مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

آشنایی با مادربزرگ های عجیب دنیا! +تصاویر

آشنایی با مادربزرگ های عجیب دنیا! +تصاویر

تصور ما از قدرت و شجاعت، در جوانی خلاصه می شود اما در بسیاری از مواقع با انسان هایی روبرو می شویم که در سن های بالا و حتی در سنین بالای 90 سال، کارهای شجاعانه ای را رقم زده اند که باورش برای ما غیرممکن است.

مادربزرگ گرگ کش

وقتی مادربزرگ 56 ساله اهل روسیه، ماجرای رویارویی با گرگ را برای دیگران تعریف می کند همه شگفت زده می شوند.

آیشات ماکسوداوا، یک روز پریشان احوال، با دستان خون آلود به خانه می آید. وقتی از او می پرسند که چه بلایی سرش آمده، آنچه که تعریف می کند باورکردنی نبود. به گفته مادر بزرگ، او برای برگرداندن گله اش به صحرا رفته بود که گرگی به گله حمله می کند. ماکسوداوا برای اینکه گر، گوسفندان گله را نکشد، توجه حیوان درنده را به خود جلب می کند.

آشنایی با مادربزرگ های عجیب دنیا! +تصاویر

گرگ به سمت مادر بزرگ حمله ور می شود و دست او را گاز می گیرد اما او با تلاش بسیار، همانطور که گرگ، دستش را گاز گرفته بود،کشان کشان خود را به تبری که روی زمین افتاده بود رساند و با یک ضربه تبر، گرگ را کشت و به این ترتیب توانست جان خود را از مرگ نجات دهد.

شاید تصور کنید که ماکسوداوا بسیار ترسیده بود اما اینطور نیست، وقتی او را به بیمارستان منتقل می کردند، وی در راه به فرزندان و نوه هایش گفت که اصلا نترسیده بود.

مادر بزرگ نوازنده

مادربزرگ های عجیب دنیا

هیجدهم جولای 2013، مغازه ای در ویسکانسین که وسایل موسیقی می فروخت، در سایت تبلیغاتی خودفیلمی از پیرزنی گذاشت که به آنجا رفته بود و موسیقی معروفی مربوط به سال 1963 را با طبل می نواخت. این فیلم در طول 24 ساعت، نزدیک به 100 هزار بیننده داشت و در هفته اول، 3.4 میلیون نفر، فیلم مادربزرگ نوازنده را تماشا کردند.

هویت پیرزن، ناشناس بود تا اینکه سه روز بعد در یکی از روزنامه های محلی، عکس او چاپ شد و «ماری ویزدا» -63 ساله- عکس خودش را در روزنامه دید.

مادربزرگ های عجیب دنیا

ماری در گفتگویی که با اوصورت گرفت گفت که از 16 ساذلگی دلش می خواسته نوازنده معروفی شود و در گروه های مختلف موسیقی نیز عضو بوده و طبل می زده تا اینکه سال 1990 برای همیشه از دنیای موسیقی خداحافظی کرده تا سر کار برود و مخارج زندگی اش را تامین کند.

بعد از چاپ مصاحبه ماری ویزدا، مغازه ای که او در آن طبل زده بود به وی یک طبل الکترونیکی داد تا در خانه و بدون اینکه برای همسایه ها مزاحمت ایجاد کند به تمرین موسیقی مورد علاقه اش بپردازد.

مادربزرگ های عجیب دنیا

مادربزرگ ورزشکار

ادنا شفرد 90 ساله، اهل استرالیا، سال 2013 بسیار مشهور شد. این مادربزرگ در کلوپ های ورزشی بسیار مشهور بود زیرا با وجود داشتن سن زیاد حتی یک روزهم ورزش کردن را فراموش نمی کرد. او هر روز به کلاس های ایروبیک، بدنسازی و تایچی می رود. همچنین شنا در استخر را هرگز فراموش نمی کند و برنامه منظمی برای ورزش کردن دارد.

مادربزرگ های عجیب دنیا

وی درباره پرجنب و جوش بودن خود می گوید: «من نمی توانم یک گوشه بدون تحرک بنشینم. همیشه باید جنب و جوش داشته باشم. همیشه وقتی از خواب بیدار می شوم خدا را به خاطر اینکه یک صبح دیگر در اختیارم گذاشته، شکر می کنم.»

وقتی شفرد به باشگاه ورزشی نمی رود، به هیچ عنوان او را در خانه نمی توان پیدا کرد. وی چهارشنبه ها با دوستانش به پیاده روی می رود، ضمن اینکه در کلاس های فوق برنامه دیگری نیز شرکت می کند.

مربی ورزشی شفرد درباره مادربزرگ ورزشکار می گوید: «شاید شفرد از نظر ژنتیکی قوی باشد اما نگاه او به زندگی و سلامت جسمانی به وی انگیزه می دهد تا این همه فعالیت داشته باشد ودیگران را تشویق به این کار کند.»

مادر بزرگ فارغ التحصیل

80 سال پیش، جوزفین بیلاسکو مجبور شد درس و مدرسه را رها کند تا برای تامین مخارج زندگی شان سر کار برود و از خواهر کوچکترش مراقبت کند.

او همیشه از اینکه نتوانسته بود دبیرستانش را تمام کند غصه می خورد تا اینکهس ال 2006، این مادربزرگ 98 ساله اهل کالیفرنیا، به آرزوی خود رسید و موفق شد مدرک دیپلم خود را بگیرد.

مادربزرگ های عجیب دنیا

بیلاسکو نزدیک به 36 سال، به عنوان یک حسابدار رده پایین کار کرد. او ازدواج کرد و صاحب یک پسر و سه نوه شد. وقتی خانواده بیلاسکو از آرزوی او مطلع شدند، به همان دبیرستانی رفتند که وی در دهه 1920 آن را ترک کرده بود و موضوع را با مدیر دبیرستان در میان گذاشتند.

مدیر قبول کرد که مادربزرگ سر کلاس های درس حاضر شود و همراه دیگر دانش آموزان امتحان دهد تا مدرک دیپلمش را بگیرد. به این ترتیب پشتکار بیلاسکو در سن 98 سالگی او را به آرزوش رساند.

مادر بزرگ چترباز

آگوست سال 2012 «پات اوکز» 93 ساله، نامش را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند. این مادر بزرگ اهل انگلیس، با پریدن از ارتفاع سه هزار و 45 متری، رکورد پیشین این رشته را که متعلق به یک زن 60 ساله بود را از آن خود کرد.

مادربزرگ های عجیب دنیا

البته اوکز در زندگی اش دست به فعالیت های هیجان انگیز زیادی زده بود که پریدن از هواپیما در ارتفاع بیش از سه هزار متری آسمان یکی از آنهاست. اوکز از 13 سال پیش با نوه اش یک سازمان خیریه راه اندازی کرد و همه این خطرها را برای جمع آوری خیریه به جان می خرد.

البته بدکاری این مادربزرگ 93 ساله نزدیک بود به قیمت جانش تمام شد. او پس از پرش خود، وقتی به ارتفاع 50 متری زمین رسید، ناگهان به کما رفت و مربی که همراه اوکز بود، پس از نشاندن او به زمین، درخواست آمبولانس کرد. مادربزرگ، هشت روز در کما بود تا اینکه به هوش آمد و همه را خوشحال کرد.

مادربزرگ جودوکار

«کیکو فوکودا»، اولین زن جودوکاری بود که توانست کمربند مشکی دان 10 را به دست آورد و تبدیل به باتلارتبه ترین زن جودوکار جهان شود.

این پیرزن ژاپنی زمانی به این ورزش روی آورد که در ژاپن، زن ها ترجیح می دادند خطاطی یا مراسم چای را یاد بگیرند. فوکودا تا سن 99 سالگی همچنان در جودو رکورددار بود تا اینکه سال 2012 از دنیا رفت.

مادربزرگ های عجیب دنیا

وقتی فوکودا 21 ساله بود «جیگورو کانو»، بنیانگذار سبک جودو، از او دعوت کرد تا به بخش رزمی باشگاه «کودوکان» که مرکز جودو بود بپیوندد. او پس از یادگیری جودو شروع به آموزش دادن آن به دیگران کردو باشگاه تعلیم جودوی خود را بازگشایی کرد.

فوکودا در نهم فوریه 2012 در سانفرانسیسکو ودر سن 99 سالگی از دنیا رفت. او حتی چند هفته پیش از مرگش، به عنوان مربی جودو کار می کرد.

مادربزرگ یوگا

بت کالمان، مربی یوگا، اگرچه 87 ساله است اما هنوز هم می تواند حرکات سخت یوگا را به راحتی انجام دهد. این زن استرالیایی، 40 سال است که مربی یوگاست وثابت کرده تمرینات یوگا، مغز و بدن انسان را سالم و جوان نگه می دارد.

مادربزرگ های عجیب دنیا

در حالی که بیشتر هم سن و سال های کالمان، از کمردرد و استخوان درد شکایت می کنند وی به راحتی می تواند رویدو دست خود، تعادلش را حفظ کند. او حرکات سخت یوگا مانند حالت طاووس که در آن فرد با کمک قدرت دست هایش به صورت افقی قرار می گیرد را بدون هیچگونه مشکلی انجام می دهد.

مادربزرگ 87 ساله، در اجرای حرکات نیلوفر و پل ننیز مهارت خاصی داردو از همه جالبتر اینکه می تواند روی سر، تعادلش را حفظ کند. بت کالمان می گوید: «سن و سالم را فراموش کنید، من حالا حرکات ورزشی را می توانم انجام دهم که 50 سال پیش قادر به انجام آنها نبودم.»

مادربزرگ قدرتمند

وانگ زیااوبی  پیرزن اهل جینان در شرق چین است. زیااوبی، 73 سال دارد اما مثل هم سن و سال هایش او را در خانه یا پارک نخواهید دید زیرا وی قادر است کار عجیبی انجام دهد که هم سن و سال هایش نمی توانند از عهده آن برآیند.

مادربزرگ های عجیب دنیا

سال 2006 این مادربزرگ چینی همه را حیرت زده کرد. وی با دندان هایش یک کامیون چهارتنی را کشید و از همه مهمتر اینکه چندین نفر پشت کامیون نشسته بودند تا وزن آن بیشتر شود.

البته این اولین و آخرین هنرنمایی زیااوبی نبود، بلکه وی یک سال بعد یعنی در سال 2007 نیز نمایش تماشایی را اجرا کرد، او دو خودرو را که مجموع وزن آن ها به 5 تن می رسید، با دندان هایش کشید و باز هم همه را در حیرت فرو برد.

مطالب جالب و خواندنی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid