مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

والیبال ایران باز هم شگفتی افرید/شکست لهستان مقابل ایران

مردان ولاسکو بازم گل کاشتند و قدرتمند ترین تیم این رقابت ها لهستان را که در سه بازی قبل با اقتدار پیروز شده بود به زانو در اوردند.

ملی‌پوشان والیبال ایران از ساعت 9:30 امروز به وقت ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های جام‌جهانی 2011 ژاپن برابر لهستان قرار گرفت و بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود رقم زد.

در گیم نخست این بازی شاگردان ولاسکو بسیار خوب بازی کردند، هرچند که دو تیم در زدن سرویس‌ها کمی ضعیف بودند، اما تیم ایران با دفاع‌های خوب نادی و حمله‌های مناسب از بازارگرد و کمالوند ار حریف خود عقب نماند و در پایان با اختلاف دو امتیاز بازی را به تیم سوم لیگ جهانی واگذار کرد.
شاگردان ولاسکو این گیم را با حساب 25 بر 23 به شاگردان آناستازی واگذار کردند تا لهستانی‌ها ایران را جدی‌تر بگیرند.

گیم دوم را ایرانی‌ها کمی متزلزل آغاز کردند و ۴ امتیاز از حریف خود عقب افتادند و ولاسکو مجبور شد تا با گرفتن وقت استراحت وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند که این وقفه بسیار به موقع و مناسب بود چرا که پس از آن بازیکنان تیم ایران اختلاف را به یک امتیاز رساندند.
فیاضی 18 ساله در این گیم وارد میدان شد؛ در امتیاز 20 بر 19 بود که تیم ایران با سرویس هدفمند نادی از حریف خود پیش افتاد تا آناستازی درخواست وقت استراحت فنی کند. در این گیم بازهم شاهد دو تعویض‌های ولاسکو بودیم، یعنی بازارگرد و حسینی جای خود را به مهدوی و غفور دادند. امتیازات پایاپایی پیش رفت تا اینکه مهدی بازارگرد توانست امتیاز 26 را برای ایران کسب کند و تیم ایران با حساب 26 بر 25 از حریف خود پیش بیفتد تا این بار آناستازی بازهم درخواست وقت استراحت فنی کند. در امتیازات پایانی این پوریا فیاضی بود که موفق شد 2 امتیاز برای ایران کسب کند تا تیم ایران این گیم را با نتیجه 28 بر 26 به سود خود رقم بزند.

گیم سوم را لهستانی‌ها بازهم بسیار خوب آغاز کردند و با حساب 4 بر صفر از ایران پیش افتادند و ولاسکو مجبور شد تا درخواست وقت استراحت کند. کشاورزی جایگزین کمالوند شد و در ادامه لهستانی‌ها تا امتیاز 8 بر 2 هم اختلاف خوبی با ایران داشتند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند.
در ادامه این گیم بازهم شاگردان آناستازی بسیار بهتر بودند و در لحظاتی از بازی 9 امتیاز اختلاف ایجاد کنند و با خیالی آسوده کار را دنبال کردند. زمانی که امتیاز 15 بر 5 به سود لهستان بود ولاسکو حسام بخششی را برای نخستین بار در این مسابقات به میدان فرستاد، اما حضور وی هم تاثیر چندانی نداشت و بازهم لهستانی‌ها امتیاز گرفتند و با رسیدن به امتیاز 16 بر 5 تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند.
در این گیم لهستانی‌ها سرویس‌های پرشی و قدرتی بسیار خوبی می‌زدند و اجازه ابتکار عمل در حمله را به ایرانی‌ها نمی‌دادند.
ولاسکو که تقریبا می‌دانست این گیم را واگذار خواهد کرد سعی کرد تا بازیکنان اصلی را بیرون بکشد تا استراحت کنند و خود را برای گیم‌های بعدی آماده کنند. در پایان بازیکنان ایران در گیمی که تقریبا حرفی برای گفتن نداشتند بازنده شدند و نتیجه را 25 بر 8 به حریف پرقدرت خود واگذار کردند.

در آغاز گیم چهارم به نظر می‌رسید که ملی‌پوشان ایران برای جبران نتیجه ضعیف گیم قبلی وارد میدان شده‌‌اند. سرویس‌های قدرتی و هدفمند لهستانی‌ها بازیکنان ایران را دچار مشکل کرد و بازهم این شاگردان آناستازی بودند موفق شدند با نتیجه 8 بر 4 از ایران پیش بیفتند. در ادامه بازیکنان ایران اختلاف را کم کردند، اما لهستانی‌ها زمانی به امتیاز 16رسیدند که تیم ایران در امتیاز 11 مانده بود. اشتباهات بازیکنان ایران کمک زیادی به لهستانی‌ها کرد تا به این امتیاز برسند.
امتیاز 17 بر 15 به سود لهستان موجب شد تا آناستازی احساس خطر کند و وقت استراحت بگیرد که این حرکت وی موثر بود چراکه بازهم اختلاف امتیاز بیشتر شد و به 4 رسید؛ در مقابل ولاسکو هم دست به دو تعویض زد و نتیجه گرفت، چرا که دو بازیکن جوان ایران به‌نام‌های فیاضی و غفور عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند اختلاف امتیاز را به یک برسانند تا لهستانی‌ها 20 بر 19 از ایران جلو باشند.
روند رو به رشد ایرانی ها با دفاع خوب زرینی و حمله غفور ادامه پیدا کرد تا ایران با حساب 23 بر 22 از حریف خود پیش بیفتد. در امتیاز 24 لهستانی‌ها سرویس را از دست دادند و در مقابل زرینی هم توپ سرویس را از دست داد تا بازی 24 بر 24 مساوی شود. لهستانی‌ها بازهم سرویس را خراب کردند تا موسوی از توپ برگشتی لهستانی استفاده کند و نتیجه این گیم را به با حساب 26 بر 24 به سود ایران رقم بزند؛ با این حساب بازی به گیم پنجم کشیده شد تا حداقل روند کسب ۳ امتیازهای لهستان در جام‌جهانی متوقف شود.

نخستین امتیاز گیم پنجم را لهستانی‌ها کسب کردند. بازی با از دست دادن سرویس توسط لهستانی‌ها ۲ بر ۲ مساوی شد و در ادامه دفاع بسیار خوب فیاضی موجب شد تا ایران ۳ بر ۲ از حریف پیش بیفتد. لهستانی‌ها در امتیاز ۴ هم سرویس را از دست دادند و در ادامه هم نتوانستند حمله خوبی داشته باشند تا اختلاف امتیاز در این گیم به 2 به سود ایران برسد و آناستازی با عصبانیت درخواست وقت استراحت فنی کند.
روند سرویس‌ها و حمله ایران بسیار متحول شد و زرینی توانست ایران را 6 بر 3 از تیم سوم لیگ جهانی پیش بیاندازد.
شاگردان آناستازی که در دوران بازیگری به کوتوله معروف بود روحیه چندانی برای ادامه بازی نداشتند و این ایرانی‌ها بودند که مقتدرانه پیش می‌رفتند. اختلاف امتیاز به 4 رسید و تیم ایران 10 بر 6 از لهستان پیش افتاد.
ولاسکو زمانی که دید لهستانی‌ها اختلاف را کم کرده و به امتیاز 8 رسیده‌اند درخواست زمان استراحت کرد تا وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند. اشتباهات فردی لهستانی‌ها و انگیزه بالای مردان آریایی موجب شد تا آناستازی با دست پاچگی درخواست وقت استراحت کند. در امتیازهای پایانی این گیم ولاسکو که معمولاً با آرامش کنار زمین می‌ایستد با گرفتن هر امتیاز همراه با بازیکنان شادی کند.
در امتیاز 14 کشاورزی وارد زمین شد، اما وقتی ایران دو امتیاز را به حریف واگذار کرد ولاسکو در جریان بازی وقفه‌ای ایجاد کرد. در این بازی هم پوریا فیاضی جوان توانست امتیاز پایانی را برای ایران کسب کند تا ایران در پایان ۳ بر ۲ حریف قدرتمند خود را شکست دهد.

لهستانی‌ها پیش از این ۳ بر صفر کوبا را شکست داده بودند و در بازی دوم خود ۳ بر یک آرژانتین  و در بازی سوم خود ۳ بر یک صربستان را مغلوب کرده بود و ایران هم موفق شده بود تیم‌های ژاپن و صربستان را به ترتیب با حساب ۳ بر یک و ۳ بر ۲ شکست دهد و برابر کوبا با حساب ۳ بر صفر مغلوب شده بود.

بازی بعدی ایران فردا از ساعت 5:30 صبح برابر آرژانتین برگزار خواهد شد.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid