مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

این 10 نکته را در زندگی زناشویی به کار ببرید

ده فرمان زناشويی

۱- ازدواج یک دستاورد بهشتی است! رعد و برق و طوفان نیز از دستاوردهای بهشتی اند!!
۲-اگر میخواهید همسرتان با دقت تمام به حرف های تان گوش بدهد و همه کلمات آنرا بخاطر بسپارد ؛ شب ها در خواب حرف بزنید!!
۳-ازدواج هزار دلار؛ اما طلاق دستکم صد هزار دلار آب میخورد.
۴- زندگانی زناشویی ؛ زندگانی بغرنجی است .در نخستین سال ازدواج ؛مرد حرف میزند و همسرش گوش میدهد؛ در سال دوم؛ زن حرف میزند و شوهرش گوش میدهد؛ در سال سوم؛ آنها دو تایی حرف میزنند و همسایه ها گوش میدهند!!
۵- وقتیکه مردی در اتومبیلش را برای همسرش باز میکند؛ از دو حال خارج نیست: یا اتومبیلش تازه است یا همسرش!!
۶- مفهوم ازدواج این است که مرد و زن با هم یکی میشوند؛ اما؛ مشکل هنگامی آغاز میشود که آنها سعی میکنند تصمیم بگیرند کدامیک شده اند.
۷- قبل از ازدواج؛ یک مرد تمام شب را بیدار خواهد ماند و در باره چیزهایی که گفته ای خواهد اندیشید؛ اما بعد از ازدواج؛ قبل از اینکه حرف هایت تمام بشود او بخواب رفته است.
۸-هر مردی خواهان آن است که همسرش زیبا؛ فهمیده؛ صرفه جو؛ و آشپز ماهری باشد. اما قانون اجازه میدهد فقط یک همسر داشته باشید.
۹- عشق و ازدواج اساسا از کیفیت های شیمیایی مایه میگیرند؛ بهمین خاطر است که خانم ها به شوهران شان همچون زباله های مسموم کننده نگاه میکنند.
۱۰- یک مرد؛ قبل از ازدوج؛ انسانی نا تمام است؛ اما بعد از ازدواج؛ دیگر تمام میشود.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid