مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا +تصاویر

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا +تصاویر

انسان هایی هستند که حاضرند جانشان را برای نجات دادن دیگران به خطر بیاندازند معمولا به این افراد به عنوان قهرمان نام می برند. حال ما شما را با کوچولوترین این نجانت دهندگان قهرمان آشنا خواهیم کرد.

به گزارش تفریحی.کام ، از نمونه قهرمانان کوچک ایران زمین می توانیم به شهدای نوجوانی اشاره کنیم که در طول 8 سال دفاع مقدس از جان خود برای حفاظت از این مرز و بوم گذشتند.

در نقاط مختلف دنیا نیز قهرمانان کوچکی هستند که ما در ادامه شما را با 5 تن از قهرمانان کوچولو آشنا خواهیم کرد:

1- ایزابل کلینگ

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا +تصاویر

ایزابل دختری دوساله است که توانست با هوشمندی جان مادرش را از یک مرگ حتمی نجات دهد. این دختر بچه که تنها 2 سال سن دارد با دیدن مادرش که در حالت بیهوشی در خانه افتاده خیلی سریع به اورژانس زنگ زد و از آن ها تقاضای کمک کرد. این دختر بچه که پیش از این به سختی صحبت می کرد توانست آدرس دقیق خانه به همراه شماره تلفن را به مسئولین بدهد و حتی آن ها را وارد خانه کرد تا مادرش را نجات دهند. این دختر بچه دوساله کاری انجام داد که شاید از دست خیلی ها برنیاید.

2- الکسیس گوگینس

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا +تصاویر

این دختر بچه آمریکایی تازه وارد کلاس اول دبستان شده بود که به خاطر نجات جان مادرش، جان خودش را از دست داد. این دختر بچه که به او لقب”فرشته ای از بهشت” را داده اند مانع از تیر خوردن مادرش در یک دعوا شد. مادر این کودک در حال نزاع با یک مرد بود که ناگهان مرد اسلحه کشیده و شلیک می کند. اولین تیر به مادر می خورد اما شش تیر بعدی به الکسیس اصابت می کند که میان مادر و تفنگ قرار گرفته بود. این دختر بچه پس از این حادثه و به دلیل شدت جراحات جانش را از دست داد.

3- نایتان توماسون

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا

نایتان توماسون، کسی است که جان مادر خود را در یک نزاع نجات داد. داستان از این قرار است که فردی مست وارد خانه خانواده توماسون می شود و با چاقو به مادر این خانواده حمله می کند اما این پسر بچه انگلیسی با شجاعت روی کول این مرد متجاوز پریده و مانع از کشته شدن مادرش می شود. مرد مست کودک را به شدت زخمی می کند و سپس از محل سانحه می گریزد. به هر ترتیب مادر این خانواده که 8 بار مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود توسط همسایه ها پیدا شده  به بیمارستان منتقل می شود و خوشبختانه حال کودک خوب می شود.

4- کودی مک نی

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا

آتش سوزی یکی از وحشتناک ترین حوادثی است که امکان دارد در هر خانه ای رخ دهد ولی اتفاقی که برای خانواده مک نی افتاد بسیار بدتر از این حرف ها بود. کودک سه ساله این خانواده در خانه ای در حال سوختن گیر کرده بود و تنها برادرش در محل حضور داشت. این برادر بزرگتر که تنها 5 سال سن داشت به سرعت وارد آتش شد و توانست جان برادر کوچک را نجات دهد. ورود به آتش از جمله کارهایی است که کودکان کوچک هرگز آن را انجام نمی دهند.

5- کمال نپالی

کوچولوترین نجات دهندگان دنیا

این پسر بچه 12 ساله کسی است که توانست جان دختری 2.5 ساله را نجات دهد. این دختر بچه درون شکافی تنگ به عمق 18 متر گیر کرده بود و هیچ نیروی امدادی نتوانسته بود او را نجات دهد تا این که کمال نپالی از راه رسید و به خاطر جثه کوچک و البته لاغرش توانست وارد شکاف شود. این درحالی است که ممکن بود خود او هم در شکاف گیر کرده و جانش را از دست بدهد. وی پس از نجات جان این کودک به عنوان یک قهرمان مصاحبه های بسیاری انجام داد.

مطالب جالب و خواندنی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid