مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز سه شنبه 28 خرداد 92

فال روز سه شنبه 28 خرداد 92

فال روز سه شنبه 28 خرداد 92

فال سه شنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

دوران معصومیت و بی گناهی به سر رسیده است. با وجود اینكه شما این روزها نسبت به زندگی خوش بین هستید، می دانید كه تغییری بزرگ در كارهایتان به وجود آمده است، اما شما نمی دانید كه این تغییرات واقعاً شما را به كدام سمت می برند. از سهیم كردن دیگران در احساسهایتان نگرانی به خود راه ندهید، حتی اگر فكر كردن به این موضوع هم شما را می ترساند. ممكن است یك یا دو روز آینده اتفاقات پیچیده ای رخ بدهد، اما ترس از وجود شما بیرون خواهد رفت.

 

فال روزانه اردیبهشت

شما می توانید به طرف یك نقطه عطف نسبتاً مهم بروید، اما شما هنوز می خواهید باور كنید كه می توانید همه كارها را مثل قبل ادامه دهید. حقیقت این است كه همه چیز امروز باید تغییر كند، شما برای مدیریت كردن این فشار توانایی دارید، اما احساسات شما آنقدر شدت می یابند كه شما نمی توانید جلوی آنها را بگیرید. تمام افرادی كه به نوعی گرفتاری دارند به جای جبهه گیری در مقابل ناشناخته ها اگر آنها را با آغوش باز پذیرند، زندگی راحت تری خواهند داشت.

 

فال روزانه خرداد

شما می توانید تشخیص دهید كه هفته ای بسیار پر تنش به پایان رسیده است، اما شما توانایی این را ندارید كه تمام انرژی تان را یكباره تغییر جهت بدهید. اگر شما احساس دلواپسی می كنید، فقط این حقیقت كه یك رابطه دوستانه بیشتر از آنچه كه شما فكر كنید می تواند در معرض خطر باشد را قبول كنید. هرچقدر كه شما تلاش كنید این پی آمد را كنترل كنید، بیشتر از هدفهایتان فاصله می گیرید. خودتان را كاملاً با مسائل عاطفی درگیر كنید، اما نسبت به امكاناتی كه پیش رویتان قرار دارد هوشیار باشید.

 

فال روزانه تیر

مادامی كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان ااتفاق می افتد بی خیال هستید، دل شما هم آنها را مهم نمی پندارد. زمانی كه شما تمایل دارید كه در حالی روی یك تصویر بزرگ تمركز كنید كه بیشتر به جزئیات آن توجه می كنید، مشكلاتی به وجود می آیند. پیشنهاد می شود زمانی كه نكات مبهم در حال حل شدن هستند نگرش مثبت خود را حفظ كنید. بهترین كاری كه می توانید انجام دهید این است كه در هر دو طرف نقش خود را خوب بازی كنید، این سختی ها فردا فروكش خواهند كرد.

 

فال روزانه مرداد

اهمیتی ندارد كه شما چقدر خوشبین هستید، روبرو شدن با احساسات غیر منتظره برای شما كار سختی است. درست زمانی كه شما آماده حركت كردن هستید یك موج تازه از احساسات شدید دوباره ظاهر می شود. بهترین توانایی خودتان را برای جنگیدن در مقابل حوادث اخیر هدر ندهید، اگر به حرف دلتان گوش كنید دارای یك نوع جرأت بخصوص خواهید شد.

 

فال روزانه شهریور

تغییر حالت های شما باعث شده است كه از تمركز كردن بر روی ظریف ترین جزئیات به سمت مفاهیمی كلی حركت كنید كه به نظر می رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی كه شما بین فرضیه و اجرا كردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهایی زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت.

 

فال روزانه مهر

امروز زندگی شما خیلی پر مشغله به نظر می آید و شما زیاد نمی توانید جو زیبا و همراه با آرامشی برای خود به وجود بیاورید. البته این سخن به معنی این نیست كه شما روزهای سختی دارید، بلكه به معنی این است كه این روزها زندگی شما به گونه ای است كه باید توانایی خیلی زیادی داشته باشید. به خودتان اجازه وارد شدن به مسائل احساسی را بدهید، حتی اگر به راحتی نمی توانید انتظارات افراد دیگر را برآورده كنید.

 

فال روزانه آبان

امروز شما حالتهایی دوگانه دارید. از یك طرف می توانید جنبه های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم كاملاً می دانید. اما از طرف دیگر شما از پیش آمدهای اخیری كه به نظر تغییر ناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد كه چه چیزی خارج از حیطه كنترل شماست. با تلاش كردن برای رسیدن به هدفهایی غیر واقعی انرژی خودتان را تلف نكنید، برای نعمتهایی كه در حال حاضر دارید سپاسگذار باشید.

 

فال روزانه آذر

قلب شما مثل یك كشتی شناور در دریای وسیع طوفانی است. شما عاشق خطر كردن هستید، اما آرامش داشتن را نیز دوست دارید، بنابراین می توانید در طول سفر استراحت كرده و از زیبایی های آن لذت ببرید. زمانیكه شدت احساسات به اوج خود می رسند شما مجبورید در زمان حال زندگی كنید. نگران نباشید به تدریج همه چیز آرام تر می شود.

 

فال روزانه دی

امروز بخش بزرگی از ناراحتی های شما واضح و روشن نیستند، اما به معنی این نیست كه اصلاً وجود ندارند. ممكن است شما احساس كنید كه به سمت ناشناخته ها هدایت می شوید زیرا شما دقیقاً نمی دانید كه دیگران چه احساساتی دارند. هرچقدر كه بیشتر سعی می كنید قطعه گمشده این پازل را پیدا كنید آشفته تر می شوید. چند نفس عمیق بكشید اجازه بدهید نیازمندی شما تمام مشكلات را یك روزه حل كند.

 

فال روزانه بهمن

شما می خواهید كه از طرف اعضای گروهتان مورد پذریش قرار گیرید، اما ممكن است این احساس را داشته باشید كه آنها حتی به طور كامل حقیقت وجود شما را نمی شناسند. تأیید كردن این بخش از شما امری حیاتی است، برای اینكه شما نگران این هستید كه دیگران شما را دوست نداشته باشند و ممكن است تمایل نداشته باشید دیگران را وارد جهان درونی خود كنید. متأسفانه ترس از واكنش دیگران می  واند مشكل سازتر است. با نشان دادن آسیب پذیریتان خطر كردن را بپذیرید. شاید این كار، كار راحتی نباشد، اما از نظر احساسی بسیار شما را ارضا خواهد كرد.

 

فال روزانه اسفند

اكنون شما می خواهید دوستانتان دركتان كرده و به شما احتیاج داشته باشند، اما ممكن است دوست نداشته باشید هركاری كه آنها از شما می خواهند را انجام دهید. شما در مرز بین جهان درونی و دنیای بیرونی تان گرفتار شده اید. تا موقعی كه شما كاملاً كاری را شروع كنید برآورده كردن انتظارات مردم راحت به نظر می رسد. اگر نمی توانید كاری را انجام دهید تعهد ندهید، فقط به آنهایی كه واقعاً قصد انجامشان را دارید جواب مثبت بدهید.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid