مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

طنز مجموعه قوانین خالی بندی

طنز مجموعه قوانین خالی بندی

طنز مجموعه قوانین خالی بندی

در این مطلب در بخش طنز و خنده سایت تفریحی.کام طنز مجموعه قوانین خالی بندی را بخوانید امیدواریم از خواندن آن شاد شوید.

فصل یک – تعاریف

خالی بند: خلاق، مبتکر، خوش صحبت، مجلس دار، کسی که اِند همه چیز باشد، آمیتا پاچان، کسی که با دست خالی حریف همه قاچاقچی های اسلحه به دست شود و آب هم در دلش تکان نخورد، جیسون استتام و دوستان، ماموریت غیرممکن نیز گفته اند.

افاده ای: مونث خالی بند، زنی که مدام از وضع زندگی اش تعریف کند و هنگام حرف زدن گردنبند و گوشواره اش را به بقیه نشان دهد و ادعا کند که آن ها را شوهرش از بلژیک برایش آورده است اما از نازنین اینا قرض گرفته باشد. از خودراضی، پرفیس، دختره ایکبیری، با اون صورت بوتاکسیش، دماغش هم عملی بودا … فهمیدی؟

خالی بندان از نظر محتوای ایجاد کننده به 4 گروه کلی تقسیم می شوند:

1- جودهندگان: جودهندگان نوع درجه اول در عین حال پیچیده خالی بندان هستند که معمولا قربانیان خود را با این جملات به دام می اندازند: «آقا شنیدی قضیه رو؟»
این افراد به شدت به علی رمضان پور شبیه بوده و احساس خودزرنگ بینی شدید دارند. در برخورد با آنها فاصله را حفظ کرده و از بیان کلماتی مثل: «اع؟ … نه بابا؟ … راست می گی؟ … جون من؟» که باعث تهییج آن ها می شود، به شدت پرهیز کنید.

2- حال دهندگان: حال دهندگان خالی بندان سبک وزنی هستند که در جوامع مجازی فعالیت گسترده تری دارند و معمولا آدم های مهربانی هستند که زیر عکس دیگران کامنت می گذارند که: «چه خوشل شدی قلبونت بلم … عجیجم» یا اینکه از او می خواهند ادش کند.
این افراد هیچ دلیل خاصی برای کار خود ندارند و صرفا به دنبال نوعی تسکین روحی و عاطفی برای خود هستندو به طور کلی بی آزار محسوب می شوند.

3- جمشید هاشم پورها: این گونه از خالی بندها که در حال انقراض هستند، در گذشته فعالیت گسترده ای داشتند و معمولا به صورت دو نفره همراه با فرامرز قریبیان به جنگ قاچاقچی ها می رفتند و همه جا را به آتش می کشیدند اما با کهولت سن و آمدن بچه خوشگل هایی مثل محمدرضا گلزار و احمد پورمخبر از صحنه خالی بندی حذف شدند.
به خاطرات آن ها گوش کنید و دوستشان داشته باشید.

4- آمار دهندگان: این افراد به صورت تکی یا همراه با مجری در تلویزیون حاضر شده و آمار شگفت انگیزی از وضعیت اقتصادی کشور ارائه می دهند؛ جوری که آدم شک می کند صبح 3 کیلو مرغ را به چه قیمتی خریده بوده است.
این افراد همیشه وجود دارند و فقط از شکلی به شکل دیگر تغییر پیدا می کنند.


فصل دو – وظایف خالی بند

ماده یک- فرد خالی بند موظف است یک بار قبل از حضور در جمع دوستان، خالی بندی خودش را برای خودش تعریف کند و نقاط ضعف و مشکلات منطقی آن را حل کند. او می تواند این کار را در آینه یا با کمک یک همکار رازدار انجام دهد.

ماده دو- فرد خالی بند موظف است خالی بندی هایش را متناسب با سن افرادی که می خواهد برای آنها تعریف کند، دسته بندی کرده و منعطف کند؛ مثلا اگر در ماجرایی که برای گروه سنی الف تعریف می کند، در اتوبان صدر ترمز دستی ماشین در حال حرکت را کشیده است، برای گروه سنی ب آن را به یک بلوار بزرگ، در گروه سنی جیم به یک کوچه عریض و در گروه های سنی بالاتر به پارکینگ خانه شان تغییر دهد.

ماده سه- فرد خالی بند موظف است در تعریف کردن خالی بندی خود چشم هایش را باریک کرده، به یک نقطه در افق دور خیره شود و ابروی سمت راستش را 12 درجه به سمت بالا متمایل کند و در حالتی مثل مکاشفه، شروع به آغاز داستانش کند.

ماده چهار- فرد خالی بند همچنین می تواند در جهان صنعتگر باشد اما تاکید دیگران روی این نکته که خالی بندان در جهان صنعتگرند، پیگرد قانونی داشته و با متخلفین به دلیل تشویش اذهان عمومی برخورد می شود.

ماده پنج- فرد خالی بند موظف است در هنگام خالی بندی مدام با مشت به کتف فرد مقابلش بکوبد و قارت قارت بخندد.
تبصره: ضربه زدن به دیگر نقاط حساس بدن دیگران پیگرد قانونی دارد.

ماده شش- حضور چند خالی بند در یک مجلس بلامانع است اما در اینصورت خالی بندان موظف هستند نوبت را رعایت کرده و از سمت راست شروع به تعریف کردن خالی بندی های خود بکنند. خالی بندان نباید بین حرف های دوستانشان بپرند یا آن ها را نقض کنند و فقط وقتی نوبت به آن ها رسید، با بیان جمله «بابا اینکه چیزی نیست» صحبت های خود را آغاز کنند.

تبصره: استفاده از یک مجری و یک کمک مجری برای نگه داشتن زمان و جلوگیری از ضایع شدن حق دیگران بلامانع است.


فصل سه – وظایف توخال زن

ماده یک- توخال زن فردی است که خالی بندی های فرد خالی بند را باور نکرده و به او می گوید: «ببند بابا … با او قیافه ات»

ماده دو- فرد توخال زن همچنین می تواند به فرد خالی بند بگوید: «اونجای آدم دروغگو»
تبصره: وی باید در هنگام گفتن این جمله آنجای مورد نظر را با انگشت نشان بدهد و روی آن تاکید کند تا با جاهای دیگر وی اشتباه نشود.
تبصره دو: هیچ کس حق ندارد آب را بریزد آنجای آدم دروغگو. حتی لولو.

ماده سه- فرد توخال زن باید همه خالی بندی را تا آخر گوش داده و هنگامی که به خالی بند فحش می دهد، ادب و احترام را رعایت کند.

ماده چهار- برخورد فیزیکی با خالی بند جرم است.


فصل چهار – وظایف خالی بندی

ماده یک- خالی بندی موظف است سلیس، روان، جذاب و حیرت انگیز باشد.

ماده دو- خالی بندی مسئولیتی در قبال منطقی بودن خود ندارد.

ماده سه- با خالی بندی های لوس و بی مزه بنا بر آیین نامه اجرایی مانند متن های بی مزه برخورد می شود و به آن ها گفته می شود: «یخ کنی یخچال».

سرگرمی بخش طنز و خنده تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid