مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

معرفی ماشین هایی با قیمت های باورنکردنی+عکس

همه مردم از داشتن اتومبیل های بی نظیر و خاص لذت می برند و سعی می کنند با توجه به بودجه خود، بهترین اتومبیل را خریداری کنند اما آیا تا به حال فکر کرده اید که گرانقیمت ترین اتومبیل سال ۲۰۱۲ کدام اتومبیل است و مربوط به کدام شرکت بوده و چه کسانی قادر به خرید آنها هستند؟

شاید فکر کنید این فهرست با اتومبیل هایی مانند فراری یا لامبورگینی با قیمت ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلار آغاز شود اما با توجه به گزارش مجله فوربس، گرانترین اتومبیل های سال ۲۰۱۲ قیمت های میلیون دلاری دارند ولی با این حال تنها چند روز پس از ورودشان به بازار، خریداران بسیاری هم داشته اند.

البته تجهیزات و سرعت این اتومبیل ها دلیل اصلی قیمت بالایشان نیست بلکه مواد به کار رفته در این خودروها باعث شده تا از طرفداران محیط زیست هم به حساب بیایند و همین موضوع نیز روی قیمت گذاری آنها تاثیر بسزایی داشته است.

پاگانی هایرا (یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

این مدل، دومین اتومبیل گرانقیمتی است که تا به حال توسط شرکت پاگانی در ایتالیا ساخته شده و طبق گفته سازندگان آن، ظاهری شبیه به گربه ماهی داشته و از نسل اتومبیل های زوندا به حساب می آید. زونداها نیز از آن دسته از اتومبیل هایی بودند که از همان ابتدای ساخت زیباترین اتومبیل های دنیا لقب گرفتند به طوری که بسیاری ادعا کردند زیباتر از آنها تا به حال ساخته نشده است.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

موتور هایرا، ۱۲ سیلندر مرسدس و از نوع توربو دوقلو است که قدرتی برابر با ۷۰۰ اسب بخار تولید می کند و سرعت آن را به ۳۷۰ کیلومتر در ساعت می رساند. زمانی که این شرکت کار ساخت اتومبیل زوندا را برعهده داشت، تنها سالیانه ۱۲ اتومبیل ساخته و روانه بازار می کرد اما با توجه به استقبال خریداران از هایر انتظار می رود که ساخت این مدل خیلی بیشتر از ۱۲ دستگاه در سال باشد و شاید با تولید انبوه قیمت آن نیز بالاتر برود.
بوگاتی ویرون (۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

بوگاتی ویرون به عنوان یکی از سریع ترین اتومبیل ها در سراسر جهان شناخته می شود، پس عجیب نیست که گرانقیمت ترین اتومبیل دنیا نیز لقب بگیرد. این خودرو دارای موتور چهارگانه توربو دبلیو ۱۶ است که می تواند قدرتی برابر با ۱۲۰۰ اسب بخار تولید کند و سرعت این اتومبیل را به ۴۲۹ کیلومتر در ساعت برساند.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

همچنین بوگاتی ویرون یکی از لوکس ترین و زیباترین اتومبیل ها در دنیاست که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. خودروی بوگاتی قادر است سرعت خود را در عرض ۲/۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. این اتومبیل در اوایل سال ۲۰۱۲ در لیست گرانقیمت ترین و سریع ترین اتومبیل های جهان جای گرفت و هنوز هم بعد از گذشت ماه ها اتومبیلی نتوانسته است جایگزین بوگاتی (البته در گرانی) شود.
فراری ۵۹۹ دبل ایکس (دو میلیون دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

بسیاری از مردم با اتومبیل های بی نظیر فراری به خوبی آشنا هستند، آن را می پسندند و آرزو دارند تا یکی از انواع فراری حتی مدل های قدیمی آن را خریداری کنند اما جالب است بدانید آخرین مدل فراری که ۵۹۹ دبل ایکس نام دارد، در ردیف دوم گرانقیمت ترین اتومبیل های دنیا قرار دارد.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

قدرت این اتومبیل ۷۰۰ اسب بخار است که توسط موتور ۱۲ سیلندر آن تامین می شود، بدون اینکه تقویت شده باشد و یا از نیروی توربو برخوردار باشد. فراری ۵۹۹ می تواند در عرض ۲/۹ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر برساند که این سرعت از بوگاتی ویرون تنها کمی پایین تر است.

این مدل فراری در تعدادی بسیار محدود و فقط برای چندین نفر از صاحبان و کلکسیونرهای اتومنبیل های فراری ساخته شده و آنها نیز تنها اجازه دارند تا از این اتومبیل در موقعیت های خاص و در بعضی از جاده ها استفاده کنند. البته این قیمت هنوز از طرف شرکت به عنوان قیمت نهایی اعلام نشده و شاید پس از تولید انبوه، قیمت آن تغییر کند.

زنوو اس تی ۱ (یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

زنوو اس تی، سومین اتومبیلی است که در سال ۲۰۱۲ به عنوان گرانقیمت ترین اتومبیل دنیا معرفی شد. این خودرو توسط شرکت دانمارکی «دانس» ساخته شده است و با اینکه شاید افراد زیادی با آن آشنایی نداشته باشند اما به سرعت طرفداران بسیاری در سراسر دنیا پیدا کرده است. البته موتور زنوو تقویت شده و دارای قدرت توربو است.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

موتور هشت سیلندر آن قادر است قدرتی برابر با ۱۲۵۰ اسب بخار تولید کند و به همین خاطر از سرعت نسبتا بالایی نیز برخوردار است. البته موضوع دیگری که باعث شده است این اتومبیل در همان ابتدای ساخت و با اینکه نسبت به اتومبیل های دیگر شهرت زیادی ندارد، خریداران زیادی داشته باشد، هدیه گرانبهایی است که در ازای خرید هر یک از این اتومبیل ها به خریداران اهدا می شود. این هدیه یک ساعت ۵۰ هزار دلاری و از معتبرترین مارک های دنیاست که حتی مارک آن هم توسط خریدار تعیین می شود.

کوئنیگسگ آگرا (یک میلیون ۷۱۱ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

آگرا، اتومبیلی بی نظیر و منحصر به فرد از کارخانه معروف سوئدی کوئنیگسگ است. موتور ۸ سیلندر این اتومبیل نیز توربو بوده و قدرتی برابر با ۱۱۱۵ اسب بخار تولید می کند و جالب اینجاست که هم با سوخت بنزین و هم با سوخت الکل کار می کند و این موضوع باعث شده تا حامی محیط زیست لقب بگیرد.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

آگرا در ردیف چهارمین خودروهای گرانقیمت دنیا قرار گرفته است. قیمت یک آگرای معمولی ۱/۵ میلیون دلار است ولی مبلغ ۲۱۱ هزار دلار بیشتر به خاطر موتور توربو و سوخت دوگانه آن که روی آگرای معمولی نصب شده، از خریدار دریافت می شود.

این خودرو با داشتن این موتور سرعتی بسیار بالا دارد و با اینکه هرگز به پای بوگاتی و فراری نمی رسد اما قادر است در ۱۷ ثانیه، سرعت خود را از صفر به ۳۲۱ کیلومتر در ساعت برساند که در نوع خود بی نظیر است. سال گذشته مدل سی سی ایکس این خودرو با قیمت ۵۴۵ هزار و ۵۶۸ دلار در لیست گرانقیمت ترین اتومبیل های دنیا قرار داشت.

آستون مارتین وان (یک میلیون و ۴۱۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

آستون مارتین وان ۷۷ که پنجمین اتومبیل گرانقیمت دنیا به حساب می آید، یکی از زیباترین اتومبیل های قرار داده شده در این فهرست و تنها اتومبیلی است که تمام بدنه آن از فیبر کربن ساخته شده است.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

آستون مارتین که ۱۲ سیلندر است، قدرتی معادل ۷۵۰ اسب بخار دارد، سیستمی که در این خودرو به کار برده شده، درست مانند سیستم اتومبیل های فرمول یک است. عدد ۷۷ که در نامگذاری آستون مارتین استفاده شده، تنها به خاطر این است که تا به حال ۷۷ دستگاه از این اتومبیل ساخته و روانه بازار شده و در حال حاضر هر کسی خواستار خرید چنین اتومبیل زیبا و منحصر به فردی باشد باید آن را به کارخانه سفارش دهد تا برایش ساخته شود. آستون مارتین به خاطر جنس بدنه یکی از اتومبیل های حامی محیط زیست محسوب می شود.

مای باخ لندالت (یک میلیون و ۴۰۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

مای باخ توسط شرکت مرسدس بنز ساخته و روانه بازار شده است اما پس از مدت کوتاهی، با وجود زیبایی منحصر به فرد و امکانات کامل، این شرکت تصمیم گرفت ساخت آن را متوقف کند. به همین خاطر گمان می رود که به زودی این اتومبیل به خودرویی کلاسیک و کمیاب تبدیل شود که در حراجی های مختلف به قیمت های گزاف به فروش برسد.

موتور مای باخ درست همانند مدل ۶۲s بوده و قدرت ۵۴۳ اسب بخاری آن توسط موتور ۱۲ سیلندر از نوع توربو دوقلو تامین می شود. اصالت، یکی از ویژگی هایی است که باعث شد این اتومبیل، طرفداران بسیاری داشته باشد.
این اصالت حتی شامل رنگی می شود که برای بدنه آن استفاده شده است، به طوری که هر رنگ، دارای کدی مخصوص بوده و هیچ شرکت دیگری حق استفاده از آن را ندارد. همچنین دنده آن به دو حالتی دستی و اتوماتیک تبدیل شده و قسمت راننده از قسمت سرنشینان جداست.

هنسی ونوم جی تی (یک میلیون دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

هنسی ونوم یکی دیگر از گرانقیمت ترین اتومبیل های دنیاست که به خاطر داشتن موتور توربو دوقلوی استفاده شده در آن، در همان ابتدای ساخت به شهرت رسید.

این نوع موتور در اتومبیل های بی نظیری مانند دوج به کار رفته است. همچنین اولین اتومبیل ساخته شده توسط هنسی است که به سرعت به یک شاهکار مبدل شده و طرفداران بسیاری پیدا کرد. ظاهر زیبای این اتومبیل و امکانات به کار رفته در ساخت ونوم، در کنار موتور ۸ سیلندر آن که قدرتی ۱۲۰۰ اسب بخاری تولید می کند، باعث شدند این خودرو نیز یکی از مشهورترین اتومبیل های دنیا در سال ۲۰۱۲ لقب بگیرد. هنسی نیز هنوز در مراحل آزمایش قرار دارد و تنها چند نمونه از آن تولید شده است.

اس اس سی تاتارا (۹۷۰ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

این اتومبیل توسط شرکت آئرو ساخته شده است که سازنده سریع ترین اتومبیل های دنیا به شمار می آید. پس غیرمنتظره نیست اگر بگوییم این اتومبیل هم یکی از سریع ترین اتومبیل های دنیاست. موتور تاتارا که در ماه های نخستین سال ۲۰۱۲ به بازار آمد، ۸ سیلندر توربو دوقلو بوده و قدرت آن ۱۳۵۰ اسب بخار است.

وزن این اتومبیل ۱۲۰۴ کیلوگرم است که در مقایسه با اتومبیل های دیگر بسیار سبک به حساب می آید و همین مزیت باعث می شود شتاب و سرعت بیشتری داشته باشد. موتور این اتومبیل قادر است سرعت خود را در عرض ۸/۲ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند و این در حالی است که حداکثر سرعت آن ۴۴۲ کیلومتر در ساعت است. این سرعت باورنکردنی باعث شده است تا تاتارا به غیر از قرارگیری در فهرست گرانترین ها، در فهرست سریع ترین های ۲۰۱۲ نیز جای بگیرد و حتی رکورد بوگاتی را هم بشکند.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

 

پورشه ۹۱۸ اسپایدر (۸۴۵ هزار دلار)

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

این مدل پورشه که هنوز راهی بازار نشده و قرار است ساخت انبوه آن تا چندین ماه دیگر آغاز شود، یکی دیگر از گرانقیمت ترین اتومبیل های دنیاست که البته آخرین اتومبیل قرار داده شده در این فهرست است.

www.fun.downloadaneh.com | 10 خودروی برتر دنیا

اسپایدر با داشتن موتور هشت سیلندر، قدرتی بیش از ۵۰۰ اسب بخار دارد که البته با استفاده از سیستم برقی که در موتور این اتومبیل به کار رفته است، به دلخواه راننده می توان ۲۱۸ اسب بخار دیگر نیز به قدرت آن اضافه کرد. این نوع پورشه قادر است در عرض ۳/۱ ثانیه، سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسانده و حداکثر سرعت آن ۳۲۹ کیلومتر در ساعت است.

در سال ۲۰۱۱ پورشه «کاررا» با داشتن مشخصاتی نظیر اسپایدر و البته با سرعتی کمتر در فهرست گرانقیمت ترین و البته سریع ترین اتومبیل های دنیا قرار داشت.

بحث و نظرات شما

  1. 21:05  |  13/9/30

    دوست عزیز لطفا عکس ماشین هایه من را نزارین.من این ماشینارو خریدم☺☺☺

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid