مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

داستان کوتاه آزمایش حباب

داستان کوتاه آزمایش حباب

پدر و مادر، سه تا برادرا، دو تا خواهرا، همشون با کلی بچه و اهلو عیال، شام مهمون ما بودند. شب شلوغی بود. اونم بخاطر بازی و بلوایی که بچه ها به راه انداخته بودند. از میون اون همه بچه ریزو درشت، امیرعلی پسر دوازده ساله برادر بزرگم یه لوله خودکار به دهن گرفته بودو با یه لیوان پر از کف توی دست، داشت برای بچه ها حباب درست میکردو میفرستادشون هوا. اما بر خلاف شادی بچه ها که بخاطر پرواز حبابها سر از پا نمی شناختند، خود امیرعلی اصلا راضی به نظر نمی رسید! پشت سر هر حبابی که به آسمون میرفت، هی غر میزد! بهش گفتم:

_ چی شده عمو جون؟ چرا ناراحتی؟ تو که خوب حباب درست می کنی! حبابای گرد، دوقلو، بزرگ، فسقلی، بیضی!

امیرعلی از کارش دست کشید و گفت:

_ نه عمو! اعصابمو خرد کردند ای حبابا! هی میخوام حباب مربعی درست کنم نمیشه. همش دایره میشه! یه ساعته دارم آزمایش می کنم!

از حرفش خنده م گرفت و فوری رفتم کاغذو قلم آوردمو امیرعلی رو صداش کردم پیش خودم. از اونجایی که دبیر فیزیک دبیرستان بودم و فیزیک سرم میشد، بهش توضیح دادم که بر اساس فلان قانون فیزیک، فلان فرمول و فلان معادله، اصلا امکان تولید حباب مربعی وجود نداره. تمام! امیر با توضیحات شفاهی و کتبی من، قانع شد و رفت پی بچه ها. حرفای من باعث شد اون دیگه به همون حبابای گرد و بیضی شکل، رضایت بده! در همین بین که دفتر و کاغذو کنار گذاشتمو لم دادم به مبلو لبخندی از روی رضایت زدم، یهو متوجه شدم که برادر بزرگم یعنی بابای امیرعلی، داره با غضب بهم نگاه میکنه! از جا کنده شدمو گفتم:

_چیزی شده داداش؟… چرا اینقدر عصبانی نگام می کنید؟

برادر بزرگم یه پاشو روی اون پاش انداختو مثل طلبکارا گفت:

_آخه مرد حسابی، چرا با یه مشت قانون، معادله، فرمول و عددو رقمو این چرتو پرتا جلوی آزمایش بچه رو گرفتی؟ اون داشت تلاششو میکرد! ما که میدونستیم نمیشه، حالا شاید میشد!!.. تو با این حرفهات جلوی رشد ذهن بشر رو گرفتی! شاید امیرعلی می تونست عامل اتفاق بزرگی توی دنیا بشه! مگه غیر اینه که تموم راحتی الان ما، حاصل ذهن بشر گذشته ست؟!

من از جواب برادر بزرگتر لال شدم!

منبع: داستانک

بخش داستان کوتاه آموزنده تفریحی.کام

بحث و نظرات شما

  1. 20:26  |  14/2/13

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid