مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز شنبه 1 تیر 92

فال روز شنبه 1 تیر 92فال روز شنبه 1 تیر 92

فال روز شنبه 1 تیر 92

فال شنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

شما امروز ایده ای شگفت آور به همراه برنامه كاری بزرگی برای اجرا كردن آن دارید. اما همین كه شروع به كار كنید، می توانید بفهمید كه برای به حقیقت پیوستن رویایتان نیاز به یك استراتژی متفاوت دارید. متأسفانه ممكن است شما تا زمانی كه انرژی خیلی زیادی را برای این ایده خود تلف كرده اید اشتباه خود را نپذیرید. اكنون انعطاف پذیری می تواند برای شما حكم اسلحه ای نهانی را داشته باشد.

 

فال روزانه اردیبهشت

واقع بینی برای شما از اهیمت ویژه ای برخوردار است، برای اینكه شما قبل از اینكه روی موضوعی كار كنید دوست دارید آن چیز برایتان ملموس شده باشد. با وجود این امروز این موضوع می تواند مشكل ساز باشد، برای اینكه هیچ چیز تا زمانی كه ظاهر نشده است كامل نیست. در حالیكه این موضوع به طور فزاینده ای شما را ناراحت می كند، احتمال دارد كه تا آخر روز شدیدتر  هم بشود. بهترین كار این است كه به جای عقب انداختن زمان تصمیم گیری هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرید.

 

فال روزانه خرداد

برنامه های شما مثل فكرتان پرمشغله هستند، اما خصوصیات شما به گونه ای است كه از مدیریت زمانی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می شوید. شما اكنون فراموشكار شده اید؛ البته فقط دست و بالتان تنگ تر شده است. اگرچه شما می توانید پتانسیل های فراوانی كه در اطرافتان است را ببینید، اما نمی توانید از آنها بهره بگیرید. به وظایفی كه ضروری به نظر نمی رسند نپردازید؛ امروز كمی وقت آزاد داشتن یك موضوع خیلی طبیعی به نظر می رسد.

 

فال روزانه تیر

حتی اگر شما اطمینان خیلی زیادی به خودتان داشته باشید، خیلی سخت است كه حدس بزنید دیگران چه واكنشی نسبت به كار شما دارند. ممكن است كه شما آمادگی انجام دادن عملكردی احساسی بر روی موضوعی كه در حال پیشرفت است داشته باشید. حالا كه شما شروع به فعالیت كرده اید، با وجود اینكه توانسته اید تا حدی كه دوست داشتید مؤثر واقع شوید، ولی نمی توانید در مورد آن صحبت كنید. اگر دیگران نمی خواهند از شما حمایت كنند نگران نشوید، قدری طول می كشد تا بتوانید اثرات كارهایی را كه انجام داده اید را ببینید.

 

فال روزانه مرداد

طبیعتاً شما دوست دارید كه افراد دیگر خلاقیت و توانایی شما در بیان كردن مقصودتان را تحسین كنند، اما آنها كاملاً شما را تأیید نمی كنند. هیچ وقت سراغ جمله هایی مثل “من باید داشته باشم…: یا “ای كاش كه من…” نروید. این سخنان باعث می شوند كه شما ایمان خود را از دست داده و یا اینكه حسرت بخورید. بهترین كاری كه می توانید بكنید این است كه به خودتان امیدواری داده و بعد شروع به كار كنید.

 

فال روزانه شهریور

حتی اگر شما امروز مجهز به یك لیست خرید باشید، ممكن است هنوز قادر به تصمیم گیری در مورد چیزهایی كه نیاز دارید نباشید. اما این به این معنی نیست كه شما روز خوبی ندارید. اگر شما بتوانید از تفكرات تحلیلی خود در مورد روزی كه در آن قرار دارید دست بردارید و فقط به ندای قلبی تان گوش دهید، شما بهتر از همیشه كار خواهید كرد و بیشتر هم تفریح خواهید كرد.

 

فال روزانه مهر

محدودیتهایی كه به طور طبیعی باعث می شوند یك دوست نزدیك با شما صمیمی تر شود اكنون دور شده اند. در ابتدا این مسأله بسیار واضح به نظر می رسد، اما بعد ارائه كردن یك تعریف مشخص برای آن كار مشكلی خواهد بود، به خصوص اگر شما به طور غیر منتظره ای با یك فرد خاص احساس نزدیكی كنید. تلاش شما برای تشریح كردن روابطتان شاید به بن بست بخورد، بنابراین اصلاً نیازی نیست كه شما این كار را انجام دهید. فقط آگاهی داشته باشید كه شاید شما قبل از اینكه بفهمید كه آیا می خواهید این كار را انجام دهید یا نه، خودتان را درگیر مسائل حاشیه ای كنید.

 

فال روزانه آبان

شما با فرضیه تن در دادن به رویاها بیگانه نیستید، اما شما ترجیح می دادید كه در تنهایی و خلوت به كار كردن بپردازید نه در نقطه ای كه دیگران بتوانند به راحتی شما را تماشا كنند. امروز در حالی كه پنهان كردن عملكردتان از آنهایی كه در مورد شما قضاوت می كنند سخت شده است، فعالیتهای شما نسبت به قبل اجتماعی تر شده است. به جای اینكه تلاش كنید تا دنیای شخصی تان را از ارتباطات حرفه ای مجزا سازید و با این كار وقتتان را هدر دهید، خودتان را باور داشته باشید.

 

فال روزانه آذر

امروز فكر كردن در مورد خطرات احتمالی می تواند خیلی پریشان كننده باشد، اما امروز روز خوبی برای تقویت كردن برنامه هایتان نیست، زیرا شما نمی خواهید كه با گرفتاری های واقعی این جهان محدود شوید. به جای اینكه تصمیمی عملی بگیرید، احتمالاً شما حركتی مهم را انتخاب خواهید كرد. یك سفر كوتاه اطراف شهر مثل مسافرت با پای پیاده به سمت هیمالیا نیست. اما رویاها تحقق می یابند، بنابراین اجازه ندهید كه هر كسی با صحبتهایش شما را ناامید كند.

 

فال روزانه دی

ممكن است شما احساس كنید كه دریافت و ادراك خود را نسبت به جهان واقعی از دست داده اید و این موضوع شما را بیشتر عصبانی می كند. اساسی ترین كارهای شما، مثل پرداخت كردن صورت حسابهایتان، امروز غلبه ناپذیر به نظر می رسند. شما امروز تمركز محدود شده ای را كه برای انجام دادن وظایف خسته كننده لازم است را ندارید. به جای اینكه خودتان را مجبور كنید كاری را كه هیچ فایده ای ندارد انجام دهید، امروز را به استراحت كردن بپردازید و به رویاهایتان اجازه دهید كه آزادانه سیر و سفر كنند.

 

فال روزانه بهمن

امروز ممكن است شما از فردی كه نظر شما را به خود جلب كرده و واقعاً برای مدتی توجه شما را معطوف به خود كرده، الهام بگیرید. این كار بسیار مؤثر است برای اینكه اكنون كه ماه به نشانه شما بازگشته است شما نسبت به همیشه سر حال تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص دادن كیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافتهای خودتان صادق باشید و ببینید كه جذابیتهای شما به كجا منتهی می شوند.

 

فال روزانه اسفند

اطیمنان حاصل كنید كه هركاری كه انجام می دهید مدام در حال ترقی كردن باشد، برای اینكه موقعیت نپتون- مریخ بر نیتهای صادقانه شما سایه افكنی می كند. قبول كردن مسئولیت هر چیزی كه كاملاً بی عیب نیست، ممكن است خیلی سریع برنامه های شما را نقش بر آب كند، بنابر این قبل از اینكه به طور غیر ارادی به هر درخواست مشكوكی جواب مثبت بدهید دوبار راجع بهش فكر كنید. به جای اینكه تحت حمایت یك فرد دیگر خطر كردن را بپذیرید، خط مشی معنوی ای برگزینید كه در آن همه برنده باشند.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid