مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

با گروه بروبکس بیشتر آشنا شوید

با گروه بروبکس بیشتر آشنا شوید

با گروه بروبکس بیشتر آشنا شوید

سه جوان شاد و شنگولی به علاوه یک جوان موفرفری که دو سه سال پیش با ویدئوی «سوسن خانوم» نامی برای خود دست و پا کردند با پوشیدن روپوش‌های مخصوص فست فود مشغول راه انداختن مشتری‌هایی هستند که بسیاری‌شان از سر کنجکاوی و نه خوردن غذا به این محل آمده‌اند.

از اوایل دهه 80 و با شروع به کار سایت‌های پخش موسیقی در فضای اینترت و با توجه به اینکه دیگر برای پخش آثار ضبط شده نیاز به مجوز پخش از ارشاد نبود و هر کسی با صرف هزینه‌ای اندک و یا گاهی حتی بدون هزینه می‌توانست آثار خود را در فضای مجازی پخش کند میل به خواننده شدن حتی در میان بسیاری که تا قبل از آن فقط موسیقی را به عنوان شنونده دنبال می‌کردند به شکل اعجاب آوری افزایش پیدا کرد تا اینکه دیگر شنیدن این خبر که کسی در میان آشنایان و بستگان به عرصه خوانندگی ورود کرده تعجب کسی را برنمی‌انگیخت. ما بررسی کرده‌ایم که این همه هزینه برای تولید آثار موسیقی غیرمجاز برای خواننده‌های زیرزمینی چه توجیه اقتصادی می‌تواند داشته باشد.

چرا نمی‌رقصی؟

اما فراوانی آن دسته از خوانندگان که‌ ‌ با حضور در فضای مجازی و یا شبکه‌های ماهواره‌ای هدفی جز حضور در مجالس مختلف اعم از عروسی و غیره ندارند هم آنقدری هست که بتوان این مورد را یکی از انگیزه‌های اصلی بسیاری از خوانندگان برای حضور و ثبات در عرصه موسیقی غیرمجاز دانست. این دست از خوانندگان همواره به آهنگ‌های شیش و هشت وفادار بوده و اگر سلکشنی از آن‌ها داشته باشید به راحتی یک مجلس را می‌توانید به پایان برسانید.

خوانندگانی که اگر ته صدای مناسبی داشته باشند گاهی حتی از برخی از خوانندگان مطرح و مجاز هم درآمد بیشتری دارند و هیچ اصراری هم به مجاز شدن ندارند. درآمد 20 -15میلیونی خواننده‌ای مثل ساسی مانکن مهدی اسدی و یا دیگر خوانندگان این دسته از یک مجلس عروسی را با درآمد 15 یا 20 میلیونی یک خواننده مطرح پاپ به ازای هر سانس کنسرت کنار هم قرار دهید تا کاملا حق را به این ‌ خوانندگان بدهید که دنبال دردسر و استرس مجوز و باقی ماجراها نباشند.

هم خوشگلم و هم تار خوب می‌زنم

اما دسته دیگری از خوانندگان نسبتا مطرح غیرمجاز هم هستند که با توجه به بر و رو و استایل خوبی که دارند می‌توانند از طریق تبلیغات پوشاک و غیره به نوعی امرار معاش کنند. تعداد این دست از خوانندگان البته آنقدر فراوانی ندارد اما به هرحال این هم روشی است. در این بین می‌توان به قرارداد 120میلیون تومانی حسین استیری خواننده نه چندان مطرح با یکی از تولیدی‌های پوشاک چرم اشاره کرد. البته این تبلیغات صرفا شامل تبلیغاتی نیست که در سطح شهر به وفور دیده می‌شود. گاهی ممکن است خواننده‌ای با نمایندگی یکی از مارک‌های مطرح خارجی برای تبلیغات ژورنال‌هایش قرارداد بسته باشد.

با من بخون، بترکون

بارها این سوال برای علاقه‌مندان به موسیقی پیش آمده که «این پسره کی بود که فلانی (خواننده مشهور غیرمجاز) باهاش خوند؟» این «پسره» در واقع یک عدد خواننده تازه‌کار است که برای مشهور شدن یکی از راه‌های میانبر را انتخاب کرده تا با پرداخت مبلغی بعضا سنگین به خواننده مشهور در فضای شلوغ بازار موسیقی از شهرت او استفاده کند و به این ترتیب خود را مطرح کند. همخوانی دونفره که اصطلاح فیت(feat ( را در بازار موسیقی وطنی ما هم رایج کرده و در شروع بسیاری از آهنگ‌های پاپ امروزی هم شنیده می‌شود برخی مواقع حاصل این دست همکاری‌هاست که گاهی حتی به استثمار خواننده گمنام هم می‌انجامد.

مردم به روی خوش بروبکس می‌آیند، یه لقمه همبرگر همه جا هست

علی رغم اینکه برخی از هنرمندان و ورزشکاران شهرت ‌را مایه دردسر می‌دانند و مدعی‌اند گاهی از آن گریزانند اما برای برخی تنها همین شهرت کافیست تا درآمد‌های چند ده میلیونی در ماه داشته باشند. برخی از خوانندگان که با پشتوانه مالی مناسبی قدم در راه خوانندگی گذاشته‌اند با توجه به شهرتی که در این راه به دست آورده‌اند توانسته‌اند به قولی کسب و کار خود را رونق دهند. اما در این بین خوانندگانی هم هستند که کسب و کار دیگران را رونق می‌دهند و در این بین خودشان هم به نان و نوای خوبی می‌رسند.

روشی که برخی از این دست خوانندگان دارند بسیار جالب است. اگر گذرتان به فرمانیه- سر اندرزگو افتاده باشد با فست فودی همیشه شلوغ مواجه می‌شوید که چهره برخی از کارکنانش آشنا به نظر می‌رسد. سه جوان شاد و شنگولی به علاوه یک جوان موفرفری که دو سه سال پیش با ویدئوی «سوسن خانوم» نامی برای خود دست و پا کردند با پوشیدن روپوش‌های مخصوص فست فود مشغول راه انداختن مشتری‌هایی هستند که بسیاری‌شان از سر کنجکاوی و نه خوردن غذا به این محل آمده‌اند.

بله گروه خوشحال برو‌بکس اینجا هستند و نهایت کاری که می‌کنند این است که پول غذا را می‌گیرند و غذا را تحویل می‌دهند البته با یک لبخند ملیح از جانب کوتاه‌قامت ترین عضو این گروه. شنیده‌ها حاکی از این است که صاحب این فست فودی برای مدت چند ماه(3ماه) مبلغ هنگفتی(70 میلیون) به این گروه داده تا با حضور سبزشان رونقی به این فست فودی بدهند. مبلغی که البته با توجه به درآمدی که از این حضور دارد ناچیز به نظر می‌رسد.

نون بازو هم می‌خورند

اما گروهی از خوانندگان غیرمجاز هم هستند که برای امرار معاش و درآمدزایی تنها راه را هنر خود می‌دانند. این گروه از خوانندگان‌ در زمینه تنظیم، آهنگسازی و ترانه دستی در آتش دارند و با استفاده از همین راه به ادامه فعالیت خود در زمینه خوانندگی مشغول هستند. این گروه البته باید به حدی از توانایی در این زمینه رسیده باشند که خوانندگان تازه‌کار را به همکاری با خود ترغیب کنند. در واقع بخش عظیمی از هزاران خواننده ثبت شده باید باشند تا این دست از خوانندگان هیچ وقت بیکار نمانند. البته دسته‌ای از این خوانندگان هم با حضور در جشن‌ها و برنامه‌هایی که ارگان‌های مختلف ترتیب می‌دهند و یا اجراهایی که توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود که اکثرا به شکل پلی‌بک هست درآمدزایی می‌کنند. با این همه بیش از 95 درصد خوانندگان پاپ این وسط یک پاپاسی هم گیرشان نمی‌آید. ‌

فرهنگ و هنر بخش موسیقی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid