مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز یکشنبه 9 تیر 92

فال روز یکشنبه 9 تیر 92

فال روز یکشنبه 9 تیر 92

فال روز یکشنبه 9 تیر 92

فال یشنبه

فال امروز

فال روزانه فروردین

اعتماد به نفس داشتن ویژگی خیلی خوبی است، ولی بدین معنی نیست كه شما به خاطر اینكه می دانید حتماً برنده خواهید شد، مسابقه ای را راه بیندازید. اگر شما خسته شده اید و این بی حوصلگی را می خواهید با دردسر درست كردن پر كنید، راه تخلیه بهتری برای توانایی هایتان پیدا كنید. با ناامید كردن یك نفر دیگر خودتان را سرگرم نكنید.

 

فال روزانه اردیبهشت

ممكن است شما دوست داشته باشید كه رویه خود را تغییر داده و از زندگی تان لذت ببرید، اما به نظر می رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری در ذهن دارند. اگرچه شما باید سعی كنید كه با توجه به برنامه هایتان پیش بروید، اما اگر به نقطه ای رسیدید كه فكر كردید نباید تا اینجا پیش روی می كردید نگرانی به خود راه ندهید. فقط چند نفس عمیق كشیده و مرزهایی را كه برای خودتان تعیین كرده اید را به دیگران نیز بگویید تا از راهی كه شما برگزیده اید متعجب نشوند.

 

فا ل روزانه خرداد

شما فكر می كنید كه یك نفر عمداً می خواهد در خفا به شما استرس وارد كند و این موضوع خوشایند شما نیست. به جای اینكه سعی كنید اتفاقاتی را كه در خفا پیش آمده به دیگران بگویید، فقط با دیگران روراست باشید و به مشغله های شغلی خودتان بپردازید. اگر شما سعی كنید با كسی كه شما را فریب داده است متقابلاً رفتار كنید مطمئناً برنده نخواهید شد.

 

تیر

شما امروز در زمان حال زندگی نمی كنید. درعوض در حال برنامه ریزی و رویاپردازی كردن برای فعالیتهای مربوط به آینده خود هستید. اما این برنامه ریزی ها در مورد توهمات غیرواقعی نیست؛ حتی اگر استراتژی شما همیشه این گونه نبوده باشد، ولی یكی از ویژگی های شما این بوده كه دوست داشتید آینده را برای خودتان ملموس كنید. با تجسم كردن چیزهایی كه می خواهید بهشان برسید، می توانید اموری را در حال حاضر غیرممكن به نظر می رسند را در آینده به واقعیت تبدیل كنید.

 

مرداد

دوستان و اعضای خانواده تان امروز از شما می خواهند كه آنها را راهنمایی كنید. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پیشنهاد می شود كه به استراحت كردن و بازسازی نیروهایتان بپردازید. شما امروز می توانید برای دیگران نمونه بارز شخصی باشید كه فقط هركاری را كه نسبت بهش احساس خوبی دارد انجام می دهد، حالا چه این كار تماشا كردن تلویزیون باشد، چه شنا كردن در استخر و یا پیاده روی كردن در هوای آزاد، نوع فعالیت زیاد مهم نیست.

 

شهریور

شما امروز می توانید فرصت خیلی خوبی برای استراحت كردن داشته باشید. در حال حاضر آسان تر گرفتن زندگی باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید. اما در حالی كه ماه در پنجمین خانه شما خودش را با ژوپیتر سازگار می كند همچنین شما را تشویق می كند كه به كار كردن ادامه بدهید. مادامی كه شما نتوانسته اید از وقتتان برای استراحت كردن استفاده كنید نخواهید توانست از زندگی تان لذت ببرید.

 

فال روزانه مهر

امروز شما در بین خانواده و دوستانتان جنجالی به پا كرده اید برای اینكه می خواهید كه آنها بدانند كه شما در مورد یك مسأله خاص چه احساسی دارید. اگرچه ممكن است شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشید، ولی عاقلانه تر است كه تفكراتتان را با دیگران در میان نگذارید. اگر شما می خواهید ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید، اگر آنها را خیلی زود و سریع برای دیگران افشا كنید به نتیجه نخواهید رسید.

 

آبان

شما دوست دارید امروز را طوری بگذرانید كه انگار هیچ برنامه و نقشه از پیش تعیین شده ای نداشته اید. حتی اگر این جریان یك روش غیرمعمولی و بی قاعده برای شما باشد، ولی اكنون اگر خودتان را به این جریان بسپارید لذت بردن از زندگی خیلی آسان می شود. محكم و ثابت قدم باشید، ولی نباید دیگران را به خاطر كارهایتان سرزنش كنید. درضمن با دیگران مهربان باشید، به خصوص وقتی كه یك نفر تصمیم دارد با شما ارتباط برقرار كند.

 

فال روزانه آذر

شما امروز از برنامه هایتان عقب افتاده اید و اگر خیلی زود شروع به كار نكنید، فرصتهای زیادی را از دست خواهید داد. اگر برای كاری تحت فشار قرار بگیرید شاید به شما انگیزه بدهد كه با هیجان بیتشری كار كنید. چه این كار را بكنید چه نكنید مجبور خواهید بود شرایط سختی كه در حال حاضر به وجود آمده را تحمل كنید. اما واقعاً مهم نیست كه شما چه كاری انجام می دهید و اینكه چقدر آن را ادامه می دهید، بلكه آن چیزی كه اهمیت دارد این است كه بتوانید تعهداتی را كه به دیگران داده اید را عملی كنید.

 

فال روزانه دی

دو جمله «عجله نكنید» و « نگران نباشید» امروز می تواند دو پند مناسب برای شما باشد. هر چیزی به وقت خودش اتفاق خواهد افتاد و نیازی نیست كه شما سعی و تلاش اضافی بكنید. عجیب اینكه شما در حال حاضر نمی خواهید این واقعیت را قبول كنید، ولی این انكار كردن ها زیاد ادامه نخواهد داشت. به جای اینكه به دنبال راههایی باشید كه به امكاناتی كه دارید در آینده توسعه بدهید، سعی كنید از چیزهایی كه در اختیار دارید هم اكنون لذت ببرید.

 

بهمن

ممكن است امروز با یكی از اعضای خانواده تان جر و بحث داشته باشید. كاملاً واضح است كه این مشكل مربوط به شما نیست، برای اینكه دوست داشته اید كه از مجادله ها دوری كنید. حتی اگر با صحبت كردن هم توانستید این مشكل را حل كنید، اما شما در این آزمایش می فهمید كه شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می دهید. تمرین كردن انعطاف پذیری باعث می شود كه دیگران بیشتر با شما احساس راحتی كنند.

 

اسفند

به نظر می رسد كه اتفاقاتی بر خلاف میل شما رخ داده است. یكی از طرافیان شما تغییر كرده است، او روش جدیدی را در پیش گرفته است و با وجود اینكه این رویه شما را نگران كرده است ولی باز هم به كار خود ادامه می دهد. از امكانات و نفوذ خود استفاده كنید تا امور را تحت كنترل خود درآورید. به جای اینكه ذهنتان را درگیر موضوعات بی اهمیت كنید و انرژی خودتان را هدر دهید، آن را برای آخر هفته و مواقعی كه بهش نیاز داشتید ذخیره كنید.

فال و طالع بینی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid