مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال امروز شما جمعه ۱۰ تیر ۹۰

فال امروز شما جمعه ۱۰ تیر ۹۰

 

فروردین
اخیراً در مورد خواسته هایی که داشته اید زیاد پافشاری نکرده اید اما امروز می توانید از دیگران درخواست کنید.

اردیبهشت
اکنون زمان مناسبی برای استراحت کردن و لذت بردن از لحظات است و سعی کنید در مورد خوردن افراط نکنید زیرا می دانید که چه قدر راحت وزن اضافه می کنید . اگر متعادل رفتار کنید هیچ جایی برای نگرانی نیست .

خرداد
جذابیت بسیار فوق العاده ای دارید که کمتر کسی می تواند از شما دوری کند، بنابراین می توانید به جلو گام بردارید و به دنبال خواسته هایتان بروید. اما به این خاطر که شاید بعداً دیگران مجازاتتان کنند، کارهایتان را به عقب نیندازید، شما دقیقاً‌‌‌ می دانید چه کاری صحیح است.

تیر
یک نفر در محل کار سعی دارد عمداً با شما بد رفتاری کند.اما ستارگان به شما کمک می کنند که دلیل اش را بفهمید.شاید یک سوءتفاهم باشد.اما هر دوی شما به یک اندازه مقصر هستید.

مرداد
امروز، روزی گرم و دوست داشتنی است و شخصی بخصوص ،‌از آن، روزی فراموش نشدنی خواهد ساخت. در حال حاضر تفاهم و ارتباطی عمیق بین هر دوی شما وجود دارد، حتی اگر تاکنون این قدم به هم نزدیک نبوده اید، تا زمانی که این ارتباط وجود دارد،‌از آن لذت ببرید! امروز، روز بسیار خوبی است که احساساتتان را به پرواز در آورید و احتمالاً بدون این که متوجه شوید، این کار را انجام خواهید داد، چرا که امروز احساساتتان بسیار قدرتمند می باشند.

شهریور
بهتر است یک سری از مشکلات خانوادگی را کنار بگذارید.به سرعت صبرتان را از دست می دهید.سعی نکنید از قدرت تان بیش از حد استفاده کنید و زیادی سخت گیری کنید زیرا موقعیت را بدتر می کند.

مهر
امروز افکار شما اهمیت و قدرت زیادی دارند و شما توجه زیادی به آنها خواهید کرد.در نتیجه هر چیزی که از ذهن شما بگذرد،روحیه آن لحظه شما را می سازد.صحبت و گفتگو با افرادی که که تقریباً هر روزه آن ها را می بینید مثل همسایه ها و یا افراد فامیلتان،ممکن است منجر به درگیری شود و بنابراین ممکن است شما در مورد مباحثی که  می کنید بسیار دقیق و سخت گیر باشید.

آبان
اگر به اندازه ای که دوست داشته اید موفق نبوده اید لازم نیست که ناامید شوید امروز از تلاش زیادتان سود می برید از لحاظ مالی پیشرفت زیادی می کنید و از نیروهای تان بهره می برید.

آذر
بدلیل آذری بودن، شما قطعاً ارزش زیادی برای آزادی خود قائلید. امروز از آن روزهائی است که شما یک حس قوی خاصی برای مستقل بودن و انجام آنچه دلتان می خواهد، دارید. تمام راه ها جلویتان باز است و هیچ بازدارنده ای وجود ندارد. در داشتن اعتماد به نفس سعی کنید یک نمونه عبرت برای دیگران باشید و مشوق آنها نیز باشید.

دی
امروز در محل کار با یک دوراهی رو به رو می شوید چون با تمام تلاشی که برای یک طرح می کنید به نظر می رسد اصلاً‌ موفق نمی شوید. می دانید که گاهی اوقات بهتر است که مدتی به موضوع دیگری رسیدگی کنید، و مجدداً به موضوع قبلی با دید بهتری نگاه کنید.

بهمن
عاقلانه است که امروز تا جایی که امکان دارد به زندگی تان تنوع دهید . وگرنه دچار بی حوصلگی و تنبلی می شوید . اگر در محل کارتان هستید سعی کنید برای خودتان ساعت کار قرار دهید . زیرا اگر تحت فشار باشید بهتر کار می کنید. رابطه ای که اخیراً بی روح بوده است تنها احتیاج به یک جرقه دارد و چه کسی از شما بهتر که این جرقه را ایجاد کنید و همه چیز را از نو شروع کند ؟

اسفند
همانطور که مجبور به پروش بچه ها می باشید مجبور به پرورش امور عشقی نیز می باشید. اگر علامت نگران کننده ای از شخص مطمئنی دریافت کردید شاید بهتر باشد امشب یک گردگیری با او انجام دهید و خیلی خوشحال خواهید بود که این کار را کرده اید.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid