مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

چه فیلمهایی آخر هفته از صدا و سیما پخش میشود

در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متنوعی از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شوند.


فیلمهای سینمایی و تلویزیونی بلیتز، ستارگان خاک، جنگ نفت‌کش‌ها، عملیات فاو، چاه دیو، پسر فیل‌بان، بهشت منتظر می‌ماند، می‌ش، قلعه عقاب‌ها، مربی کار‌تر، خرچنگ‌های بروکلین، فقط بیست، جدال تبهکاران، کورلئونه، گمشده در ترانزیت، تپه عقاب‌ها، چشمی در آسمان، هنوز هم دوست داشتنی، پل خورشید و لک لک‌ها به خانه بر می‌گردند روزهای پنجشنبه و جمعه ۳ و ۴ آذرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.

** «بلیتز»
فیلم سینمایی «بلیتز» به کارگردانی الیوت لس‌تر محصول سال ۲۰۱۱ کشور انگلستان پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت ۲۲ از شبکـه یک سیما روی آنتن می‌رود.
با کشته شدن چند پلیس درشرق لندن، گروه پلیس منطقه دست به کار می‌شود تا قاتل یا قاتلین را پیدا کند. قاتل، جوانی به نام «بری» است که در کمال بی‌رحمی پلیس‌ها را به قتل می‌رساند و با مهارت، ردپایی نیز از خود باقی نمی‌گذارد.

** «ستارگان خاک»
فیلم سینمایی «ستارگان خاک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد پنجشنبه ۳ آذرماه به مناسبت هفته بسیج، ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
ده سال پس از شهادت عبدالنبی در جنگ، پدر عبدالنبی و دوست صمیمی‌اش عیسی، که یک پایش را در جنگ از دست داده و پای مصنوعی دارد به همراه اهالی روستا تصمیم می‌گیرند، مزار او را عوض کنند.

** «جنگ نفت‌کش‌ها»
در آستانه فرا رسیدن روز نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران فیلم سینمایی «جنگ نفتکش‌ها» به کارگردانی محمد بزرگی‌نیا و تهیه کنندگی سیدغلامرضا موسوی جمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در اوج حملات بی‌وقفه نیروهای نظامی عراقی به نفت‌کش‌ها در خلیج فارس ناخدای جوانی تصمیم می‌گیرد یک نفت کش ایرانی را از تنگه هرمز عبور دهد…

** «عملیات فاو»
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، انیمیشن «عملیات فاو» به کارگردانی الهام ابراهیمی و تهیه کنندگی علیرضا صالحی از تولیدات مرکز صبا پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت ۱۴: ۳۰ ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان این انیمیشن در مورد طراحی یک پل متحرک، بر روی اروند رود است که در زمان عملیات فاو، با ضایعات پالایشگاه ساخته شده است.

** «چاه دیو»
شبکه دو سیما برای روز پنجشنبه ۳ آذر متقارن با آغاز هفته بسیج، ساعت ۲۳: ۴۰ پخش فیلم تلویزیونی «چاه دیو» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی پژمان لشگری‌پور را در نظر گرفته است.
داستان فیلم در مورد یک گروه دانشجویی است که در قالب طرح جهادی هجرت، به یک روستای محروم می‌روند تا به آنان کمک کنند…

** «پسر فیلبان»
فیلم سینمایی «پسر فیلبان» جمعه ۴ آذرماه ساعت۱۷: ۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
پدر سینک مرد می‌انسالی است که همراه سه فیلش در روستایی به کار چوب بری و حمل الوار مشغول است. او و همکارانش بر اثر یک اشتباه وارد جنگلی می‌شوند که تحت نظر یک گروه خلاف‌کار است…

** «بهشت منتظر می‌ماند»
فیلم تلویزیونی «بهشت منتظر می‌ماند» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و با بازی رحیم نوروزی، یکتا ناصر و عبدالرضا زهره کرمانی، جمعه ۴ آذرماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم تلویزیونی «بهشت منتظر نمی‌ماند» به صورت اپیزودیک ساخته شده است.

** «می‌ش»
فیلم تلویزیونی «می‌ش» پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت ۱۹برای پخش از شبکه سه سیما در نظر گرفته شده است.
مهران رجبی و سعید آقاخانی درفیلم تلویزیونی «می‌ش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی تخت کشیان بازی کرده‌اند.

** «قلعه عقاب‌ها»
فیلم سینمایی «قلعه عقاب‌ها» ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۴ آذر ماه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
ریچارد برتون و کلینت پاستوود از بازیگران اصلی فیلم سینمایی «قلعه عقاب‌ها» محصول سال ۱۹۶۸کشورهای آمریکا و انگلیس هستند.

** «مربی کار‌تر»
فیلم سینمایی «مربی کار‌تر» جمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۰: ۱۵از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «مربی کار‌تر» به کارگردانی توماس کار‌تر محصول سال ۲۰۰۵ درکشورهای آمریکا و آلمان ساخته شده است.

** «خرچنگ‌های بروکلین»
فیلم سینمایی «خرچنگ‌های بروکلین» به کارگردانی کوین جوردن و با بازی جین کورتین و دنی آیلوجمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۴: ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی «خرچنگ‌های بروکلین» محصول سال ۲۰۰۵ کشور آمریکا است.

** «فقط بیست»
فیلم تلویزیونی «فقط بیست» به کارگردانی مسعود کرامتی و تهیه کنندگی داوود قچاق جمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۹­ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی محمدجواد جعفرپور، شبنم مقدمی، حمیدرضا دلاوری و شهرام قاعدی آمده: پدر خانواده‌ای ادعا دارد که اجدادش ریاضی‌دان بوده‌اند و حالا بچه‌هایش نیز باید ریاضی‌دان بشوند و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کند تا ریاضی پسرش، رحیم خوب شود. بالاخره رحیم یک عینک پیدا می‌کند و با گذاشتن این عینک بر چشمانش دگرگون شده و شبیه انیشتن می‌شود.

** «جدال تبهکاران»
فیلم سینمایی «جدال تبهکاران» به کارگردانی گای ریچی و تهیه‌کنندگی برادران وارنر محصول سال ۲۰۰۸ کشور انگلستان، پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت۱۵: ۳۰ از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

** «کورلئونه»
فیلم سینمایی «کـور لـئونه» به کارگردانی پاسکواله اسکویی تیری، جمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۲ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جولیانو جما، کلودیو کاردیناله و فرانجسکو رابال می‌بینیم: می‌کله دوست صمیمی ویتو گارگانو است که به دستور رئیس مافیا دونجستو و طی یک توطئه توسط ویتو کشته می‌شود. ویتو پس از این ماجرا برای تصاحب قدرت و رسیدن به قدرت مافیایی در صدد رقابت شدید با رئیس مافیا دونجستو بر می‌آید، او با همکاری دوستانش دونجستو را از پا درمی‌آورد و نردبان قدرت را با کشتار مردم بی‌گناه ادامه می‌دهد.
فیلم سینمایی «کـورلـئونه» محصول سال ۱۹۷۸ در کشور ایتالیا ساخته شده است.

** «گمشده در ترانزیت»
فیلم سینمایی «گمشده در ترانزیت» جمعه ۴ آذرماه ساعت ۲۰: ۳۰ درقالب برنامه «سینما۴» از شبکه چهارسیما روی آنتن می‌رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: مسافری که پاسپورت مسافرتی خود را درفرودگاه پاریس گم می‌کند. درست وقتی که به منطقه مخصوص ترانزیت رسیده است. در آنجا با گروهی از مردم آشنا می‌شود که به همین ترتیب با مشکل او روبه رو هستند و به هرنحوی شده برای زنده ماندن با متکی شدن به نبوغ خود تلاش می‌کند.
جان راچفورد و ماریسا پاردس درفیلم سینمایی «گمشده در ترانزیت» محصول سال ۱۹۹۳ کشورهای فرانسه و اسپانیا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

** «تپه عقاب‌ها»
به مناسبت هفته بسیج انیمیشن «تپه عقاب‌ها» به کارگردانی صـمـد غـلام‌زاده ازتولیدات مرکزصبا، پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت ۱۳: ۳۰ درقالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن درمورد «جوجه عقابی» است که به وسیله رزمندگان ازمرگ نجات پیدا می‌کند و با سرپرستی دو رزمنده بزرگ شده و پرواز یاد می‌گیرد. دوستی این رزمنده‌ها و عقاب، داستان‌های زیبایی ایجاد می‌کند که در این مجموعه شاهد آن خواهیم بود.

** «چشمی در آسمان»
فیلم سینمایی «چشمی در آسمان» محصول سال ۲۰۰۷ کشورهنگ کنگ ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۴ آذرماه، ازشبکه تهران باز پخش می‌شود.
سیمون یام، تونی لئونگ و کیت تسویی درفیلم سینمایی «چشمی درآسمان» به کارگردانی نای هوی یائو بازی کرده‌اند.

** «هنوز هم دوست داشتنی»
روزجمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۳: ۳۰فیلم سینمایی «هنوز هم دوست داشتنی» محصول سال ۲۰۰۸ کشورآمریکا ازشبکه تهران روی آنتن می‌رود.
رابرت ملون یک کارمند بسیارپیریک فروشگاه است. او احساس می‌کند که به «مری» پیرزن همسایه علاقه‌مند شده است. «مری» نیزهمین احساس را درباره «ملون» پیدا کرده است و طی وقایعی این دو با هم نامزد و سپس ازدواج می‌کنند. اما «رابرت ملون» به تدریج متوجه چیزهایی آشنا در زندگی‌اش می‌شود.
مارتین ماندو، الن برنستاین، آدام اسکات و الیزابت بنکز درفیلم سینمایی «هنوز هم دوست داشتنی» به کارگردانی نیکلاس فاکلر بازی کرده‌اند.

** «پل خورشید»
فیلم تلویزیونی «پل خورشید» پنجشنبه ۳ آذرماه ساعت ۲۳: ۴۵ از شبکه شما پخش می‌شود.
در پی فرسوده بودن پل خورشید درنزدیکی گچساران، پیران مدیرشرکت نفت و گازگچساران جهت انتقال محموله‌ای ازتوربین‌های گازبا مشکل مواجه می‌شود. او ازمهندس کمالی می‌خواهد مدیریت پروژه ترمیم پل خورشید را به عهده بگیرد.
جمشید جهانزاده، رضا فیاضی، بهناز جعفری و مارال اصغریان ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «پل خورشید» به کارگردانی و تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو ازتولیدات صدا و سیمای مرکز کهکیلویه و بویراحمد می‌باشند.

** «لک لک‌ها به خانه برمی‌گردند»
فیلم تلویزیونی «لک لک‌ها به خانه بر می‌گردند» به کارگردانی غلامحسین لطفی و تهیه کنندگی حسام الدین صبوری و غلامحسین لطفی، جمعه ۴ آذرماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما روی آنتن می‌رود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی سعید زندی، مجتبی قلندیکی و عباس منصوری آمده: خانواده‌ای به تازگی کودکی را از پرورشگاه به فرزند خواندگی پذیرفته‌اند، زن خانواده نمی‌تواند ارتباط مادری و فرزندی را برقرار کند و از همسرش می‌خواهد به هرشکلی شده او را به پرورشگاه بازگرداند، همسرش با او مخالفت می‌کند.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid