مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

ویژگی‌های عينك‌ آفتابی استاندارد

رئيس انجمن علمي اپتومتري ايران گفت: عينك آفتابي استاندارد بايد از زير ابروها تا نزديك گونه‌ها را پوشش دهد.

محمد آقازاده‌اميري با بيان اينكه بيشترين تابش اشعه UV خورشيد بين ساعت ۱۰ تا ۱۴ بعداز‌ظهر است، اظهار داشت: در اين ساعات بايد براي جلوگيري از ورود اين اشعه به چشم از عينك‌آفتابي استفاده كرد.

* هر چه عينك‌آفتابي تيره‌تر باشد نور كمتري از چشم عبور خواهد كرد

وي ادامه داد: عينك‌آفتابي استاندارد بايد UV۴۰۰ داشته باشد و در افرادي كه چشم‌هاي ضعيفي ندارند بايد نور بين ۱۰ تا ۳۰ درصد از چشم آنها عبور كند؛ هر ميزان كه عينك‌آفتابي تيره‌تر باشد نور كمتري از چشم عبور خواهد كرد.

رئيس انجمن علمي اپتومتري ايران افزود: عينك آفتابي استاندارد بايد از زير ابروها تا نزديك گونه‌ها را پوشش دهد؛ توصيه مي‌شود عينك‌هاي افتابي از مراكز معتبر تهيه شود چرا كه خريد عينك آفتابي از دستفروشان تنها موجب آسيب رسيدن به چشم‌ها مي‌شود.

*عينك‌‌هاي آفتابي غير استاندارد باعث سوزش چشم مي‌شود

آقازاده ‌اميري در خصوص نحوه تشخيص عينك‌آفتابي غيراستاندارد عنوان كرد: اگر انگشت خود را به روي شيشه عينك آفتابي بكشيم و در اين حال شيشه به داخل فرو رود، متوجه خواهيم شد كه عينك آفتابي غيراستاندارد است.

وي تأكيد كرد: از علائم عينك‌‌هاي آفتابي غيراستاندارد مي‌توان به سوزش، خارش، سردرد، خشكي چشم و پستي و بلندي ديد اشاره كرد.

رئيس انحمن علمي اپتومتري ايران گفت: در دستفروشان و بعضي از مراكزي كه اقدام به فروختن عينك‌هاي آفتابي مي‌كنند، شاهد اين هستيم كه از دستگاه‌هاي تست UV نيز استفاده مي‌كنند و افراد بر اين باورند كه عينك آفتابي UV خريده‌اند در حقيقت اين دستگاه‌ها قلابي بوده و پس از مدتي UV عينك از بين مي‌رود.

آقازاده‌ اميري با بيان اينكه توصيه مي‌شود افراد براي تهيه عينك‌‌هاي آفتابي استاندارد تنها به مراكز اپتومتري كه از سوي وزارت بهداشت مجوز دارند مراجعه كنند، ادامه داد: بعضي از مراكز ارائه عينك‌هاي آفتابي استاندارد از وزارت بازرگاني مجوز دارند ولي عينك‌هاي آفتابي مناسب با چشم افراد را ارائه نمي‌دهند.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid