مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

او لجبازی می کند؟ یک کلک برای عوض کردن تصمیمش

او لجبازی می کند؟ یک کلک برای عوض کردن تصمیمش

او لجبازی میکند؟ یک کلک برای عوض کردن تصمیمش

شوهرتان به دل شما راه نمی آید و با لجبازی و بهانه آوردن از کاری که میخواهید انجام دهــد طفره میرود؟ خیلی راحت میتوانید با این حرکات ساده تصمیم او را عوض کنید. تـصور میـکنید حق با شماست. اما او طفره رفته و مداوم بـهانه مـی آورد. مـــی خواهید کاری برایتان انجام دهد ولی او مـقاومت می نمــاید. یک دنده و کله شق است. در ایــن
شـرایط فکر می کـنـید شانسی برای پیروز شدن ندارید؟
البته! با این شش حرکت جسمانی می توانید تـصـمیـم شوهرتان را به نفع و به دلخواه خود تغییر دهید:
● آیینه او شوید
دقـیـقا هـمـانـنـد وضـعیـت و حـالت او بـایستـید.اگر دستها و پاهایش رابصورت متقاطع قرار داده بود شما نیز چنین کنید تا بصورت ضمنـی بـه او القا کنید که در یک سطح احساسی با وی قـراردارید.
● یکی از دستان خود را رها کنید
وقـتـی حسابی با حرفهایتان او را گرم کردید، بـا زیـرکـی یکی از دستهای خود را رها نمایید. اگـر بـعد از چند لحظه او نیز یکی از دستهای خود را رهـا نکرد، مـجـددا دسـت خـود را بـه حـالـت اول برگردانید. گفتگوی خود را دوستانه و مهربـانـانـه دنـبال نموده و قبل از اینکه دوباره دست خـود را رها کنید کمی لبخند بزنید.
● اکنون او متابعت خواهد نمود
اگر او در حـال اعـتـمـاد کـردن به شما باشد، بـه طـور فـیـزیکـی و احساسی شروع به نرم شدن می کنـد. حتی اگر دست به سیـنه باقی مانده ولی دستهایش حالت شل بخود گرفته باشنـد، یک نقطه آغاز بشمار می رود. چـنـانـچـه اتفاقی رخ نداد، دستش چیزی بدهید تا گره دستـانـش باز شود.
● هر دو دست خود را رها کنید
اکـنــون شما قدم بـه قدم از حـالـتـی بسـتـه بـه حالتی باز تغیـیــر نموده اید. در این مرحله صبور بـاشیـد. این کــه او دست دومش ( آخرین حصار بـیـن شما ) را نـیـز بیـنـدازد، ممکن است کمـی ترسناک باشد!
● حرکاتی ناگهانی انجام ندهید
حال او خـود را در مـعـرض انجام اوامر شما حس می کنـد، امـا اکـنـون هنگام انجام حرکات بزرگ مـانـنـد نـزدیـک شدن بیـش از حـد یـا بـوسـیـدن نیست. برای مدت ۱۰ دقیقه بـصورتـی دوسـتانه و نـه دلـبـرانـه بـاقـی بـمانیـد (ایـن یعنی پیروزی کامل ).
نکات همسرداری در سایت تفریحی.کام.

بحث و نظرات شما

  1. 11:41  |  13/9/15

    چقدر دردناکه
    مدام باید فیلم بازی کنیم
    چه زندگی مزخرفی می شود آن وقت

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid