مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

احمد خاتمی: من سخنان هاشمی را نقد نکردم

يك عضو ارشد جامعه مدرسين حوزه علميه قم با تاكيد بر اين‌كه «برداشت‌های نادرستی از سخنان اخيرم صورت گرفته است» گفت: من در آن سخنان نقد «ما قال» كردم نه نقد «من ‌قال».

ایسنا:آیت‌الله سیداحمد خاتمی اظهار كرد: امروز مطلع شدم بسیاری از سایت‌ها و رسانه‌ها سخنان اینجانب را مبنی بر این‌كه “عده‌ای می‌گویند اعتماد مردم از نظام سلب شده دروغ است” به جناب آقای هاشمی رفسنجانی نسبت داده‌اند و گفته‌اند كه خاتمی اعلام كرده كه آقای هاشمی رفسنجانی دروغ گفته است.

وی با بیان این‌كه «در این ارتباط توضیح چند نكته را ضروری می‌دانم» ادامه داد: اولا سخنان من نقد آن سخن بود نه نقد گوینده آن و این سخن حدود دو سال است كه از سوی رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه گفته می‌شود كه اعتماد مردم از نظام سلب شده است و من در آن‌جا در مقام نقد سخن هستم و به تعبیری «ماقال» را نقد كرده‌ام نه «من‌قال» را و این‌كه برخی خطاب این حرف را به آقای هاشمی نسبت می‌دهند سخن نادرستی است.

وی به صحبت‌های هاشمی رفسنجانی اشاره كرد و گفت: سخنی كه آقای هاشمی گفته‌اند این است كه اگر بخواهیم حرف درستی بزنیم و نصیحتی انجام دهیم این است كه باید به طور كلی تلاش كنیم كه اگر اعتماد بخشی از مردم از بین رفته یا به تردید افتاده‌اند باید این اعتماد را برگردانیم و صفا بین دولت و مردم، نظام و مردم و حكومت و مردم ایجاد كنیم و این كار آسان‌تری است. چون مردم آگاه آسان‌تر برمی‌گردند و لجبازی نمی‌كنند به شرط این‌كه واقعیت را ببینند.

این عضو هیات رییسه مجلس خبرگان افزود: بنابراین آقای هاشمی نگفته است هنوز می‌توانیم اعتماد مردم را برگردانیم و من نیز در سخنانم گفتم این سخن كه برخی می‌گویند اعتماد مردم از نظام سلب شده دروغ است و نسبت دادن این سخنانم به آقای هاشمی را تكذیب می‌كنم و در واقع به هم بافتن آسمان و ریسمان می‌دانم كه مبنایی ندارد.

وی توضیح داد: من در سخنانم گفتم كه مردم از بخشی از سیاسیون سلب اعتماد كردند و در این موضوع تردیدی نیست و چه بسا از عملكرد نادرست برخی از مسوولان نیز ناخشنود باشند، ولی این به معنای سلب اعتماد از نظام نیست؛ بنابراین به صراحت می‌گویم كه این‌گونه تفاسیر كه «سیداحمد خاتمی، ‌هاشمی رفسنجانی را تكذیب كرده است» نادرست و خلاف واقع است و ادبیات بنده در حوزه نقد این چنین نیست. ادبیات من نقد سخن است نه گوینده یك سخن.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid