مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

مبعث رسول خدا (ص) مبارك باد

معصومه محمدی – از فراز قله های شبه عشق، سرزمین مکه را که غرق ظهور نور است نظاره می کنم. امروز همه کس و همه چیز غرق شادی و شعورند .امروز کوه های سر به فلک کشیده مکه نیز انتظارشان به سر آمده و یارای ایستادن ندارند .امروز شبانه عشق خواهد آمد با کوله باری از معرفت و ابمان . امروز کوه نور به خود می بالد و غار حرا سرمست است چرا که میزبان مهمان خوبیها ست.

امروز سال های جهالت به پایان می رسد از امروز، روزهای روشنی معرفت آغاز می شود .امروز عرش نور باران است و فرش نورانی .امروز ایام هجران به پایان می رسد باب رحمت آسمان باز شده است و مهر و محبت از آسمان می بارد. امروز نخل توحید ثمر می هد و آفتاب کرم می دهد . امروز بت های نادانی به دست محمد زمانه می شکنند . امروز به جای خار های جهالت گل حقیقت آبیاری می شود و چشمه های عشق به دریای معرفت محمد پیوند می خورد .

امروز بهار عشق معنا می شود ، پلیدی ها زنده به گور می شوند و گل زیبای نیکی ها شکفته می شود .امروز مبعث نور است و عطر خوش محمد به فراز کوههای مکه پراکنده شده است .رایحه خوش رسول خدا عطر آگین کوه نور شده است ، امروز کوچه های تاریک مکه با  نور محمد روشن گشته است .امروز هفت سر قرآن می آید و ابرها از نور رخشش پنهان می شود .امروز فرشتگان به استقبال آن مهر بزرگ می آیند و زمین خرسند است که آن رسول بر آن پا می نهد .امشب گلی از بوستان ابراهیم شکوفه می دهد و محفل بشریت از تور رخ محمد نور افشان گشته است .امروز جبرئیل از هفت آسمان عشق می آید و بر محمد مژده وصال می آورد و می گوید که اقراً باسم ربک الذی خلق .جان مطفی می تپد نور آیات با نور محمد عجین می شود و فضای تاریک حرا را روشن می کند.

سلام بر سمبل روشنایی های محمد .امروز دفتر حقیقت به نام محمد آذین می بندد.محمد از تبار روشنایی هاست .محمد ساقی زلال صفاست و آفتاب صادق حقیقت و شمع جهان افروز و سپیده ای است در صبح صادق .محمد یعنی مقتدای رویش گلها ی سبز و روشن محمد یعنی قبله عقول بشری برای ؟ قبول

محمد پایان جاده های ضلالت و گمراهی است و منجی عالم بشریت است ، گوهری است از معدن علم و دانایی.

محمد سرو معتدل که میزان عدل و داد است و گل بوستان صداقت و وفا ، امشب آسمان دو طلوع دارد .امشب غروب نوید طلوعی دیگر می دهد .امشب نور در نور است .و دفتر حقیقت به نام محمد می شود امروز این محمد است که امین است و مبینی و لقبش مقدست در صحیفیه هستی ، و این مبعث است که تا قرنها و سالها ست مبارک است و میمون به اهل مسلمانان و دوستداران و پیروان واقعی محمد .

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid