مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

معرفی بزرگترین رسوایی های اخلاقی در هالیوود

به گزارش  فارس، رسوایی اخلاقی در سینمای هالیوود مورد جدیدی نیست، آنچنان‌که از بدو پیدایش این صنعت سینمایی وجود داشته و تاکنون نیز ادامه یافته که هیچ‌کدام از این موارد از نگاه تیزبین رسانه‌ها نیز دور نبوده است.

اگرچه در برخی موارد، ستاره‌های هالیوود از اتهام وارد شده، مبرا می‌شدند ولی جنجال رسانه‌ای به حدی بود که فرد مورد نظر دیگر موفقیت سابق را در عرصه سینما به دست نمی‌آورد.

به گفته «استفان فاربر» – مورخ و منتقد سینما – خبر رسوایی‌های اخلاقی در هالیوود نه برای رسانه‌ها و نه برای عموم، چیز جدیدی نیست.

رسانه‌های غربی تاکنون به کرات اقدام به انتشار فهرستی تحت عنوان بزرگ‌ترین رسوایی‌های اخلاقی سینمای هالیوود کرده‌اند که اسامی ستاره‌هایی چون «چارلی چاپلین»، «وودی آلن»، «رومن پولانسکی» و «ارول فلین» در این میان به چشم می‌خورد.

در این گزارش مروری داریم بر تاریخچه جنجالی‌ترین رسوایی‌های اخلاقی سینمای هالیوود:

* رومن پولانسکی

پولانسکی سال ۱۹۷۷ متهم شد که در جریان یک میهمانی در منزل «جک نیکلسون» در شهر لس‌آنجلس، دختری ۱۳ ساله را وادار به استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر کرده و سپس به او تجاوز کرده است.

13910619000088 PhotoL21 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

رومن پولانسکی پشت میله‌های زندان

پس از آن که دادگاه لس‌آنجلس دستور دستگیری پولانسکی را صادر کرد، این فیلمساز لهستانی‌تبار به کشور فرانسه گریخت. او در تمام این سال‌ها، در فرانسه زندگی و کار کرده است و در تمام این مدت، هیچ‌وقت به آمریکا برنگشته است.

چند سال پیش مراسم اسکار جایزه بهترین کارگردانی سال را برای فیلم «پیانیست» به این فیلمساز اهدا کرد اما پولانسکی به دلیل مشکل حقوقی که داشت نتوانست برای دریافت جایزه خود به آمریکا سفر کند.

13910619000091 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

پرونده حقوقی پولانسکی در شرایطی در دادگاه حقوقی لس‌آنجلس باز است که «سامانتا گینر»، سال‌ها قبل انصراف خود را از پیگیری ادعا و شکایت خود اعلام کرده است.

* چارلی شین

این بازیگر هالیوودی که فرزند «مارتین شین» معروف است، مدت‌هاست که به خاطر رفتارهای غیراخلاقی‌اش سوژه رسانه‌های بزرگ دنیا است.

13910618000583 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

چارلی شین به همراه پدرش مارتین شین در یک شوی تلویزیونی

 

یکی از رسوایی‌های او مربوط به زنی آمریکایی به نام «کاپری اندرسون» است که مدعی است «چارلی» در هتل پلازای نیویورک، او را مورد تجاوز جنسی قرار داده و سپس با پیشنهاد ۲۰ هزار دلار رشوه، از او خواسته تا در این مورد کاملا سکوت کند که البته «اندرسون» ترجیح داده که علی‌رغم دردسرهایی که ممکن است برای او به وجود بیاید، از این بازیگر هالیوودی شکایت کند.

13910618000587 PhotoL3 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

دختری که مدعی است چارلی شین او را مورد تجاوز قرار داده است

* «روسکی آربوکل (فتی)»

این کارگردان و بازیگر فیلم‌های صامت هالیوود که به خاطر چاقی‌اش به «فتی» معروف بود، یکی از ستاره‌های زمان خود به شمار می‌آمد، ولی در سال ۱۹۲۱ به خاطر تجاوز و قتل یک بازیگر جوان به نام «ویرجینا رپ» متهم شد و همه را به شدت شوکه کرد.

13910618000595 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

با آنکه «آربوکل» در سومین جلسه دادگاه تبرئه شد ولی هیچ‌گاه دیگر نتوانست در عرصه سینما موفقیت سابق را به دست آورد.

او مجبور شد به «ویلیام گودریچ» تغییر نام دهد و در فیلم‌های کمدی رده دوم و سوم مشغول به بازی شود.

«آربوکل» سرانجام سال ۱۹۳۳ در سن ۴۶ سالگی درگذشت.

_چارلی چاپلین

«چاپلین» سال ۱۹۴۱ عاشق یک بازیگر جوان به نام «جوآن باری» شد که باعث شد خیلی زود برای یکی از فیلم‌هایش با قرارداد هفته‌ای ۷۵ دلار فعالیت کند ولی تنها یک سال بعد این رابطه به تاریخ پیوست و سال ۱۹۴۳، باری در حالی که فرزندی در بغل داشت مدعی شد که «چاپلین» او را فریفته و این دختر اوست.

13910618000584 PhotoL V2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

باری به همراه دختری که ادعا کرد دختر چارلی چاپلین است (جلسه دادگاه)

13910618000585 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

جلسه دادگاه رسوایی اخلاقی چارلی چاپلین

اگرچه کمی بعد در دادگاه ثابت شد که کودک متعلق به «چاپلین» نیست ولی وجهه عمومی «چاپلین» به شدت آسیب دید.

در این میان «باری» مدعی بود که دادگاه با «چاپلین» زد و بند کرده و چاپلین اعلام کرد با آنکه این دختر فرزند او نیست ولی حاضر است سرپرستی آن را بپذیرد!

سال ۱۹۵۳ برخی رسانه‌ها خبر دادند که «باری» را پا‌برهنه با لباس‌هایی مندرس، در حالی که حلقه‌ای در دست داشته و یک جفت صندل کودکانه را حمل می‌کرده، دیده‌اند.

به گفته رسانه‌ها او با خود زمزمه می‌کرده است که این یک معجزه است.

* ارول فلین

این بازیگر هالیوودی همواره برای زندگی پرزرق و برق‌اش‌ شهرت داشت.

13910618000592 PhotoL V2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

سال ۱۹۴۲، دو دختر به نام‌های «بتی هنسن» و «پگی ساترلی» مدعی شدند که «فلین» به آن‌ها تجاوز کرده است.

پرونده این اتهام تشکیل و دادگاه آن نیز طی ماه‌های ژانویه و فوریه سال ۱۹۴۳ با جنجال و هیاهو بسیار برگزار شد. او از همه اتهامات تبرئه شد ولی به مرور به حاشیه رفت و هیچ چیز نتوانست او را به شور و شوق سابق بازگرداند، او سرانجام در سال ۱۹۵۹ در سن ۵۰ سالگی براثر سکته قلبی درگذشت.

* رکس هریسون

این بازیگر موفق هالیوود که جوایزی چون «تونی» و «اسکار» را در کارنامه کاری خود داشت، زمانی به هالیوود آمد که با همسر دومش «لیلی پالمر» ازدواج کرده بود ولی سال ۱۹۴۷ روابط غیراخلاقی‌اش با بازیگری به نام «کارول لندیس» سوژه رسانه‌ها شد.

13910619000090 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

«لندیس» که پیش از آن نیز خودکشی کرده بود، در سال ۱۹۴۸ پس از آنکه فهمید «هریسون» حاضر نیست به خاطر او همسرش «پالمر» را طلاق دهد و با او ازدواج کند، با مصرف تعداد زیادی قرص اقدام به خودکشی دوباره کرد که این بار تسلیم مرگ شد.

خبر خودکشی «لندیس» جنجال زیادی به پا کرد و نه تنها به قرارداد طلایی «هریسون» با کمپانی «فوکس» پایان داد، بلکه او مجبور شد تا به طور موقت از سینما کناره گیری کند.

«هریسون» و «پالمر» سال ۱۹۵۷ از یکدیگر جدا شدند و «هریسون» پس از او ۴ بار دیگر نیز ازدواج کرد.

* «اینگرید برگمن»

این بازیگر سوئیسی‌الاصل هالیوود که در همان اولین سال‌های ورودش به هالیوود برنده جایزه اسکار شد، با یک دندان‌پزشک ازدواج کرد که از آن صاحب یک دختر به نام «پیا» شد ولی زمانی که سال ۱۹۴۹ برای بازی در فیلم «روبرتو روسلینی» به ایتالیا آمد، به شدت عاشق او شد و در سال ۱۹۵۰ با وجود همسر از او صاحب یک پسر شد.

13910618000582 PhotoL V2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

اینگرید برگمن و روسیلینی به همراه پسرشان روبرتو

 

«برگمن» تا آنجا در بین رسانه‌ها و عموم مردم تقبیح شد که «ادوین سی جانسون» – سناتور آمریکایی – از آن به عنوان ننگ عالم نسوان و نشانه‌ای از نفوذ شیطان است.

این بازیگر هالیوودی ایتالیا را ترک کرد، همسرش او را طلاق داد و او با روسیلینی ازدواج کرد و دو سال بعد آن‌ها صاحب یک دو قلو شدند ولی سرانجام پس از ساخت دو فیلم در کنار هم، در سال ۱۹۵۷ از یکدیگر جدا شدند. او پس از رسوایی اخلاقی‌اش با روسیلینی تا ۸ سال در انظار عمومی ظاهر نشد.

* راب لو

13910618000596 PhotoL V2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

راب لو

 

«راب لو» در اوایل دهه ۸۰ به خاطر یک نوار ویدئویی حاوی صحنه تجاوز به دو دختر بچه که یکی از آن‌ها تنها ۱۶ سال داشت، به دادگاه احضار شد.

این فیلم که در آتلانتا فیلمبرداری شده بود، همچنین حاوی صحنه‌هایی مربوط به رابطه غیراخلاقی او و یکی از دوستانش با یک مدل به نام «جنیفر» در اتاق هتلی در پاریس بود.

«لو» بنا به حکم دادگاه باید تا ترک کامل اعتیاد به الکل و روابط جنسی در یک کلینک بستری می‌شد.

او که ۱۸ سال از ازدواجش می‌گذشت و پدر ۲ پسر بود، به شدت مورد انتقاد رسانه‌ها و جوامع عمومی قرار گرفت و این رسوایی‌ها باعث شد تا دیگر نتواند همچون گذشته پله‌های ترقی در عرصه بازیگری را بپیماید.

* وودی آلن

این کارگردان و بازیگر هالیوودی مدت‌های طولانی با «میا فارو»، بازیگر هالیوودی همکاری داشت و اگرچه هیچ‌گاه به طور رسمی با هم ازدواج نکردند ولی برای مدت زمانی طولانی با یکدیگر زندگی می‌کردند.

13910618000591 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

از چپ به راست وودی آلن، میا فارو (همسر غیرقانونی آلن)، دختر خوانده این دو

13910619000393 PhotoL2 مهم ترین فساد اخلاقی هالیوودی ها در سال های اخیر

وودی آلن و همسرش (دختر خوانده سابقش) در جشنواره لس‌آنجلس

این دو صاحب سه فرزند بودند که دو تن از آن‌ها را به فرزند خواندگی پذیرفته بودند.

رابطه این دو ادامه داشت تا زمانی که «فارو» عکس‌های برهنه دختر خوانده‌اش «سون_یی پروین» را در آپارتمان «آلن» پیدا کرد.

دادگاه «آلن» و «فارو» برای مدت زمانی طولانی ادامه داشت تا آنکه «فارو» مدعی شد که «آلن» به دختر خوانده ۷ ساله‌شان – «دیلان» – نیز تجاوز کرده است، این پرونده برای مدت زمانی طولانی ادامه پیدا کرد ولی دادگاه تشخیص داد که مورد تجاوز مطرح نیست ولی رابطه «آلن» با دختری که دختر خوانده‌اش بوده ناشایست است که «آلن» در دفاع از خود اعلام کرد که هیچ‌گاه هیچگونه روابط و احساسات پدرانه نسبت به «سون_یی پروین» نداشته است.

«فارو» سرپرستی هر سه فرزند را به عهده گرفت و مدتی بعد در سال ۱۹۹۷ «آلن» و «سون_یی» با یکدیگر ازدواج کردند و هم‌اکنون صاحب دو فرزند خوانده هستند.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid