مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

قتل پسر 17 ساله به خاطر دختر

قتل پسر 17 ساله به خاطر دختر

قتل پسر 17 ساله به خاطر دختر

 با وجود این که بارها به خانواده ها گفته شده مراقب فرزندانتان در سن حساس نوجوانی باشید و دوستان آن ها را بشناسید ، ولی باز کم توجهی خانواده و ماجرای دوست که به خاطر یک دختر درگیر می شوند و یکی از آن ها در این حادثه به قتل می رسد .بخوانید ماجرا را با همه جزئیات و حکم پسر دیگر را .

در این درگیری پسر 17 ساله ای جان خود را از دست داد و پسر 18 ساله به اتهام قتل پای میز محاکمه قرار گرفت.

ساعت یک بامداد 14 مهر سال گذشته وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در پارک طرشت به کلانتری 118 ستارخان اعلام شد‌.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد نوجوانی به نام “کامران‌. ت” 17 ساله به علت اصابت ضربه چاقو مصدوم و به بیمارستان شهید فیاض بخش انتقال داده شده که با وجود انجام اقدامات درمانی‌، بر اساس نظریه تیم پزشکی مصدوم به علت شدت جراحت وارده به قسمت چپ قفسه سینه فوت مي‌کند‌.

با ارجاع پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی‌، تعداد 9 نفر از افراد دستگیر شده از سوی مأموران کلانتری 118 ستارخان به اداره دهم منتقل و تحقیقات از آنها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت‌.

در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که دو نفر از متهمان به اسامي‌امین و رامین به واسطه آشنایی و علاقه جداگانه ای که هر یک به یکی از دو خواهر به اسامي‌رمینا و رویا داشتند‌، ابتدا در منطقه مهرآباد جنوبی با یکدیگر دچار درگیری لفظی شده که در ادامه آن‌، رامین برای درگیری با امین اقدام به گذاشتن قرار ملاقات در داخل پارک طرشت مي‌کند‌. در زمان درگیری امین به همراه یکی از دوستانش به هویت “مسعود‌. ع” و همچنین رویا‌، رمینا و دختر دیگری به نام سپیده در پارک حاضر مي‌شود و با حضور “رامین” در محل قرار‌، این دو بار دیگر با یکدیگر درگیر مي‌شوند‌.

بر اساس تحقیقات انجام شده‌، تعدادی از افراد حاضر در داخل پارک به شرکت کنندگان در درگیری تذکر مي‌دهند که از پارک خارج شوند اما “رامین” با بی اعتنایی با این افراد درگیر شده که از سوی چند ناشناس مورد ضرب و شتم قرار مي‌گیرد‌.

همزمان با شدت گرفتن درگیری‌، امین طی تماس تلفنی موضوع درگیری در داخل پارک را به کامران – مقتول – اطلاع مي‌دهد که مقتول نیز به همراه یکی از دوستان خود به نام محمد27 ساله در داخل پارک حاضر و وارد درگیری مي‌شود که پس از مدت کوتاهی پیکر نیمه جان وی از سوی

مسعود و سپیده به بیمارستان منتقل و به علت شدت جراحات فوت مي‌کند‌.

در ادامه رسیدگی به این پرونده‌، کارآگاهان اداره دهم با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی سایر افراد شرکت کننده در درگیری به نام‌هاي حسن ( 25 ساله )‌، علیرضا‌ ( 17 ساله و برادر حسن )‌، سعید ( 25 ساله )‌، امید ( 25 ساله ) و محمد( 27 ساله ) شدند‌.

با شناسایی “محمد‌. ر” به عنوان دوست مقتول در زمان درگیری‌، کارآگاهان در تحقیقات متوجه شدند که وی یکی از اراذل و اوباش محله مهرآباد است که دارای سوابق متعدد در پلیس امنیت تهران بزرگ مي‌باشد‌. بلافاصله هماهنگی‌هاي لازم با پلیس امنیت انجام و “محمد‌. ر” 17 آبان دستگیر و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت‌.

در ادامه تحقیقات و با توجه به شناسایی دیگر افراد شرکت کننده در درگیری‌، کارآگاهان 24 آبان اقدام به دستگیری حسن و علیرضا ( دوبرادر )‌، سعید و امید کرده که همگی آنها در تحقیقات اولیه منکر هرگونه نقش خود در درگیری يا اطلاع از جنایت مي‌شوند‌.

سرانجام با انجام تحقیقات پلیسی مستمر‌، علیرضا به عنوان متهم اصلی پرونده لب به اعتراف گشوده در اظهارات خود با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت‌، به کارآگاهان گفت : شب حادثه با لخت شدن مقتول و وارد شدن وی به داخل درگیری‌، افراد زیادی او را احاطه کردند که در یک لحظه روی زمین افتاد‌.در همین زمان من نیز روی سینه او نشستم و با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای را به سینه او وارد کردم‌.

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت دیگر متهمان نیز به شرکت در درگیری منجر به جنایت اعتراف کردند‌.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد که صبح دیروز 14 متهم پرونده به ریاست قاضی عزیزمحمدی و با حضور چهار قاضی مستشار پای میز محاکمه قرار گرفتند. در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده علیرضا 18 ساله متهم به مباشرت در قتل عمدی و محمد 32 ساله متهم به معاونت در قتل عمدی کامران هستند. دیگر متهمان پرونده نیز متهم به شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل هستند. در ادامه اولیای دم در جایگاه حاضر شده و برای قاتل پسرشان تقاضای قصاص کردند.

آنها در شکایت خود گفتند: شب حادثه دوستان کامران با او تماس گرفتند و گفتند امین دعوا کرده است. پسرمان هم با اصرار دوستانش به محل درگیری رفت.

رئیس دادگاه سپس با تفهیم اتهام به علیرضا از او خواست به دفاع از خود بپردازد.متهم نیز با قبول اتهامش گفت: شب حادثه مقتول روی زمین افتاد که من با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای به سینه اش زدم. من قصد کشتن او را نداشتم و حالا از کارم پشیمانم.

سپس محمد در جایگاه قرار گرفت که با رد اتهامش گفت: شب حادثه در پارک در حال بازی فوتبال بودم که متوجه دعوا شدم. برای میانجیگری وارد دعوا شدم که مقتول تعادلش را از دست داد و روی من افتاد. بعد هم علیرضا ضربه ای به او زد. من هیچ نقشی در این درگیری نداشتم.

در ادامه دیگر متهمان پرونده به دفاع از اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی پرداختند. پس از آخرین دفاعیات متهمان قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

مجله خبری بخش اخبار اجتماعی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid