مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

آخرین قیمت ماشین داخلی در بازار فروش خودرو تیرماه

ستاره باران – در شرایطی که نزدیک به سه هفته از افزایش نرخ ارز می‌گذرد، بیشتر خودروسازان داخلی با مجوز و بی‌مجوز، محصولاتی که ارزبری بیشتری دارند را گران کرده، تا از داغ بودن «تنور» بهره برده و «نان» خود را چسبانده باشند.

 

 

به نوشته دنیای اقتصاد ، آن طور که خبر می‌رسد، «ایران خودرو»، «پارس خودرو» و «گروه بهمن» از فرصتی که نرخ ارز در اختیارشان قرار داده، نهایت استفاده را برده و به این بهانه، بین ۲۵۰ هزار تا چهار میلیون تومان به قیمت محصولات خود افزوده‌اند. در این بین ظاهرا تنها ایران خودرو مجوز لازم را از وزارت صنایع دریافت کرده است. این موضوع در شرایطی است که وزارت صنایع همواره طی سال‌های گذشته مخالف سرسخت افزایش قیمت‌ها بوده و به جز مواردی بسیار محدود (مانند تندر-۹۰) اجازه افزایش قیمت‌ها را در سطحی وسیع نداده است. با این حال، ظاهرا این بار با توجه به وضعیت فعلی وزارت صنایع و همچنین تاثیر غیرقابل‌اغماض گرانی نرخ ارز بر هزینه تولید خودروها، این وزارت کمی کوتاه آمده و با افزایش قیمت برخی خودروها موافقت کرده است.

به گفته دبیر انجمن خودروسازان، افزایش قیمت خودروهای داخلی منوط به موافقت کمیته خودرو وزارت صنایع بوده و هر خودروسازی که خواهان گران شدن محصولاتش باشد، باید درخواست خود را در این مورد به کمیته موردنظر ارسال کند.

مدیرکل دفتر ماشین‌سازی و نیرو محرکه وزارت صنایع، انجمن خودروسازان، نماینده سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به همراه مدیرعامل شرکتی که خواهان افزایش قیمت است، اعضای کمیته خودرو را تشکیل می‌دهند و در آخرین جلسه خود، رای به افزایش قیمت چهار محصول ایران خودرو داده‌اند. بنابر اخبار رسیده، پس از گرانی ارز تنها درخواست ایران خودرو برای افزایش قیمت مورد قبول واقع شده و باقی خودروسازها یا درخواستی نداده‌اند یا هنوز جلسه‌ای برای بررسی وضعیت آنها تشکیل نشده است.

افزایش قیمت چهار محصول ایران خودرو

اما به سراغ جزئیات افزایش قیمت‌ها برویم و ابتدا از ایران خودرو شروع کنیم، شرکتی که اگرچه بیشتر محصولات آن دارای ارزبری پایینی هستند، اما از گرانی نرخ ارز در امان نمانده و مجبور به افزایش قیمت چهار خودرو خود شده است.

طبق اخبار رسیده، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۷ آی، سوزوکی گرندویتارا و تندر-۹۰ در تمام مدل‌های خود با افزایش قیمت کارخانه‌ای روبه‌رو شده‌اند که در این بین ویتارا رکورددار محسوب می‌شود. این محصول با مجوز وزارت صنایع تا سقف دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان گران شده است، به نحوی که مدل فول آن هم‌اکنون با قیمت ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد. مدل معمولی ویتارا نیز با جهشی ۱/۱ میلیون تومانی، هم‌اکنون ۴۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

این محصول شاسی بلند که در ایران خودرو خراسان به مونتاژ می‌رسد، جدای از نرخ ارز با مشکل تامین قطعات نیز دست و پنجه نرم می‌کند و از همین رو قیمت آن در بازار به بالای ۵۰ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ نیز که هنوز ارزبری قابل‌توجهی دارد، در تمام مدل‌های موجود خود افزایش قیمت را تجربه کرده و مشتریان باید این محصول را با قیمت‌های جدید خریداری کنند. بنابر اخبار رسیده، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش قیمتی ۵۰۰ هزار تومانی هم‌اکنون ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد و تیپ ۶ این خودرو نیز با توجه به رشد قیمتی که داشته، در حال حاضر ۱۸ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان قیمت دارد. در میان مدل‌های صندوقدار نیز که حداقل ۲۵۰ هزار تومان گران شده‌اند، مدل V۹ با قیمتی معادل ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد. این خودرو ظاهرا با کمبود عرضه نیز مواجه است و از همین رو قیمتی بالای ۲۰میلیون تومان در بازار دارد.

همچنین مدل V۸ نیز که جزو «گران شده‌های ارزی» ایران‌خودرو به شمار می‌رود، هم‌اکنون قیمتی برابر با ۱۷ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان در نمایندگی‌ها دارد. از ۲۰۶ که بگذریم، پژو ۲۰۷‌ای نیز در هر دو مدل اتومات و دنده‌ای خود مجوز افزایش قیمت را دریافت کرد و گران شد.

آن طور که خبر می‌رسد، ایران خودرو ۲۵۰ هزار تومان به قیمت ۲۰۷ افزوده و این محصول هم‌اکنون در مدل دنده‌ای ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و نوع اتومات آن نیز ۲۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

جهش ۵۰۰ هزار تومانی تندر-۹۰

اگرچه طی چند سال گذشته ایران خودرو معمولا چندان عجله‌ای در افزایش قیمت تندر-۹۰ از خود نشان نمی‌داد، اما با گرانی ارز جبران مافات کرد و به یک باره ۵۰۰ هزار تومان به قیمت تندر افزود. این افزایش قیمت البته ظاهرا تنها به مدل E۲ مربوط بوده و E۱ از گرانی در امان مانده است. بنابر مجوزی که کمیته خودرو صادر کرده، تندر-۹۰ مدل E۲ هم‌اکنون با قیمت ۱۴ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.

این موضوع در شرایطی است که پارس خودرو قبلا دست به کار شده و به بهانه تعویض سیستم ضبط و پخش تندر E۲، حدود ۲۰۰ هزار تومان به قیمت این محصول اضافه کرده و چند وقتی می‌شود که آن را با قیمتی معادل قیمت فعلی تندر ایران خودرو در نمایندگی‌های خود به فروش می‌رساند.

تندر یکی از محصولات زیان ده صنعت خودرو کشور به شمار می‌رود که ارزبری نسبتا زیادی نیز دارد.

افزایش قیمت میلیونی مگان و تینا

اما سری هم به گروه سایپا بزنیم و ببینیم این شرکت پس از گرانی ارز چه کرده‌است.
هر چند ظاهرا سایپا اقدام خاصی را در افزایش قیمت محصولاتش (ریو و پراید) انجام نداده، اما زیرمجموعه اش بیکار ننشسته و مگان را به حدی قابل‌توجه گران کرده است. بر این اساس، مگان اتومات ۲۰۰۰ سی سی با افزایش قیمتی حدودا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی مواجه شده و هم‌اکنون ۳۲ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان در نمایندگی‌های پارس خودرو عرضه می‌شود.

مگان خودرویی مونتاژی به شمار می‌رود و ارزبری بالایی دارد و پارس خودرو قبل از ماجرای نرخ ارز نیز این محصول را گران کرده بود. همچنین نیسان تینا نیز که دیگر محصول مونتاژی پارس خودرو محسوب می‌شود، افزایش قیمتی دو میلیون تومانی را تجربه کرده و هم‌اکنون ۶۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد. تینا خودرویی «فول سی کی دی» به حساب می‌آید و ۱۰۰ درصد ارزبر است.
اما پارس خودرو هرچند دیگر محصول خود به نام ماکسیما را پس از افزایش نرخ ارز گران نکرد، اما پیش از این ماجرا به قیمت «مونتاژی ژاپنی» خود افزود، به نحوی که قیمت ماکسیما طی دو ماه گذشته بیش از دو میلیون تومان گران شده است.

رفت و برگشت مزدا۳

در بین شرکت‌های بخش خصوصی، «گروه بهمن» تنها شرکتی است که قیمت محصولات خود را پس از گرانی نرخ ارز افزایش داده و شاخص‌ترین آن، به جهش چهار میلیونی مزدا۳ مربوط می‌شود. این شرکت در مرحله اول دو میلیون تومان به قیمت مزدا۳ افزود و به فاصله اندکی این خودرو را دو میلیون دیگر نیز گران کرد. این در شرایطی است که گفته می‌شود «گروه بهمن» دو میلیون تومان دومی را کسر کرده و قیمت مزدا۳ را به همان ۴۷ میلیون و اندی رسانده است.

هر چند خبری مبنی بر افزایش قیمت دیگر خودروسازان بخش خصوصی به گوش نمی‌رسد، اما این موضوع بیشتر به اوضاع نابسامان تولید آنها برمی‌گردد، نه قناعت پذیریشان! به عبارت بهتر، بیشتر خودروسازان خصوصی تیراژ پایینی داشته و معمولا نیز تعهداتی از قبل دارند و به نوعی عملا توانایی افزایش قیمت را نخواهند داشت، زیرا خودرویی نیست که بخواهند آن را گران کنند.به عنوان مثال، شرکت «خودروسازان راین» که دو محصول از هیوندایی موتورز کره را به مونتاژ می‌رساند، در حال حاضر با عدم تامین قطعات ورنا و کمبود قطعات آوانته مواجه است و عملا خودرویی برای گران کردن ندارد.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid