‌های خبری، از وقوع زلزله در کرج خبر داده‌اند. نسیم آنلاین به نقل از یک مقام آگاه در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران نوشت: زلزله‌ای به بزرگی ۲. ۵ ریش‌تر، ساعت ۱۳. ۱ بعد از ظهر امروز منطقه صفادشت کرج را لرزاند!

از سوی دیگر همین سایت، دقایقی پیش از قول دکتر زارع، یک عضو پژوهشگاه زلزله شناسینوشت: اطلاعات اولیه ما نشان ‌می‌دهد لرزش ظهر امروز در منطقه شهریار ناشی از یک انفجار مهیب بوده است اما علت دقیق لرزش هنوز مشخص نیست.

همچنین خبرگزاری فارس، در گفتگو با ر وابط عمومی پژوهشکده زلزله‌شناسی درباره برخی لرزش‌های حس شده در سطح شهر تهران نوشت: اطلاعات و داده‌های ثبت شده روی دستگاه‌های زلزله‌سنجی از وقوع زلزله اطلاعاتی نمی‌دهد اما همچنان پردازش روی داده‌ها ادامه دارد.

برخی اخبار اولیه حاکی از آن است که انفجار یک پمپ گاز در اطراف تهران منجر به احساس لرزش زمین در برخی مناطق تهران شده و صدای مهیب این انفجار توسط برخی ساکنان تهران نیز شنیده شده است.

و تا این لحظه ضد و نقیض‌ها درباره این اتفاق ادامه دارد و هنوز معلوم نیست به راستی چه اتفاقی رخ داده است.

انفجار در زاغه مهمات پادگان بیدگنه در حوالی ملارد شهریار

اما در تکمیل این خبر، حسین گروسی نماینده شهریار در مجلس در باره حادثه انفجار امروز در حوالی تهران، از انفجار امروز در پادگان نظامی در روستای «بیدگنه» از توابع شهرستان ملارد در استان البرز خبر داد و گفت: هنوز برآورد دقیقی از تلفات جانی و خسارت‌های مالی این حادثه در دسترس نیست؛ کمیته بحران برای رسیدگی به علت‌های این حادثه تشکیل شده است.

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، لحظاتی پیش با تأیید خبر دو انفجار پی‌درپی در حوالی شهر قدس از توابع شهریار در استان البرز گفت: شدت دو انفجار به حدی بود که صدای مهیب و لرزش آن شیشه برخی ساختمان‌های در نزدیکی محل حادثه را شکسته و مردم را شهریار و شهر قدس را وحشت‌زده کرده است.

نماینده مردم شهریار و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی افزود: انفجار امروز در پادگان نظامی در روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد در استان شهریار اتفاق افتاده است که در آن بخش چشمگیری از زاغه مهمات منفجر شده است.

وی تصریح کرد: هنوز برآورد دقیقی از جزئیات حادثه، تلفات جانی و خسارت‌های مالی این حادثه در دسترس نیست؛ کمیته بحران برای رسیدگی به علت‌های این حادثه تشکیل شده است

امروز (شنبه ۲۱ آبان) در حدود ساعت یک بعد از ظهر دو انفجار به‌نسبت شدید در حوالی شهر قدس و ملارد از توابع شهریار در استان البرز سراسر استان تهران را لرزاند.

اعزام تیم‌های امدادی هلال احمر به محل انفجار/ ترافیک شدید در محل حادثه

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر از اعزام تیم‌های امدادی به محل حادثه انفجار زاغه مهمات در روستای بیدگنه خبر داد.

حسین درخشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از اعلام حادثه تیم های امدادی شهرستانهای ملارد و شهریار به محل حادثه اعزام شده اند. این تیم ها تاکنون به علت ترافیک شدید در منطقه تاکنون نتوانسته اند به محل حادثه برسند.

وی ادامه داد: تمامی تیم های امدادی استان البرز نیز در آماده باش به سر می برند.

باقری:انفجار اخیر در کرج نبود

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان البرز گفت: انفجاری که دقایقی پیش رخ داد نه در کرج که در محدوده استحفاظی استان تهران اتفاق افتاد.

ابوالقاسم باقری در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: این انفجار مربوط به حوزه استحفاظی استان تهران است و در محدوده شهرستان ملارد گزارش شده است.

وی گفت: بررسیهای بیشتر در حال انجام است و تا کنون اطلاعات بیشتری به دست نیامده است.

انفجار جایگاه CNG در تهران و البرز صحت ندارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تکذیب انفجار جایگاه عرضه CNG در تهران و البرز اعلام کرد: هیچ گونه انفجاری در تاسیسات نفتی استان تهران رخ نداده است.

مجید شهیدی در گفتگو با مهر با تکذیب انفجار جایگاه CNG در تهران و البرز، اعلام کرد: امروز هیچگونه انفجاری در تاسیسات نفتی استان تهران و البرز به وقوع نپیوسته است.

انفجار در یکی از زاغه‌های مهمات متعلق به سپاه بوده است

بنا بر اطلاعیه سپاه، مقارن ظهر امروز انفجاری در یکی از زاغه های نگهداری مهمات متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوالی تهران رخ داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، مقارن ظهر امروز انفجاری در یکی از زاغه های نگهداری مهمات متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوالی تهران رخ داد.

فاطمه آلیا :انفجار امروز تلفات جانی نداشته است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تایید انفجار ظهر امروز در طراف تهران اعلام کرد این انفجار تلفات جانی نداشته است.

فاطمه آلیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با اعلام این خبر گفت: طبق جزئیاتی که به ما اعلام شده است، انفجار در کارخانه‌ای نزدیکی کرج، انفجار در یک پادگان نظامی و همچنین انفجار در یک پمپ گاز سی ان جی، سه روایتی است که درخصوص انفجار امروز وجود دارد.

وی تاکید کرد: درحال حاضر افراد مسئول درحال بررسی طبیعی یا غیر طبیعی بودن این حادثه هستند.

نماینده تهران در مجلس هشتم درخصوص برنامه کمیسیون امنیت ملی در این زمینه گفت: امروز برنامه‌ای برای بررسی این حادثه نداریم، اما فردا صبح با تشکیل جلسه هیئات رئیسه کمیسیون ابعاد مختلف این انفجار مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت لزوم از افراد مسئول برای پاسخگویی در این زمینه دعوت خواهیم کرد.

اعزام سه تیم سگهای زنده‌یاب به محل انفجار

با وجود اینکه گفته شده این انفجار تلفات جانی نداشته است اما مدیر روابط عمومی هلال احمر کشور از اعزام سه تیم سگهای زنده یاب همراه با تجهیزات امدادی به محل انفجار در در پادگان نظامی در روستای «بیدگنه» از توابع شهرستان ملارد در استان البرز خبر داد.

پویا حاجیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد انفجار زاغه مهماتی در شهر ملارد گفت: پس از وقوع حادثه سه تیم زنده یاب (سگهای زنده یاب) همراه با سه دستگاه آمبولانس و گروههای امدادی به سمت محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: هلال احمر استان البرز و ملارد در آماده باش هستند و بالگردهای امدادی هم برای اعزام مصدومان در شرایط خاص آماده هستند.

عکس احتمالی از حادثه امروز:

در فضای مجازی یک عکس از حادثه امروز منتشر شده است و ادعا شده که توسط مردم حاضر در صحنه گرفته شده است.نکته اینجاست که در این عکس، انفجار رخ داده در پادگان نظامی نیست.

اعزام آمبولانس‌هاي استان تهران و البرز به سمت شهر قدس

از همه دانشگاه‌ها آمبولانس به مقصد شهر قدس اعزام شده‌است.

مركز هدايت عنليات بحران وزارت بهداشت به خبرنگار ايلنا گفت: «از همه دانشگاه‌ها آمبولانس به مقصد شهر قدس اعزام شده‌است.»

اين مقام مسئول در مورد تعداد آمبولانس‌هاي اعزام شده گفت:«آمبولانس‌هاي اعزام شده از همه دانشگاه‌هاي استان تهران و البرز اعزام شده‌است ولي تعداد آن هنوز مشخص نيست.»

او ارائه اطلاعات بيشتر در اين زمينه را منوط به قطعيت اطلاع از حادثه كرد و به خبرنگار ايلنا گفت:«هنوز نمي‌دانيم چه اتفاقي رخ داده‌است. تعداد آمبولانس‌ها با توجه به تعداد مصدومين افزايش مي‌يابد.»

تائید انفجار در انبار مهمات پادگان اطراف تهران/ علت انفجار در دست بررسی است

جانشین فرمانده ناجا با اعلام اینکه انفجار در یکی از پادگانهای اطراف تهران رخ داده است گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.

سردار احمدرضا رادان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: انفجار یک ساعت پیش در یکی از پادگان های اطراف شهر تهران رخ داده است که علت انفجار و میزان تلفات در دست بررسی است.

۴۰ کشته در انفجار امروز ملارد

یک منبع آگاه از کشته شدن 40 تن در انفجار امروز آموزشگاه نظامی مدرس(از زاغه‌های نگهداری مهمات) در ملارد کرج خبر داد.

این منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار قانون با اعلام این خبر، گفت که از تعداد زخمی‌ها و تعداد کسانی که در خارج از پادگان کشته یا زخمی شده‌اند خبری ندارد.

این منبع آگاه اعلام کرد نیروهای امدادی در حال امدادرسانی در محل حادثه هستند.

از ورود خبرنگاران به داخل پادگان جلوگیری شد

ترافیک سنگین تردد به سمت پادگان بیدگنه را با مشکل مواجه کرده و امکان امدادرسانی به محل حادثه دیده را با مشکل مواجه کرده است.

از سرچهار راه ملارد تا پادگان بیدگنه ترافیک سنگینی حاکم است و ماموران امدادرسانی آتش نشانی و هلال احمر و اورژانس با مشکل می توانند به محل حادثه خود را رسانده و به خدمات رسانی مشغول شوند.

از ورود خبرنگاران به داخل پادگان جلوگیری شده است و بالگردهای امدادرسانی در آسمان محل حادثه در رفت آمد هستند.

ماموران راهنمایی رانندگی، نیروی انتظامی، هلال احمر، سپاه و … در حال خدمات رسانی به مصدومان و حادثه دیدگان هستند.

از 10 کیلومتری محل حادثه به دلیل دود غلیظ به سختی می توان اطراف را دید و آتش برافروخته شده از این انفجار هنوز خاموش نشده است.

15 شهید در انفجار پادگان‌ سپاه/ دلیل انفجار “جابجایی مهمات” بوده است

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران از به شهادت رسیدن 15 نفر در انفجار یکی از پادگان‌های سپاه در اطراف تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارس، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به وقوع انفجار مهیب در یکی از پادگانهای سپاه در اطراف تهران گفت: این انفجار به دلیل جا به جایی مهمات رخ داده که در اثر این حادثه 15 نفر شهید و عده‌ای نیز مجروح شده‌اند  که حال برخی از مجروحان وخیم است.

وی افزود: در حال حاضر تیمی در حال بررسی حادثه است که اطلاعات آن متعاقبا به افکار عمومی اعلام می‌شود.

وی همچنین در خصوص شایعات مطرح شده از سوی برخی رسانه های خارجی مبنی بر جابجایی کلاهک های موشکی در این پادگان سپاه به مهر، گفت: اصلا این انفجار ربطی به آزمایش هسته ای که برخی از رسانه های بیگانه آنرا مطرح کرده اند، ندارد.

احتمال انفجار مجدد در پادگان/ تنها 6 امدادگر مجوز ورود به پادگان را گرفتند

وی گفت: هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست ولی احتمال انفجار دیگری می رود. اورژانس تهران هم در خارج از پادگان مستقر شده و نتوانست داخل پادگان شود.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه تنها 6 امدادگر با سگهای زنده یاب مجوز ورود به پادگان را گرفتند گفت: احتمال انفجار مجدد می رود.

محمود مظفر در گفتگو با خبرنگار مهر از وضعیت بحرانی پادگان ملارد خبر داد و افزود: دود غلیظ مانع نجات آسیب دیدگان شده است. خیابانهای اطراف پادگان توسط مسئولان مربوطه بسته شده تا عملیات امداد و نجات بهتر انجام شود ولی تنها 6 نفر از امدادگران توانستند مجوز داخل شدن پادگان را اخذ کنند.

وی گفت: هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست ولی احتمال انفجار دیگری می رود. اورژانس تهران هم در خارج از پادگان مستقر شده و نتوانست داخل پادگان شود. آماری مصدومین و مجروحینی که هلال احمر به خارج از پادگان منتقل کرد تنها 10 نفر بوده است.

این در حالی است که هنوز مسئولان پادگان نظامی هیچ درخواستی برای حضور سازمان پزشکی قانونی کشور نداشته اند.

پایان عملیات اورژانس/ 23 مجروح به 5 بیمارستان کرج منتقل شدند

مرکز هدایت عملیات بحران کشور پابان عملیات انتقال 23 مجروح حادثه انفجار پادگانی در ملارد را ساعت 40/16 عصر امروز اعلام کرد.

مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام پایان عملیات اورژانس در حادثه انفجار ظهر امروز گفت: از مجموع 23 مجروح این حادثه هشت مصدوم به بیمارستان شریعتی کرج، یک مجروح با 60 درصد سوختگی به بیمارستان مدنی کرج، دو مجروح به بیمارستان البرز کرج، پنج مجروح به بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار و هفت مجروح به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار منتقل شده اند، که دو تن از این مجروحان هم اکنون در اتاق عمل هستند.

کارشناس مسئول مرکز هدایت عملیات بحران اورژانس کشور اظهار داشت: از سوی مرکز رسیدگی به حوادث و فوریتهای پزشکی منطقه انفجار، ناوگانی با استعداد انتقال 100 مجروح به محل این حادثه اعزام شده بود که در نهایت 23 مجروح از این حادثه به مراکز درمانی کرج و شهریار منتقل شدند.

وی با اعلام اینکه کوچکترین مجروح این حادثه 25 ساله و بزرگترین مجروح 52 ساله بوده است گفت: ناوگان اورژانس در این حادثه شامل 23 آمبولانس، چهار اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه بالگرد بود.

انفجار غرب استان تهران تاکنون 27 شهید و 16 مجروح بجای گذاشته است

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در پی حادثه انفجار یکی از زاغه های مهمات در حوالی غرب تهران 27 تن از کارکنان غیور و فداکار سپاه دعوت حق را لبیک گفتند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، با اشاره به حادثه انفجار زاغه مهمات در غرب تهران اظهار داشت: مقارن ساعت30/13 امروز، در پی تلاش برای جابجایی مهمات و تجهیزات جهت اجرای ماموریت های محوله جاری، متاسفانه در اثر این حادثه ناگوار27 تن از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر نیز زخمی شدند.

وی افزود: حال تعدادی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

شریف در پایان با تبریک و تسلیت شهادت شهدای این حادثه به محضر حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری و خانواده معظم آنان تصریح کرد: ابعاد این حادثه به دست کارشناسان در حال بررسی بوده و نتیجه آن متعاقبا به استحضار ملت قهرمان و شهید پرور ایران خواهد رسید.

شریف همچنین به خانواده حادثه دیدگان توصیه کرد که به شایعات و آمار عجیب و غریبی که اعلام می‌شود، توجه نکنند.
عکس اسوشیتدپرس از انفجار مهیب امروز

عملیات شناسایی پیكر شهدای انفجار پادگان سپاه آغاز شد

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات شناسایی پیكر شهدای انفجار ظهر امروز پادگان سپاه در نزدیك روستای بیدگنه در ملارد آغاز شده است.

‘محمود مظفر’ در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: بالگردهای امداد و نجات نیز در حال به زمین نشستن در محل وقوع حادثه در این پادگان نظامی هستند تا مجروحان حادثه دیده را به سرعت به بیمارستان انتقال دهند.

وی با بیان اینكه این بالگردها مجروحان حادثه دیده را به بیمارستان بقیه الله در تهران اعزام می كنند، گفت: بخشی دیگر از این مجروحان از طریق نیروهای هلال احمر به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار منتقل می شوند.

وی افزود: اكنون نیروهای واكنش سریع سازمان امداد و نجات هلال احمر به محوطه انفجار وارد شده اند و مشغول نجات مصدومان و شناسایی اجساد هستند.

خبرنگاران اعزامی ایرنا از محل وقوع انفجار گزارش كردند كه چندین فروند بالگرد و آمبولانس های متعلق به سپاه پاسداران سرگرم انتقال مجروحان به مراكز درمانی و بیمارستانی هستند.

براساس این گزارش ، نیروهای امدادرسان و آتش نشان نیز در محل حادثه حضور دارند.

سردار شریف: آمار شهدا و مجروحان انفجار در پادگان سپاه 33 نفر است

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اعلام آمار 27 نفر برای شهدا در ساعات گذشته گفت: متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود در حالی که آخرین آمار شهدا، 17 نفر است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اعلام این خبر گفت: انفجار هنگامی صورت گرفت که یک محموله مهمات از زاغه در حال خارج شدن به سمت منطقه مورد نظر بود که متأسفانه به محض خروج از زاغه این حادثه اتفاق افتاد.

وی افزود: این حادثه در محلی متعلق به سازمان جهاد خودکفایی سپاه به وقوع پیوست که متأسفانه طی آن 17 نفر از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر دیگر مجروح شدند که مجروحین حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و براساس آخرین اطلاعات دریافتی حال چند نفر از این مجروحین نیز وخیم گزارش شده است.

شریف در پایان با اشاره به اعلام آمار 27 نفر برای شهدا در ساعات گذشته، گفت: متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود که ضمن عذر خواهی از مردم آخرین آمار شهدا 17 نفر اعلام می‌شود.

خبر گزاری مهر در خبری اختصاصی اعلام کرد:”سردار حسن مقدم از فرماندهان با سابقه سپاه پاسداران، از جمله شهداي انفجار اخير است”

خبرگزاری فارس نیز این خبر را تایید کرد و نوشت: در پی وقوع انفجار در یکی از پادگان های سپاه در حوالی تهران، سردار حسن تهرانی مقدم از فرماندهان سپاه به شهادت رسید.

سردار مقدم به عنوان پژوهشگر دانشگاه امام حسین(ع) و مسئول سازمان جهاد خودکفایی سپاه بود که در دوران خدمت خود خدمات ارزشمندی بجای گذاشت.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid