مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز دوشنبه 3 تیر 92

فال روز دوشنبه 3 تیر 92

فال روز دوشنبه 3 تیر 92

فال روز دوشنبه 3 تیر 92

فال دوشنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

شما امروز پاداش بلند پروازی خود را می بینید، ولی خبرهای جدیدی كه شما امروز دریافت می كنید ممكن است رابطه آشكاری با كارهایی كه اخیراً انجام داده اید نداشته باشند. درهایی كه معمولاً به رویتان بسته بودند در حال باز شدن هستند و فرصتهایی زیادی به شما پیشنهاد می شود. اگرچه شما بسیار مشتاق و علاقه مند هستید، ولی زمانی كه جواب مثبت دادید لازم است كه سخت كار كنید.

 

فال روزانه اردیبهشت

شما اكنون تصویری واقع بینانه نسبت به آینده در ذهن دارید، اما هنوز هم فكر كردن بیش از اندازه در مورد موفقیتهای مربوط به گذشته كه از دستشان داده اید باعث می شود كه نتوانید به خوبی از آنچه پیش رویتان قرار دارد بهره بگیرید. پیگیری كردن مهم ترین هدفهایتان بسیار مهم است، اما توسعه دادن امكانات دیگر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به یاد داشته باشید كه رویاهای شما می توانند پتانسیل ناشناخته ای كه در موقعیت اخیر پنهان بودند را احیا كنند.

 

خرداد

یك روش عملی برای ارتباط برقرار كردن اكنون باعث شده است كه شما كمی آرام تر حركت كنید، اما واقعیت زندگی جدای از تفریح كردن و سرگرمی است. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است كه با هر كسی كه به شما نزدیك می شود صادق باشید. فرضیه پردازی نكنید؛ اگر شما از اینكه بتوانید روی شخص دیگری حساب كنید اطمینان كافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید كه بحث به كدام سمت هدایت می شود.

 

فال روزانه تیر

اگرچه شور و هیجان احساسی اكنون فروكش كرده است، اما هنوز هم دچار اشتباه شدن برایتان خیلی عجیب است. فردی به شما نزدیك می شود و امكان دارد این فرد حقایق و تصویرهایی كه جلوه ای از خوش بینی بیش از اندازه هستند را به شما تلقین كند. شما نمی خواهید كه فردی منفی باف به نظر برسید، اما نمی توانید درستی اطلاعات را تشخیص دهید. به خاطر تفكرات دیگران نگران نباشید؛ با خودتان صادق باشید. اگر نسبت به چیزی احساس خوبی نداشتید آن را خریداری نكنید.

 

فال روزانه مرداد

امروز مسیر شما بسیار هموار شده است، اما هنوز هم موضوعی ناراحت كننده به نام واقعیت وجود دارد كه تزلزلی در مسیر شما پدید می آورد. روی امور كاربردی و عملی كار كردن شما را از تخیلاتتان دور می كند، اما اجازه ندهید كه این امور رویاهای شما را به كلی نابود كنند. تصویر ذهنی دائمی از آینده داشتن به حد كافی سر شما را شلوغ نگه می دارد.

 

شهریور

اگر شما مطمئن نیستید كه در محل كار چه كاری باید انجام دهید، برای فهمیدن جواب سئوالهایتان به افراد دیگر نگاه نكنید. احتمالاً آنها هم به اندازه شما نامطمئن هستند. در عوض به سمت اصول كلی برگردید. مسئولیتهایی را كه به شا محول شده به خوبی انجام دهید. و به یاد داشته باشید كه شما فقط امروز خودتان را مشغول نساخته اید، بلكه برای روزهای آینده خودتان را آماده كرده اید.

 

مهر

ممكن است شما به خاطر اینكه چیز مهمی را از دست داده اید، احساس خوبی نداشته باشید. هنوز هم نظریه كند و كاو كردن یك مشكل برای فهمیدن اینكه چه كاری لازم است انجام شود، نظریه خوبی است. شما باید جنبه خوب هر چیزی را تشخیص بدهید. اما اگر اشتباهی رخ داد اگر همین الان با آن موضوع برخورد كنید بهتر از این است كه آن را به آینده موكول كنید.

 

آبان

به نظر می رسد كه شما تنهایی را برگزیده اید تا زندگی تان آشفتگی كمتری داشته باشد. افرادی كه به شما نزدیك هستند متوجه تغییر حالات شما شده اند، بنابراین مطمئن باشید كه كارهایی كه شما انجام می دهید مقصود شما را بیان خواهند كرد. وقتی شما خودتان از درك احساسهایتان آشفته شده اید، دیگران به راحتی سیگنالهای شما را سوء تعبیر می كنند. پس قبل از اینكه برای نشان دادن احساسهایتان به فرد دیگری تلاش كنید، اطمینان داشته باشید كه كاملاً آنها را می شناسید.

 

آذر

وقت باارزشتان را با غیبت كردن و سخنان بیهوده گفتن هدر ندهید، برای اینكه این نوع مشغله ها می تواند شما را از زندگی با نظم و ترتیب خارج كند. دوری كردن از سخنان بی اساس و پایان دادن به یك مكالمه تلفی زیركانه ولی بیهوده از آنچه كه شما فكر می كنید راحت تر است. فقط در عین حال كه دلسوز هستید باید درستكار نیز باشید. مادامی كه نیت شما پاك باشند، با گفتن حقیقت می توانید خودتان را نجات دهید.

 

دی

اعتراف كردن به اینكه چگونه یك انسان خوب به نفع شما فعالیت می كند ممكن است برایتان كار سختی باشد. خواه دلیل این كار اعتماد به نفس شما باشد خواه به این دلیل باشد كه شما در مورد انگیزه های دیگران سئوال می كنید، نادیده گرفتن یك رفاقت یا شور و حرارت احساسی از قبول كردن ارزش ظاهری آن آسان تر است. ترسهایتان را نابود كنید؛ زندگی آنقدر كوتاه است كه ارزش این را ندارد قبل از اینكه فرصتی برای پیشرفت داشته باشیم، پشتیبانی و عشق دیگران را رد كنیم.

 

بهمن

امروز به شما پیشنهاد می شود كه آنچه را احساس می كنید دقیقاً شرح دهید، برای اینكه هرچقدر كه شما انسان خاص تری می شوید، سخنان شما نیات اصلی شما را تحریف و پیچیده می كنند. اما وقتی كه شما زیاد تلاش می كنید و در مورد ایده های بزرگ و مفاهیم گسترده صحبت می كنید، سپس همه چیز مثل یك شعر روان می شود. اگرچه در بعضی از روزها باید روی جزئیات تمركز كنید، ولی امروز یكی از آن روزها نیست.

 

اسفند

حتی اگر برقرار كردن رابطه ای عاشقانه برایتان امكان پذیر نیست، وقت كافی دارید تا افرادی را كه شگفت انگیز هستند شناسایی كنید. به خاطر وجود افرادی كه زمانشان را با آموزش دادن موضوعات حیاتی به شما در زمانی كه شما به آن ها نیاز دارید می گذرانند، شما از نظر روحی غنی تر از دیگران هستید. حالا شما در حالیكه از دوستانتان قدردانی می كنید، رویه تان را تغییر داده اید و می خواهید با شریك كردن دیگران در دانش خود به آنها یاری برسانید.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid