مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

دوکسوروبین نخستین داروی ضد سرطان ایرانی در بازار

رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ارائه نخستین داروی ضد سرطان تزریقی خاورمیانه ایرانی در بازار دارویی کشور خبر داد.محمودرضا جعفری ظهر امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات پژوهشکده بوعلی برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر مراحل صدور پروانه تولید دارو دوکسوروبین که نخستین فراورده نانو دارویی تزریقی ضدسرطان در خاورمیانه است، طی می‌شود.
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر پروژه این دارو گفت: باتوجه به اقدامات صورت گرفته امیدواریم ‌در ظرف یک ماه آینده پروانه تولید این دارو صادر می‌شود‌.
وی ادامه داد: با صدور پروانه تولید ساخت این دارو این امکان فراهم می‌شود که تا ظرف دو سه ماه آینده نخستین فراورده صنعتی این دارو وارد بازار دارویی کشور شود.

*قمیت‌گذاری دارو امروز در تهران صورت می‌گیرد
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد درارتباط با قیمت این دارو اظهار داشت: هنوز قیمت داروی ضد سرطان تزریقی مشخص نشده است که براین اساس باتوجه به تشکیل کمیته‌ای قیمت‌گذاری این دارو تا پایان امروز در تهران قطعی می‌شود.
وی با اشاره به قیمت دارو مشابه خارجی وارداتی گفت: این نوع فرآورده دارویی نانویی در ردیف گران‌ترین فراورده‌های نانویی دارویی جهان است.
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در حال حاضر در یک ویال ۲۰گرمی در ده میلی‌لیتر آن با قمیت متوسط ۶۰۰تا ۷۰۰دلار به فروش می‌رسد.

*مصرف سالانه ۴ هزار ویال دارویی نانویی ضدسرطان در کشور
جعفری در ارتباط با نیاز کشور برای این داروی ضد سرطان گفت: با توجه به برآوردهای صورت گرفته در کشور سالانه ۴ هزار ویال دارویی نانویی ضد سرطان در کشور وارداتی مصرف می‌شود.

*درمان ۴۰ سرطان با داروی ضد سرطانی
وی در ادامه به بیماری‌هایی که می‌توان با استفاده از این دارو درمان کرد اشاره داشت و افزود: براین اساس و با استفاده از این نوع نانو داروی تزریقی ضد سرطان می‌توان سرطان‌هایی نظیر سرطان سینه، نوعی از سرطان خونی، سرنایبافت‌های نرم و سرطان تخمدان را درمان کرد.
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه اشاره‌ای به بررسی‌‌ها و مطالعه جهانی در ارتباط با درمان سایر بیماری‌های سرطان با استفاده از این نوع داروی ضد سرطانی داشت و اظهار داشت: براین اساس امکان استفاده از این دارو در ۴۰ نوع دیگر از بیماری سرطان در حال بررسی است.
جعفری افزود: همچنین از این دارو در رمان سرطان کاپوسی سارکومای همراه با بیماران مبتلا به ایدز استفاده می‌شود که در درمان بسیاری از سرطان‌های دیگر در فازهای کلینیکی است

*عوارض جانبی پائین و افزایش تاثیرگذاری دارو
وی به ویژگی‌های این دارو در مقایسه با سایر داروهای سرطان موجود گفت: نانو داروی ضد سرطان تزریقی در فرم معمول آزاد تزریق این داروی دارای عوارض جانبی شدیدی به‌ویژه سمیت قلبی می‌باشد که این امر سبب محدود شدن استفاده از داروها با توجه به بروز عوارض جانبی دارو در بدن بیماران و در نهایت قطع دوره درمان می‌شود.

*شکست انحصار تولید داروی ضد سرطانی تزریقی
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: فرم نانو لیپوزومی دوکسوروبیسین خارجی تاکنون در انحصار چند شرکت خارجی بود که در این چند سال اخیر این چند شرکت باتایید FDAوارد بازار دارویی جهان شد.
وی افزود: در حال حاضر این دارو در ایران با نام تجاری سینادوکسوزوم تولید شده است که از نظر ترکیب و فرمولاسیون ونیز خصوصیات شیمیایی دقیقا مشابه نمونه خارجی آن تولید شده است.

*امید به درمان حتی در آخرین مراحل پیشرفت تومور
رئیس مرکز تحقیقات نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این فراورده دارویی به دلیل دارا بودن اندازه ذره‌ای ۱۰۰نانومتر قادر است بافت تومور را مورد هدف قرار دهد که با توجه به انذاره آن امکان ورود کامل دارو به بافت توموری وجود دارد.
وی ادامه داد: باتوجه به انتخاب‌گری نانو داروی ضد سرطانی در ورود به بافت‌های آسیب دیده و تومور ونیز آسیب وارد نشدن به سایر بافت‌های سالم بدن اثر بخشی دارو در درمان بیماری سرطان بیشتر می‌شود به گونه‌ای که برای بیماران سرطانی ودر مراحل آخر نیز به عنوان یکی از امیدهای درمان سرطان می‌توان
یاد کرد.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid