مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز چهارشنبه 29 خرداد 92

فال روز چهارشنبه 29 خرداد 92

فال روز چهارشنبه 29 خرداد 92

فال چهارشنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

ممكن است شما فكر كنید كه خواسته های شما با خواسته های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه های شخصیتان با اهداف كسانی كه به شما نزدیكند مغایرت دارد. اگر فكر می كنید می توانید فرد دیگری را متقاعد كنید كه نقطه نظرش را به خاطر حمایت كردن از برنامه هایتان تغییر دهد، یا به این كار مجبورش كنید، اشتباه كرده اید. سعی نكنید كه در یك كشمكش راه حل خودتان را تحمیل كنید. فقط انرژی بیشتری برای فروكش كردن آن صرف كنید.

 

فال روزانه اردیبهشت

این روزها برقرار كردن تعادل بین حساب بانكی تان و آرزوهایتان برای داشتن بعضی از چیزها كار مشكلی است. شما از هر جایی می توانید تغییر جهت بدهید، چیزهای دیگری هم برای امتحان كردن وجود دارند، اما اگر نیازهای مادی شما نامحدود باشند نمی توانید از عهده تغذیه كردن آنها برآیید. تغییر دادن تصور خود در مورد ثروت می تواند بهتان كمك كند. باید به خودتان یاد بدهید كه توقعتان را كمتر كنید.

 

فال روزانه خرداد

با توجه نقطه نظر شما بهتر است كه از تظاهر كردن بیشتر در یك رابطه دوستی اجتناب كنید تا میزان پیچیدگی یك چالش دیگر را كمتر كنید. پای خود را كنار كشیدن از موقعیتی غیر قابل حل كار دشواری است، بخصوص اگر قبلاً احساسات شما جریحه دار شده باشد. در چند روز بعد شما خواهید فهمید كه موقعیت شما به آن اندازه كه فكر می كردید تحمیل شده نیست.

 

فال روزانه تیر

فقط زمانی كه شما از نادیده گرفته شدن احساسهایتان ناراحت می شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می شود. اما باز هم ممكن است كه شما به اندازه ای كه آرزو داشتید احساس راحتی نكنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد كافی خودتان را مطرح كنید در حالی كه برخی از بخشهای وجود خود را هنوز مخفی نگاه داشته اید. مقاومت كردن در برابر اكثر رازهای ارزشمند هنوز می تواند منشأ اولیه آسایش خاطر شما باشد.

 

مرداد

امروز كه ماه به ستاره پلوتو در پنجمین خانه شما ملحق شده است، تفاوت خیلی بزرگی بین محبتی كه شما مجبورید به دیگران نثار كنید و عشقی كه به راحتی آنها به شما می دهند وجود دارد. اگرچه این موضوع برای شما بسیار واضح است، ولی شما تحریك می شوید كه آن را برای دیگران شرح بدهید. اكنون كه ونوس خالق وارد دوازدهمین خانه خودآگاهی معنوی شده است، تغییر دادن احساسات شخصیتان به سمت صمیمیتی معنوی می تواند تمرینی مفید باشد.

 

شهریو

با وجود اینكه بعد از كامل شدن ماه كشش و بحران شروع به كاهش یافتن كرده است، شما هنوز نمی توانید برای مشكل غیر قابل حل بر سر دو راهی قرار گرفتن راه حلی سریع پیدا كنید. مسئولتهای شما در خانه و خانواده تان تكمیل كردن كارهایتان در محل كار را برایتان مشكل كرده است. اگر همه این وظایف به این زودی با هم به توافق نرسیدند نگران نباشید، برای اینكه شما زمان كافی برای تشخیص دادن آن دارید.

 

مهر

خواسته های شما بر پایه زمان شما ایجاد شده اند و شما زمان كافی برای این ور و آن ور رفتن ندارید. مهم نیست كه شما برای انجام دادن چه كاری تلاش می كنید، لازم است بعضی از كارها ناتمام باقی بمانند، حتی اگر شما عصبانی شوید. به یاد داشته باشید كه شما مجبور نیستید ناراحتی شخص دیگری را هم به ناراحتی   های خود اضافه كنید. اگر دیگران در تلاش هستند لغزشی را به شما نسبت بدهند، فقط به آنها یادآوری كنید كه بهترین كاری را كه می توانسته اید انجام داده اید.

 

آبان

امروز به نظر می رسد كه فرد دیگری هم به اندازه شما از نظر احساسی متهم شده است و می تواند كاملاً ناراحت باشد. فقط یك چیز باعث می شود كه شما احساسات شدید پیدا كنید اینكه بهش عادت كنید. آشفته شدن به خاطر مسائل غیر قابل حل دیگران برای شما زیاد اتفاق می افتد. به جای اینكه فكر كنید باید به طور كامل در دسترس افراد دیگر باشید، در ایجاد كردن مرزهای محكمی برای حفاظت كردن از آرامش ذهنی تان تردید نداشته باشید.

 

آذر

امروز كه ماه كامل در نشانه شما قرار گرفته است موارد احساسی را كه شما فكر می كردید باید به حال خود رها كنید از نو زنده خواهد كرد. اما ضمیر ناخودآگاهتان با خودش مشكل دارد و باعث می شود شما احساس راحتی نكنید. حتی اگر تصور می كنید برای حركت كردن كاملاً آماده هستید، شما باید نگاهی به مسائل مربوط به گذشته بیندازید، گویی كه آنها دوباره در زمان حال اتفاق افتاده اند.

 

دی

رویاهای شما اگرچه در روند حوداث نفوذ كرده اند و اكنون بیداری خودآگاه شما را در هم ریخته اند، فراتر از مرزهای خواب ناخودآگاه قرار دارند. اما شما هنوز قادر هستید به روشنی تفاوت بین خیالات خود و واقعیت را شرح دهید. قبول كردن مفهوم سمبولیك بینش های شما غنای زیادی را به زندگی افراد دیگر خواهد افزود.

 

بهمن

جنگیدن با موج كِشنده درونی علایقتان كه تحریك كننده احساساتتان است را متوقف كنید. مقاومت نگران كننده شما در برابر موضوعات ناآشنا و نامطمئن بودن رازها اكنون می تواند به وجود آورنده ترسهای شما باشند اما نه به وجود آورنده احساسات. به همان روشی كه یك مسأله ریاضی را حل می كنید، در بهبود بخشیدن به مراحل كاریتان نیز با صداقت عمل كنید. شما نمی توانید موارد خاصی را كه از سحر و جادو نشأت گرفته را بشناسید.

 

اسفند

امروز ماه كامل صورت فلكی قوس در دهمین خانه شغلی شما قرار دارد و روشی را كه احساسات شما می توانند به طور مثبت بر زندگی حرفه ای شما تأثیر بگذارند را آشكار می كند. حتی اگر شما از مطرح كردن احساسهایتان در عموم نگران هستید، این كار نسبت به آنچه كه شما فكر می كنید كمتر رنج آور است. دیگران می توانند در برابر ترسهایشان واكنش نشان دهند، اما برای شما یاد آوری كردن اینكه به جز عملكردهای خودتان مسئولیت واكنشهای افراد دیگر را قبول نمی كنید، بسیار حیاتی است.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid