مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز پنجشنبه 2 خرداد 92

فال روز پنجشنبه 2 خرداد 92

فال روز پنجشنبه 2 خرداد

فال پنجشنبه

فال امروز

فال روزانه متولدینفروردین

امروز از لحاظ جسمی و عاطفی احساس استرس و تنش می کنید. آیا به مراقبت از جسمتان اهمیت می دهید و برایش وقت می گذارید؟ آیا کسی اخیراً بر شما فشار می آورد؟ آیا شما از لحاظ عاطفی ارضا می شوید؟ احساسی که از لحاظ جسمی دارید شاخص خوبی برای حالت روانی شماست. کمی به خودتان آسانتر بگیرید و خیلی زود شاهد فواید آن خواهید بود. امشب تقریباً اولین قرار را خراب کردید.در رفتار شما چیزی هست که طرف مقابل درک نمی کند. این البته یک مشکل موقتی است، پس تسلیم نشوید و فکر نکنید که همه چیز بیهوده است. تغییر دیدگاه هم می تواند کارساز باشد. کسی در محل کارتان که فکر می کردید دوست و متحد شماست چیزی می گوید که خونتان را به جوش می آورد. واکنش طبیعی شما این است که او را کلاً از صفحه زندگی تان خط بزنید. ولی بدانید که این فرد در واقع دارد به شما لطف می کند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

مردم دوست دارند با شما باشند زیرا شما جذابیتی طبیعی دارید. ولی امروز احساس جذابیت نمی کنید و دوست ندارید با کسی حرف بزنید. شما رازی درونتان دارید که جیغ می زند و می خواهد خود را فاش کند. اگر امروز کسی به شما اعتماد می کند، فکر می کنید که شما هم بتوانید به او اعتماد کنید؟ باید امروز جوابی برای این سوال پیدا کنید. امروز دوست دارید دنیا را فتح کنید. از لحاظ حیات عشقی طرفتان را درک نمی کنید. با اینکه همیشه هرچه از لحاظ عاطفی می خواهد به او می دهید. امروز او رفتار متضاد شما را جالب می داند. با آنکه روحیه کلی شما در محل کار طبیعی و پایدار است، ولی رویدادهایی در کل روز اتفاق می افتند که شما را از تعادل خارج می کنند. این چیزها را با روی باز بپذیرید. حکمتی در آنها هست که باید کشفش کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز شریک زندگی تان روی اعصاب شماست. آیا روحیه و اعصاب گوش کردن به او را دارید؟ آیا به عشق اهمیت می دهید؟ شاید نه شاید هم بله. شما روز سختی داشته اید و دوست دارید کمی آرامش داشته باشید. نمی توانید خواسته هایی که او دارد را امروز برآورده کنید. ولی نگران نباشید. این چیزها برای همه اتفاق می افتد. امروز پتانسیل هارمونی در هوا هست. با آنکه با مسئله ای در رابطه شخصی خود مواجهید، ولی با هم دیگر رو راست نیستید. طرفتان این را حس می کند و از خودش می پرسد که موضوع چیست. پس بهتر است راستش را به او بگویید. امروز شما خیلی حرف می زنید و می خواهید افراد را تحت تأثیر قرار دهید. بدانید که ممکن است با این کار افرادی که باید طرف شما باشند را از خود دور می کنید. غیبت کردن در مورد دیگران فکر خوبی نیست. قضاوت هایتان را برای خودتان نگه دارید.

فال روزانه متولدین تیر

شما همیشه عاطفی بوده اید. موقعیت هایی که باعث می شوند احساس زندگی کنید را دوست دارید. حیات عشقی شما چنین حس ماجراجویانه ای به شما می دهد. اگر اینطور است، زیادی غرق در احساسات خود نشوید. این کار معایب و مزایای خودش را دارد. حواستان را جمع کنید. در مورد رابطه عشقی خود بیشتر دوست دارید اهل عمل به وعده ها باشید. منطقی تصمیم گیری کنید. البته گاهی احساسات انسان پیچیده می شود. بهتر است جنبه های مثبت عواطف فعلی تان را بیان کنید. در محل کار در موقعیت خوبی هستید. اگر در بازار دنبال شغل جدیدی می گردید، روز خوبی برای مصاحبه و ملاقات با کارفرمایان احتمالی بصورت رو در رو است. تأثیری که می گذارید بسیار مثبت خواهد بود.

فال روزانه متولدین مرداد

شما انسان مفیدی هستید و به همه کمک می کنید، ولی در روابط اغلب کمک کردن را با پدر و مادری کردن اشتباه می گیرید. شما از خود گذشتگی زیادی نشان می دهید. امروز باید یاد بگیرید که وقتی طرفتان از حد و حدود خود می گذرد به او جواب منفی بدهید. اگر این کار را بکنید چیزی را پیدا می کنید که مدتها پیش گم کرده بودید. امروز کسی در محل کار از شما طرفداری می کند و این خیلی برایتان مهم است. ناگهان، موقعیتی که اصلاً به آن امید نداشتید، به نفع شما برمی گردد. دوستانی که در محل کار دارید دارایی های مهمی برایتان هستند. امروز در رابطه ای که دارید پیشرفت زیادی می کنید و خیلی چیزها را بهتر می کنید. امروز برایتان انتخابی پیش می آید. شما سعی دارید همه چیز را درست کنید، بنابراین بهتر است که به آرزوها و تمایلات طرفتان اهمیت دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

همه حق دوست داشته شدن دارند، ولی این نباید تنها هدف شما در زندگی باشد. اگر جذابیت هایتان را از دست داده اید به آخر دنیا نرسیده اید. جذابیت شما برای اطرافیان کم شده است. شاید بعضی ها بگویند مثل همیشه نیستید. آنها را نادیده بگیرید. ارتباط برقرار کردن با مردم در سطح عاطفی و نه در سطح روانی، مفهومی کلیدی برای شماست. افرادی که با شما کار می کنند را به یاد داشته باشید. امشب برایتان شب جالبی است و غذای زیادی می خورید. اگر به مهمانی یا مناسبت اجتماعی می روید، از خوراکی ها لذت می برید و در مورد آخرین و جدیدترین دستور تهیه غذا ها حرف می زنید. غذاهایی که بتوانید آنها را با عشقتان بپزید و از خوردن آنها لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مهر

روزهایی هست که کمی فروتنی برایتان خوب است و امروز یکی از آن روزها است. گویی فقط صحبت از راستگویی و دور شدن از تله سطحی گرایی و محبوبیت است. چیزهایی که برایتان مهم هستند مفاهیمی عمیق تر از انسانیت و شفقت هستند. شما چندین و چند بار نظرتان را عوض می کنید. کاملاً دمدمی مزاج شده اید و عشقتان نمی توانید این حالت شما را تحمل کند. باید بگذارید امروز او برایتان تصمیم بگیرد. دعوای قدرتی که از دیروز شروع شده بود امروز ادامه می یابد. لازم نیست نقش آدم خوب را بازی کنید زیرا این استراتژی خوبی نیست. در عوض باید سرسخت باشید و مبارزه کنید. موضع خود را حفظ کنید و خواسته هایتان را برآورده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز اراده قوی شما باعث می شود که کوه را جابجا کنید. شما این را می دانید و وقتی آن را با خوش بینید افسانه ای تان ترکیب کنید، تبدیل به ابزاری قدرتمند می شود که بدون آن هیچ کاری نمی توانید بکنید. امروز نتیجه سخت کوشی های ماه گذشته را دریافت می کنید. آتشی که درون شماست به شما اراده محکمی می دهد که حد و حدود خودش را دارد. از آن سوء استفاده نکنید. امشب شما در قرارتان بهتان خیلی خوش می گذرد. شما معمولاً خوش اخلاق هستید و تلاشتان را می کنید تا با برنامه های عشقتان هماهنگ شوید. ولی امروز به دلیلی مثل همیشه آرام نیستید. حداقل ظاهرتان را حفظ کنید. در محل کار با یک برنامه خوب شروع کنید. پایه خوبی بریزید تا بتوانید با وقایع غیرمنتظره ای که برایتان پیش می آید سر و کله بزنید. این وقایع غیرمنتظره به نفع شما هستند، اگر آماده باشید.
فال روزانه متولدین آذر

امروز شما حال و هوای پرشوری دارید. حتی اگر مردم بگویند شما سرد هستید، باید بدانید که آتشفشانی درونی شما در حال روشن شدن است. از احساسات خود فاصله گرفته اید، گویی می خواهید دوباره کنترل آنها را بدست بگیرید. مراقب واکنش هایتان باشید. امروز رمانس کمی توفانی تر از روزهای دیگر می شود. مشکل اصلی این است که احساسات شما که معمولاً پایدار هستند، دائماً تغییر می کنند و این موجب ناراحتی و آزردگی طرفتان می شود. اگر به آرامش نیاز دارید، تصمیمی بگیرید و به آن وفادار باشید یا ساکت بمانید. با آنکه در محل کار تنش وجود دارد، ولی می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. توانایی های شما در رهبری و مدیریت در رفع مشکلات به کارتان می آیند. دیدگاه مثبت و حساسی داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

باید امروز سعی کنید نسبت به مواضع سیاسی و اجتماعی دیگران بردباری و تولرانس نشان دهید. باید با افرادی سر و کله بزنید که برنامه های شخصی شان در خطر از کنترل خارج شدن است. آنها را مورد قضاوت قرار ندهید. فوراً از دیدگاهی پشتیبانی نکنید بدون آنکه فکر کنید موقعیت چه تأثیری بر زندگی فرد دارد. حساسیت و توانایی بالای شما برای هماهنگی با نیازهای افراد، دارایی مهمی است. یکی از مهمترین قطعات پازل زمانی سر جایش قرار می گیرد که شما روی حس ششم خود اتکا کنید، نه اینکه به آن شک کنید. در مورد عشقتان، باید بگوییم که اعمال و عمق احساستان خیلی مهم است. شما از بودن با او خوشحالید، ولی وقتی نوبت به ابراز احساسات می رسد، ممکن است ابهامی بوجود بیاید. شما از این مسئله متنفرید و ممکن است در دام چیزی بیفتید که از آن مطمئن نیستید. زمان آن رسیده که بزرگ شوید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روز شک و تردید به افرادی است که سوالات سختی از شما می پرسند. اگر می خواهید خوب فکر کنید، باید وقت بیشتری بگذارید. درباره خودتان چیزهای زیادی یاد می گیرید. شما پالت کامل احساسات انسانی را در دیگران می بینید، از خوشحالی و شادی گرفته تا ناامیدی. اگر برای اولین بار است که با کسی آشنا می شوید، از مصاحبت او و شیوایی کلام و اعتماد به نفس او خوشتان می آید. زیرا او مهارت و اعتماد به نفس بیان حس خود به موضوعات مختلف را دارد و آنقدر اراده و اطمینان دارد که وقتی نیاز شد وارد عمل شود. شما او را بسیار جذاب می دانید و می خواهید بیشتر با او آشنا شوید. امروز در محل کار زیاد حرافی نکنید. شما وقتی شروع به حرف زدن می کنید، دیگر متوقف نمی شوید. مشکل وقتی پیش می آید که شما چیزی می گویید که بعداً پشیمان می شوید و این به قیمت از دست دادن شغلتان تمام می شود. مراقب باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

به نظر می رسد که شما تنش و استرس زیادی را روی هم انباشته کرده اید. متأسفانه نمی توانید روی افراد دور و برتان حساب کنید. چیزی که شریک زندگی تان می خواهد و چیزی که شما می خواهید مطابقت ندارد. وقت آن رسیده است که درباره احیای رابطه تان فکر کنید. اگر شما و عشقتان تصمیم گرفته بودید که کار مهمی را با هم به انجام برسانید، قدم مهمی در پیش روی هر دوی شماست و باید کاملاً با هم هماهنگی داشته باشید تا موفق شوید. اگر نتوانید از عهده این کار بربیایید، بهتر است صبر کنید و منتظر بمانید. شما در مورد کارتان احساس اعتماد به نفس می کنید و انرژی جسمانی لازم برای موفق شدن را دارید. رویهم رفته این شما را در موقعیتی قرار می دهد که موجب ترقی شما در محل کار می شود. از چیزی نترسید.

بخش فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid