مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

تعرفه جدید مکالمات همراه اول

تعرفه جدید مکالمات همراه اول

تعرفه جدید مکالمات همراه اول

15 مرداد بود که مصوبه ای که چند ماهی در دستور کار سازمان تنظیم مقررات ارتباطات درباره حذف هزینه‌های جابجایی در اپراتور اول قرار داشت بالاخره عملی شد

و به دنبال آن تعرفه‌های این اپراتور دستخوش تغییر شده و قرار بر آن شد که هر دقیقه مکالمه درون شبکه ای کاربران خط‌های دائمی همراه اول با قیمت 599 ریال محاسبه شود.(تفریحی.کام)

تغییری که اگرچه مدیران همراه اول و مخابرات تمام تلاششان را می کنند که نام گران شدن برروی آن نگذارند اما درنهایت نتیجه‌ اش برای بسیاری از کاربران افزایش هزینه‌ها خواهد بود که البته تاکید می‌شود این افزایش احتمالی پس از گذشت 10 سال صورت گرفته است.

پیش از این اپراتور اول برای تماس‌های بین‌شهری خود هزینه‌ی جابه‌جایی داشت که بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات لازم بود این هزینه حذف شود.

در آن زمان تعرفه‌های مکالمات تلفن همراه این اپراتور بر اساس مصوبه سال 1383 شورای اقتصاد مبتنی بر شهری و غیر شهری تنظیم شده بود و در آن تعرفه مکالمات صوتی مشترکین بر اساس 92 نقطه بین شهری کشور محاسبه می‌شد.

به این ترتیب در صورتی که مشترکی در نقطه PC کرج سیم کارت دریافت کرده بود به عنوان مشترک آن PC ثبت شده و چنانچه با مشترکی که در PC کرج ثبت شده بود، تماس می گرفت تعرفه مکالمه او دقیقه‌ای 447 ریال محاسبه می‌شد اما در صورتی که با مشترکی که در منطقه‌ای دیگر حتی در مجاورت منطقه خود مثلا در PC ورامین ثبت شده بود، تماس می گرفت تعرفه مکالمه او دقیقه‌ای 760 ریال محاسبه می‌شد.

اما جنانچه همین فرد از منطقه خود خارج می شد و به عنوان مثال به تهران سفر می‌کرد، برای تمامی تماس‌های ایجاد شده توسط او و همچنین تماس‌هایی که با او گرفته می‌شد، برای هر دقیقه مکالمه هزینه جابجایی به مبلغ 89 ریال در نظر گرفته می‌شد.

در این میان مسوولان بر این اعتقاد بودند که این نوع محاسبه مبتنی بر ساختار قدیمی شرکت مخابرات کشور تعریف شده بود و این ساختار با ماهیت شبکه‌های تلفن همراه و همچنین روند تعرفه گذاری در دنیا مغایرت داشته و موجب اتلاف منابع شماره‌گذاری می شده و نیاز به تغییر آن است.

این در حالی است که به گفته رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر اساس آمار ترافیکی اندازه‌گیری شده در شبکه تلفن همراه شرکت مخابرات ایران 70 درصد مکالمات شبکه تلفن همراه، شهری و 30 درصد بین شهری محسوب می شوند.

پیش از این میانگین وزنی هر دقیقه مکالمه با احتساب جابجایی 537 ریال بوده که بر این اساس و با توجه به تعرفه سایر اپراتورها و همچنین قیمت بازار، الزام کمیسیون و رگولاتوری در پروانه‌های صادره برای تعیین تعرفه پایه، تعرفه یکنواخت 515 تا 618 ریال برای یک دقیقه مکالمه صوتی سیم کارت دایمی به کمیسیون پیشنهاد شده بود.

حال از 15 مردادماه قرار بر آن شده است که با حذف هزینه‌های مربوط به جابجایی هر دقیقه تماس مشترکان سیم‌کارتهای دائمی همراه اول با قیمت 599 ریال محاسبه شود که گفته می‌شود بر این اساس برای اکثر مشترکین که در قبض‌های خود ترکیبی از مکالمات شهری و بین شهری و جابجایی داشته‌اند، هزینه‌های ماهیانه کاهش خواهد یافت.

تا قبل از اجرایی شدن تعرفه‌های جدید، هزینه‌های اپراتور اول یا همان همراه اول در خطوط دائمی برای هر دقیقه مکالمه در ساعات اوج مصرف قیمت 447 ریال و برای هر دقیقه مکالمه شهری در ساعات غیر اوج مصرف تعرفه 358 ریال در نظر گرفته شده بود.

در این میان از ساعت هشت الی 21 ساعات اوج مصرف و ساعات 21 تا هشت، جمعه و روزهای تعطیل ساعات اوج غیرمصرف تعریف شده‌ بودند. این اپراتور برای مکالمات بین شهری افراد هم در ساعات اوج قیمت 760 ریال و در ساعات اوج غیر مصرف تعرفه 536 ریال را در نظر گرفته بود.

حال بر اساس تعرفه‌های جدید برای تمام مکالمات درون شبکه‌ای این اپراتور تعرفه 599 ریالی تعریف شده که با این رقم به طور میانگین تماس های درون شهری که حجم قابل توجهی از مکالمات را تشکیل می‌دهند 11 درصد افزایش قیمت داشته و در عین حال گفته می‌شود تعرفه تماس‌های بین شهری با کاهش 27 درصدی تعرفه مواجه خواهند شد.

البته تاکنون تعرفه‌های سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول اعلام نشده اما برای سیم‌کارت‌های اعتباری سقف مجوز رگولاتوری 927 ریال تعیین شده که بین 618 ریال تا 927 ریال قرار بر آن است که رقمی از سوی مسوولان همراه اول نهایی شود.

مجله خبری بخش اخبار اقتصادی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid