مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز سه شنبه 4 تیر 92

فال روز سه شنبه 4 تیر 92

فال روز سه شنبه 4 تیر 92

فال روز سه شنبه 4 تیر 92

فال سه شنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

دوری كردن از تنش ها به خصوص اگر از آنها خسته شده باشید، ایده خوبی به نظر می رسد. اما این كار زیاد هم ساده نیست، برای اینكه صلح و آرامش درونی که قبلاً تجربه كرده اید،ممكن است اجازه ظهور پیدا نكند. زمانی كه شما تشخیص بدهید هیچ اجباری وجود ندارد كه گزینش شما همه چیز و یا هیچ باشد، شما خیلی زود پیشرفت خواهید كرد.

 

فال روزانه اردیبهشت

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی كه آنها با شما مخالفت می كنند، شما عصبانی می شوید. متأسفانه وقتی كه عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولاً از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می كنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید كه این كار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ كس نخواهد كه خودش را عوض كند، هیچ مسأله پیچیده ای حل نخواهد شد.

 

فال روزانه خرداد

امروز برایتان سخت است كه در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینكه هر فكر جدیدی كه از ذهن شما برمی خیزد می تواند تبدیل به یك زنجیره از توهمات تبدیل شود كه شما را به یك سیر و سفر ذهنی مطلوب می برند. ممكن است شما توانایی گشت و گذار كردن در طی رویاهای روزانه تان را داشته باشید، اما اكنون شما باید واقع بین باشید. از یك یا دو كار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فكری وسواس  گونه نسبت به دنیای درونی تان تبدیل به مانعی برای شما شود.

 

فال روزانه تیر

به فكر دیگران بودن فقط یك كار انسان دوستانه نیست، این عمل خوب زیربنای فلسفی مسیر زندگی شما را تشكیل می دهد. این سخن به معنی این نیست كه شما فقط با افرادی كه می شناسید بامحبت رفتار می كنید، برای اینكه به نظر می رسد سرشت والای شما نتواند بین یك فرد غریبه و یك دوست تفاوت قائل شود. از نظر دید معنوی همه اشخاص با هم برابرند. اگر شما تمایل داشتید كه به یك نفر كمك كنید ولی به شخص دیگری یاری نرسانید، باید دوباره به انگیزه های خود رسیدگی كنید.

 

فال روزانه مرداد

امروز شما می توانید هم با فرد بازنده ای احساس همدردی كنید و هم فرد برنده ای را تحسین كنید. كه این دو رفتار با هم تناقض دارند. اما تفكرات شما در مورد فرد برنده ممكن است مثل قبل نباشد. شما می دانید كه به موفقیتهای خارجی در راستای شهرت و خوشبختی بیش از حد بها داده شده است. از نظر شما شخصی ایده آل است كه مهربان و خلاق بوده و قدرت ریسك كردن را نیز داشته باشد.

 

فال روزانه شهریور

به نظر می رسد تمام افراد نسبت به برنامه های آتی خود نگران هستند، و این آشفتگی دور و بر شما كمی شما را عصبی كرده است .شما درگیر واقعیت ها هستید و این امر وقتی كه یك نفر نمی تواند منظورش را به شما بفهماند باعث ناراحتی شما می شود. آرامش داشته باشید؛ وقتی كه شما در مورد دیگران قضاوت می كنید، این عمل باید منجر به قضاوت خودشناسانه هم بشود.

 

فال روزانه مهر

تمركز كردن بر روی تواناییهایتان و ارزش قائل شدن برای شغلتان امروز برای شما از اهمیت ویژه ای برخودار است. اما شما امروز واقعاً این كار را نكرده اید. این سخن به معنی این نیست كه شما انسان تنبلی هستید، بلكه فقط به این دلیل است كه شما از شغلی تكراری و قدیمی خسته شده و ترجیح می دهید كه استعدادهای خلاقانه تان را گسترش دهید.

 

فال روزانه آبان

امروز در حالی كه ماهی های برج حوت به سمت پنجمین خانه تان حركت می كنند، باید بیشتر شبیه یك دلفین ظاهر شوید نه یك عقرب. اما شما الزاماً نمی خواهید كه وارد بازی یك نفر دیگر شوید، شما می خواهید قوانین شخصی خودتان را اجرا كنید. مصالحه كردن با فردی كه در بین راه او را دیدید از آن چیزی كه فكر می كردید ساده تر است.

 

فال روزانه آذر

شما می توانید تحت تسلط یك افسون جادویی زندگی كنید كه باعث می شود شما فكر كنید همه چیز در خانه عالی است، در زمانی كه اصلاً این گونه نیست. بهتر است كه امروز با دیدی خوش بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینكه روشن نبودن ایده های شما به طور طیبعی می تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه افكنی كند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می گردند، بنابراین تصمیم گیری های بزرگ را به بعد موكول نكنید.

 

فال روزانه دی

شما طبیعتاً با تفكراتتان كاملاً هماهنگ شده اید، بنابراین زمانی كه شما به مفاهیمی كه برایتان ناشناخته است نزدیك تر می شوید احساس راحتی نخواهید كرد. دیگران می توانند به شما توجه كنند و شاید هم بتوانند آنچه را كه شما قبلاً گفته اند كلمه به كلمه تكرار كنید، اما هنوز هم امكان دارد كه نقطه نظرات شما را از دست دهند.

 

فال روزانه بهمن

امروز باید خیلی مواظب پولتان باشید، برای اینكه شما می توانید آنقدر مشتاق رسیدن به تخیلاتتان بشوید كه نتوانید تصویر ذهنی تان را تغییر دهید. اما پول خوشبختی نمی آورد، حتی اگر شما خودتان را درگیر خریدن كردن چیزهایی مثل لباسهای جدید، یك اثر هنری و یا یك اسباب بازی صنعتی كنید. به جای اینكه به فكر كمكهای مادی باشید، ذهنتان را معطوف به كارهایی بكنید كه می توانید انجام دهید نه آن كارهایی كه انجام داده اید.

 

فال روزانه اسفند

اگر امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینكه این موضوع وقتی كه ماه به نشانه شما باز می گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساسهایتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می رسد كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان اتفاق می افتد بی اهمیت هستید. ممكن است قادر نباشید حوادث خارجی را اصلاح كنید، اما شما بر روی عكس العمل های خودتان كنترل كافی دارید.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid