مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

مجموعه اس ام اس های جدید دوستی به زبان انگلیسی

اس ام اس جدید دوستی به زبان انگلیسی

 

I LOVE YOU

For The

Lest sunset.

تاآخرین غروب دنیادوستت دارم

فرستنده : ۲۷۱۲***۰۹۳۸

************

True friends are like morning ,you can’t have them whole day .., But can be sure they’ll be there when you wake up Today ,Tomorrow & forever…

دوستان حقیقی مثل صبح هستند ، تو نمی توانی برای همه روز آنها را داشته باشی ، اما میتوانی مطمئن باشی آنها پیش تو خواهند بود وقتی که ” امروز ، فردا و برای همیشه” از خواب بیدار میشوی.

فرستنده : دانش از تهران

************

I thank God I’m rich not with money but with people like you.

I may not have the most expensive things

but I’ve got a most precious gem…

a friend like you.

من فکر میکنم که ثروتمندم نه با پول بلکه با داشتن انسانی مثل تو.
من ممکنه که چیزهای خیلی گران قیمت نداشته باشم.
اما گرانبهاترین سنگ جواهرنشان را دارم.
دوستی مثل تو.

فرستنده : دانش از تهران

************

Days are too busy, hours are too few, seconds are too fast ,But there is always time for me to say hello to someone like you. Smile and enjoy life!

روزها خیلی مشغولیم ، ساعتها خیلی کمند ، ثانیه ها به سرعت میگذرند ، اما همیشه زمانی برای گفتن سلام من به تو وجود دارد. بخند و از زندگی لذت ببر.

فرستنده : دانش از تهران

************

A memory lasts forever,

and never does it die.

True friends stay together

and never say good bye.

یک حافظه برای همیشه دوام دارد.
و هرگز نمی میرد.
دوستان راستین باهم می مانند و هرگز خداحافظی نمی کنند.

فرستنده : دانش از تهران

************

Treat everyone with politeness ,Even those who are rude to you…..Not because they are not nice ,But because you are nice….!!!

با همه باادب رفتار کن ، حتی اگر به تو جسارت کنند…. زیرا آنها خوب نیستند اما تو خوب هستی.

فرستنده : دانش از تهران

************

Between a 100 yesterdays & a 100 tomorrows ,There is only one today and I would not let this pass without

saying thanks for being such a lovely friend..

بین ۱۰۰ دیروز و ۱۰۰ فردا فقط امروز وجود دارد من بخودم اجازه نمی دهم که امروز را بدون تشکر از رفیق دوست داشتنیم بگذرانم.

فرستنده : دانش از تهران

************

People like you, are found only once in a lifetime. So you’d better take care of yourself because I don’t want to waste another lifetime to find a such a SWEET FRIEND.

انسانی مثل تو ، فقط یکبار در زندگی میتوان پیدا کرد. بنابراین بهتر است همیشه مراقب خودت باشی چون من نمیخواهم بقیه عمرم را برای پیداکردن دوست شیرینی مثل تو هدر دهم.

فرستنده : دانش از تهران

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid