مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

بررسی آبرسانی، روشی برای شاداب کردن پوست

pic 21 آشنایی با آبرسانی پوست

یکی از روش های شاداب کردن پوست، آبرسانی است که این کار بیشتر در آرایشگاه ها انجام می شود. اغلب آرایشگران معتقدند آبرسانی به پوست برای هر پوستی و هر سنی بدون ضرر است و با توجه به نوع هر پوست، می شود روش های مختلفی برای این کار انتخاب کرد.

انها می گویند آبرسانی به ترمیم، جرم گیری، پاکسازی، لایه برداری و … کمک می کند. بعضی از آرایشگران انجام این اقدام را هفته ای ۴ بار، برخی هفته ای یک بار و برخی هم سالی یکبار پیشنهاد می کند. حتی عده ای پیشنهاد می کنند هر کس خودش مواد آبرسان را از داروخانه تهیه و در منزل استفاده کند. آقای دکتر بهروز باریک بین، متخصصی پوست و مو عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این زمینه به سئوالات متعدد شما در زمینه آب رسانی پوست پاسخ داده اند که امیدواریم مفید واقع شود.

– آبرسانی به پوست یعنی چه و به چه منظور انجام می شود؟

با آبرسانی یا هیدرودرمی، از راه بیرونی رطوبت پوست افزایش می یابد. با این روش به دلیل رطوبت رسانی به سلول های لایه شاخی و تورژسانس آنها و تورم سلول ها، پوست شاداب تر می شود و فرد احساس خوبی در مورد کیفیت پوست خود پیدا می کند، اما چون اثر آبرسانی موقت است، بهتر است فقط قبل از مهمانی یا مراسم خاص انجام شود.

– بهترین سن برای آبرسانی چیست؟

از ۳۰ سال به بالا، زیرا افزایش سن، چین و چروک پوست ( به خصوص در پوست های خشک ) بیشتر می شود. امروزه با به کار بردن روش هایی می توان با تزریق مواد جاذب آب، پوست را هیدراته کرد. شایع ترین روش، مزوتراپی است که در آن هیالورونیک اسید که یک گلیکوپروتئین جاذب آب است به پوست داده می شود تا کمبود آن را جبران کنیم. هیالورونیک اسید در پوست همه افراد وجود دارد اما با افزایش سن مقدارش کم می شود و از علل خشک تر شدن پوست، کم شدن آن است.

– آیا کسی که تغذیه سالمی داشته باشد، یعنی روزی ۸ لیوان آب، میوه و سبزی کافی که باعث شادابی پوست می شوند، مصرف کند و پوست خوبی هم داشته باشد، باز هم به آبرسانی نیاز دارد؟

نه، آبرسانی یک کار فاتزی است، نه یک روش درمانی. این کار بلیشتر برای زیبا و شاداب کردن پوست انجام می شود، بنابراین کسی که پوست خوبی دارد، به آن نیازی نخواهد داشت.

– کسانی که پوست خشک یا چرب دارند چطور؟

چون بعد از هیدرودرمی باید از کرم های مرطوب کننده و چرب استفاده کرد، کسانی که پوست چرب و جوش دار دارند، نباید این کار را انجام دهند. چون جوش ها بیشتر می شود، اما کسانی که پوست خشک و معمولی دارند، می توانند از این روش استفاده کنند. البته آبرسانی بیشتر برای پوست های خشک پیشنهاد می شود. بعد از آن هم لازم است از کرم مرطوب کننده قوی استفاده کنند تا رطوبت پوست حفظ شود.

– برخی آرایشگران پیشنهاد می کنند دستگاه هیدرودرمی یا وسایل آبرسانی را از داروخانه تهیه  و در منزل، خودمان این کار را انجام دهیم. نظر شما چیست؟

بهترین کار این است که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی پوست در منزل، از دستگاه بخور یا اسید میوه ضعیف که لایه های شاخی را بر می دارد و در واقع نوعی هیدروئرمی انجام می دهد، استفاده کرد. در این روش، بخار آب جذب پوست می شود اما حتماً باید بعد از آن از کرم های مرطوب کننده استفاده کرد تا رطوبت پوست را نگه دارد.

– آبرسانی به پوست چه فواید و چه عوارضی دارد؟

این کار باعث شادابی و زیبایی پوست می شود ضمن اینکه چین و چروک سطحی پوست هم کمتر به نظر می رسد. عارضه ای هم ندارد.

– برای داشتن پوستی شاداب در سنین مختلف ( جوانی، میانسالی، پیری ) چه کار باید انجام داد؟

خانم ها برای اینکه پوستی شاداب داشته باشند، اول باید در مورد عواملی که پوست را خراب می کنند، بدانند:

نور آفتاب:

نور آفتاب برای همه مضر است. اشعه فرابنفش باعث ایجاد لک، سرطان پوست و … می شود. کسانی که پوست سفید، چشم و موی روشن دارند، بیشتر در معرض آسیب هستند. بنابراین اولین کار، استفاده از ضد آفتاب و پرهیز از نور آفتاب است. استفاده از کلاه با ۷/۵ سانتی متر لبه و عینک آفتابی هم می تواند کمک کننده باشد. باید ۲۰ دقیقه قبل از خروج از منزل، کرم ضد آفتاب را زد و هر ۲ یا ۳ ساعت آن را تمدید کرد.

تغذیه:                                         

نوشیدن آب به میزان کافی، مصرف میوه و سبزی های تازه و میوه های حاوی ویتامین های B،C و E، از پیری پوست جلوگیری و رادیکال های آزاد را که عامل اصلی پیری سلولی هستند خنثی می کند. میوه های سرخ مثل شاتوت، آلبالو و توت و گوجه آنتی اکسیدان طبیعی برای جوانی پوست دارند و توصیه می شود به جای مولتی ویتامین های صنعتی از میوه های تازه استفاده کرد.

استراحت و خواب کافی:

کسی که خواب خوبی ندارد، پوستش زودتر آسیب می بیند.

استرس:

استرس باعث تقویت رادیکالهای آزاد و پیری سلولی و پوست می شود، بنابراین سعی کنید زندگی آرامی داشته باشید تا روح و در نتیجه پوست تان آرام باشد و دیرتر دچار پیری شود.

خشکی پوست:

کسانی که پوست خشک دارند یا در محیط خشک زندگی می کنند، زودتر از کسانی که پوست چرب دارند، پیر می شوند بنابراین باید از مرطوب کننده های مناسب استفاده کنند.

کرم های لایه بردار:

استفاده از این کرم ها مثل اسید های میوه ( آلفا هیدروکسی اسید ها ) در شادابی پوست موثر است.

مصرف سیگار و دخانیات:

سیگار عامل بسیار مهمی در تخریب الیاف کلاژن و الاستین است. پوست کسی که به هر دلیلی سیگار می کشد، ۱۰ سال زود تر پیر می شود. ضمن اینکه به تدریج تیره و کدر خواهد شد و خطوط دور چشم و دور دهان هم بیشتر می شود.

– بعضی از آرایشگرها کار آبرسانی به پوست را انجام می دهند. آیا این امر نیاز به تخصص دارد؟

انجام برخی اقدام ها مانند پلینگ با اسید میوه ضعیف یا هیدرودرمی به وسیله افرادی که آموزش دیده اند در آرایشگاه ها مشکلی ایجاد نمی کند اما متاسفانه این اقدام ها را افرادی انجام می دهند که تبحری در آن ندارند. مثلاً عده ای پلینگ را با اسید قوی میوه انجام می دهند که باعث سوختگی پوست، ایجاد لک سفید و عوارض دیگر خواهد شد. مواردی داشته ایم که دچار این عوارض شده اند و مجبور شده ایم از لیزر درمانی برای بهبود نسبی آنها استفاده کنیم.

– در برخی آرایشگاه ها کسانی به این امور می پردازند که مدارک این کار را اغلب از خارج از کشور  گرفته اند. انها قابل اعتمادند؟

نمی شود به این مدارک اعتماد کرد. برخی از این افراد حتی به آن کشور هم نرفته اند و در عرض یک هفته می توانند این مدرک را بگیرند و اتفاقاً مدرک باعث می شود جسورتر بشوند و کارهایی که اطلاعات چندانی          هم در موردشان ندارند، انجام بدهند بنابراین حتماً باید برای این اقدام ها به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد. اگر کسی مشکل خاصی مثل لک یا خال جدید پیدا کرد، حتماً باید با متخصص پوست مشورت کند. گاهی از بیماری های پوستی با غفلت گذر یا به افراد ناآگاه مراجعه می شود. غافل از اینکه بعضی بیماری ها اول به صورت خال خود را نشان می دهند و اقدام های درمانی نسنجیده ای مانند سوزاندن آن خال به وسیله افراد ناآگاه ، ممکن است باعث مرگ بیمار هم بشود.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid