مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

شخصیت افراد را با نحوه دست دادن انها بشناسید

شخصیت افراد را با نحوه دست دادن انها بشناسید

روانشناسی دست دادن

مراقب اولین برخورد باشید، چراکه نه تنها لباس و نگاه و حرکات چهره افراد، بلکه نحوه دست دادن هم می تواند شخصیت آنها را آشکار کند. اگر می خواهید بدانید فرد مقابل تان چطور آدمی است اما فرصت زیادی برای شناخت او ندارید، بهتر است از دست هایش کمک بگیرید. دست ها می توانند بگویند او تا چه اندازه صبور و منطقی و چقدر عجول و خشن است پس این چند ثانیه فرصت را از دست ندهید و دست دادن او را مثل یک روانشناس تحلیل کنید.

می خواهد در لاک خودش باشد

نحوه دست دادن :فردی که تنها انگشتان دستش را دراز می کند یا دست هایش هنگام تماس با دست شما شل است، به شما می گوید: «مایل نیستم به من دست بزنید، من صمیمیت را دوست ندارم». از طرف دیگر، آدم هایی که به این شکل دست می دهند احتمالا آدم های ضعیف، مطیع و تسلیمی هستند. اما اگر مردی به این شکل با شما دست می دهد، احتمالا آدم مرموزی است که قصد دارد به شکل مخفیانه اعمال نفوذ کند.

می خواهد شما را کنترل کند

نحوه دست دادن :آدم های کنترل گر از همان لحظه اول شخصیت خود را نشان می دهند. اگر کسی هنگام دست دادن کف دستش را روی دست شما گذاشت، باید بدانید فرد با اعتمادبه نفسی است که می خواهد بر همه چیز تسلط داشته  باشد و رابطه را کنترل کند. اما اگر کف دست او زیر دست شما قرار بگیرد، یعنی می خواهد همه تصمیم گیری ها را به شما واگذار کند.

شما را آزار نمی دهد

نحوه دست دادن :فردی که هنگام دست دادن به دست ها نگاه می کند، می خواهد تنها باشد و از شلوغی خوشش نمی آید. او دوست ندارد به کسی نزدیک شود و معمولا احساسات خود را پنهان می کند. چنین شخصی همیشه از اینکه دیگران را برنجاند نگران است و خیلی زود دچار عذاب وجدان می شود.

مهمانی با او خوش می گذرد

نحوه دست دادن :فردی که هنگام دست دادن چند بار دست شما را بالا وپایین می برد، می تواند به سرعت با دیگران رابطه دوستانه برقرار کند. او می خواهد نقل مجالس باشد و به همین دلیل با میل و رغبت رهبری جمع را بر عهده می گیرد. او از خود انتظار زیادی دارد و برای داشتن یک زندگی خوب و مرفه تلاش می کند.

با شما صمیمی شده

نحوه دست دادن :اگر فردی با هر دو دست با شما دست می دهد، احتمالا آنقدر شیفته تان شده است که دوست دارد شما را در آغوش بکشد. استفاده از دست چپ برای گرفتن و پوشاندن دست ها، دست دادن دستکش وار نامیده می شود و نشان دهنده صداقت و صمیمیت زیاد است. اگر هنگام دست دادن خیلی نزدیک می ایستد و دست می دهد، می خواهد با شما یک دوستی پایدار همراه با وابستگی ایجاد کند. چنین فردی به روابط شخصی و احساسی با دیگران اهمیت زیادی می دهد و اگر به او فرصت دهید، خیلی خوب می تواند خودش را در دلتان جا کند.

رئیس بازی می کند

نحوه دست دادن :اگر با فردی روبه رو شده اید که هنگام دست دادن، دست خود را بالاتر از حد معمولی(کمر) می آورد، در مقابلش کمی محتاط تر باشید. احتمالا او فرد متکبر و رئیس مآبی است که از موضع بالا به شما نگاه می کند. در حالی که فردی که هنگام دست دادن کمتر از حد معمول، دست شما را می فشارد، معمولا احساسات خود را پنهان می کند و دوست دارد تنها باشد. چنین فردی عصبانیت خود را پنهان می کند و قدرت نشان دادن نارضایتی خود را ندارد.این شیوه دست دادن به شما می گوید او احتیاج به محبت کسی ندارد اما اگر کسی از او یاری بطلبد با کمال میل به او کمک می کند.

از وابستگی می ترسد

نحوه دست دادن :اگر با فردی روبه رو شده اید که هنگام دست دادن به اطراف نگاه می کند، بدانید که دلش نمی خواهد خودش را به کسی تحمیل کند یا به کسی وابسته شود. او تنهایی را ترجیح می دهد و از آنجا که در زندگی اش احساس کمبود می کند، زیاد با آدم های دیگر صمیمی نمی شود. در حالی که کسی که هنگام دست دادن به چشم های شما نگاه می کند، دوست دارد به شما نزدیک شود اما نمی خواهد که این صمیمیت به وابستگی منجر شود. او می تواند یک مدیر موفق باشد و زندگی خوبی را برای همسرش بسازد اما گاهی ترسش از وابستگی به خراب شدن روابطش منجر می شود.

می خواهد کمک کند

نحوه دست دادن :اگر شخصی هنگام دست دادن شما را به طرف خود می کشد، احتمالا دوست دارد به همه کمک کند. چنین فردی دوستان زیادی در اطراف خود دارد و خیلی زود باب دوستی را با دیگران باز می کند. او در میان جمع همیشه مورد توجه است و به شما می گوید به کمک دیگران هم احتیاج دارد. در حالی که  فردی که هنگام دست دادن شما را به عقب هل می دهد، دوست دارد کسی با او کاری نداشته باشد. چنین شخصی گرچه به راحتی می تواند مدیریت گروهی را بر عهده بگیرد اما از آنجا که زیاد اهل مشورت و همکاری با دیگران نیست، تمام کارها را به شیوه مورد علاقه خود انجام می دهد. اما اگر هنگام دست دادن خیلی نزدیک می ایستد و دست می دهد، می خواهد با شما یک دوستی پایدار همراه با وابستگی ایجاد کند. چنین فردی به روابط شخصی و احساسی با دیگران اهمیت زیادی می دهد و اگر به او فرصت دهید، خیلی خوب می تواند خودش را در دلتان جا کند.

دلش می لرزد

نحوه دست دادن :آدم هایی که کف دستشان عرق کرده وخیس است، نوعی دلهره و نوعی هیجان غیرعادی در خود دارند. شاید فردی که به این شکل دست می دهد، از ملاقات با شما هیجان زده شده است و شاید هم در تمام زندگی اش، فردی مضطرب و نگران است. باید چنین فردی را بیشتر بشناسید، چراکه ممکن است این اضطراب در همه جنبه های زندگی با او همراه باشد.

می خواهد فرار کند

نحوه دست دادن :با کسی روبه رو شده اید که با حرکت انگشتانش ضربه آهسته و مضراب گونه ای به انگشتان شما می زند و گرچه بدنش بی حرکت است اما انگشتانش روی دستان شما، عمل راه رفتن را انجام می دهد؟ چنین فردی شخصیتی بی تاب و ناشکیبا دارد و دلش می خواهد خیلی زود از آن موقعیت بیرون بیاید. شاید شما نتوانسته اید او را جذب کنید و شاید هم در آن لحظه در موقعیتی قرار دارید که این فرد از بودن در آن لذت نمی برد.

نمی تواند دلتان را بشکند

نحوه دست دادن :اگر کسی دست خود را خوب و کامل در دست شما قرار داد، باید بدانید که او خیلی مهربان، دلجو و یاری کننده است و دوست دارد دیگران هم با او همین طور رفتار کنند. این فرد دوست ندارد به کسی محتاج باشد و از خود انتظارات زیادی دارد.

می خواهد فرمانده باشد

نحوه دست دادن :دست دادن بسیار محکم فقط خاص ورزشکار ها نیست. افرادی که به این شکل دست می دهند،  ۲ خصوصیت ویژه دارند؛ آنها آدم هایی پرشور و اشتیاقی هستند اما از سوی دیگر به دنبال سلطه گری و اثبات فرمانده بودنشان هم هستند؛ پس در مقابل آنها بیشتر مراقب استقلال و عقـایدتان باشید، چراکه می تواننـد آنها را از شما بگیرند.

سبک زندگی بخش روانشناسی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid