مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

گاف جالب تلویزیون درباره بازیگران کلاه‌ پهلوی!

گاف جالب تلویزیون درباره بازیگران کلاه‌ پهلوی!

گاف جالب تلویزیون درباره بازیگران کلاه‌ پهلوی!

تلویزیون ایران مدتهاست که به دلیل عدم نگاه حرفه ای دست اندرکارانش مجالی شده است برای بروز گافهای پیاپی. در تازه ترین مورد گافی باورنکردنی در برنامه «سین مثل سریال» رخ داد. گافی با محوریت جازدن بازیگران نقشهای مکمل سریال کلاه پهلوی به عنوان بازیگر اصلی و سپس تقاضا از مخاطبان برای نظردهی درباره میزان محبوبیت بازیگر اصلی سریال!

روال کار در سری تازه برنامه «سین مثل سریال» به این ترتیب است که هر هفته مجموعه کارهای تلویزیونی یک کارگردان به قضاوت مخاطبان گذاشته می شود تا بهترین سریال و در نهایت بهترین بازیگران مربوط به این سریالها معرفی شوند. در برنامه شب گذشته «سین مثل سریال» هم کارهای سیدضیاء الدین دری به قضاوت گذاشته شده بود و بنا شده بود از میان «کلاه پهلوی» و «کیف انگلیسی» و بازیگران اصلی این دو سریال مخاطبان بهترینها را انتخاب کنند.

اما گاف اصلی زمانی رخ داد که به جای یک بازیگر مرد چهار بازیگر به نامهای امین حیایی، امیرعلی دانایی، محمدرضا شریفی نیا و داریوش فرهنگ به عنوان بازیگران اصلی «کلاه پهلوی» در معرض نظرسنجی گذاشته شدند. توجیه این قضیه این بود که این سریال بازیگر اصلی ندارد و هر چهار کاراکتری که توسط چهار بازیگر مذکور ایفا شده اند می توانند کاراکتر اصلی باشند!

این دیگر چه بازی خنده داری است؟
این هم از آن حرفهاست؛ وقتی «کلاه پهلوی» با کاراکتر «فرخ باستانی»(با بازی امیرعلی دانایی) در فرانسه آغاز شده و از آن سو با حضور همین کاراکتر به عنوان فرماندار شهری فانتزی به نام «سامان» ادامه می یابد و در آخر نیز احتمالا با واقعه نگاری سرنوشت همین شخصیت است که کار به انتها می رسد این دیگر چه بازی خنده داری است که به جای معرفی کاراکتر اصلی سریال نام چهار کاراکتر به عنوان کاراکتر اصلی عنوان می شود.

حتی اگر بپذیریم کاراکتر «کریم» که امین حیایی آن را ایفا کرده در هفته های اخیر به شدت پررنگ شده باز هم این پرسش باقی است که نام بردن از کارکترهایی کاملا مکمل به نامهای «میرزا رضا»(با بازی شریفی نیا) و «صمصام»(با بازی فرهنگ) به عنوان کاراکتر اصلی سریال چه معنایی دارد؟ تازه اگر نقش محمدرضا شریفی نیا را در پروسه تولید این کار و مرارتهایی(!!) که ایشان برای انتخاب بازیگر کار کشیده اند را هم به عنوان ملاکی برای نام بردن از وی به عنوان بازیگر اصلی لحاظ کنیم قرار دادن نام داریوش فرهنگ در میان بازیگران اصلی چه معنایی دارد؟

جالب اینجاست که در نظرسنجی «سین مثل سریال» مخاطبان باید میان دو سریال «کلاه پهلوی» و «کیف انگلیسی» دری یکی را انتخاب کنند اما از اولی چهار بازیگر مرد به عنوان بازیگر اصلی کاندیدا می شوند و از دومی تنها یک بازیگر یعنی علی مصفا!

وقتی پاسخ مخاطب، نظرسنجی را زیر سوال می برد
فارغ از فلسفه نادرست چنین رقابتی که مابین دو سریالی برگزار می شود که مخاطب از یکی خاطره ذهنی نزدیک دارد و از دیگری ذهنیتی دور، دست اندرکاران برنامه و به خصوص تهیه کننده آن حتما باید پاسخی دهند به این پرسش که چطور می شود در یک رفتار غیرحرفه ای آشکار بازیگران نقشهای دو و سه سریال به عنوان بازیگر یک وارد نظرسنجی انتخاب بازیگر می شوند.

جالبتر اینجاست که نتایج نظرسنجی سریال هم که در آن امین حیایی اول می شود، امیرعلی دانایی دوم، شریفی نیا سوم و فرهنگ چهارم خود گواه آن است که مخاطب خیلی خوب متوجه گاف برنامه ساز شده و با عدم اختصاص رای به شریفی نیا و فرهنگ از برنامه ساز می خواهد بیش از این او را بازی ندهد اما واقعا چرا قبل از آن که واکنشهای برآمده از چنین رفتارهایی دست اندرکاران را زیر سوال ببرد خود آنها شخصا نسبت به در پیش گرفتن رویه ای درست مبادرت نمی کنند.

اگر می خواهید به شریفی نیا حال دهید ایرادی ندارد اما…
اینها به کنار؛ چطور می شود که امین حیایی، شریفی نیا و سیدضیاء الدین دری به عنوان مهمانان برنامه دعوت می شوند اما امیرعلی دانایی جایی در میان مدعوین ندارد. تازه مگر خودتان نمی گویید داریوش فرهنگ هم نقش اصلی بوده پس او را چرا به برنامه دعوت نکردید؟

دوستان عزیزی که در صداوسیما نشسته اید و به واسطه انحصاری بودن رسانه خود تا می توانید از کنار انتقادات می گذرید رقابت وقتی معنا دارد که مابین دو سریالی که در یک بازه زمانی همزمان روی آنتن رفتند صورت گیرد. همان طور که نمی توان دروازه بانی دهه نودی به نام «هی گوئیتا» را با دروازه بانانی معاصر مثل «مانوئل نویر»، «پیتر چک» یا «ایکر کاسیاس» مقایسه کرد دو سریالی که در دو برهه زمانی مختلف ساخته شده اند هم نمی توانند در دو سوی یک ترازو مقایسه شوند. بهترین و ساده ترین راه آن است که سریالی مانند «کلاه پهلوی» با یک سریال فاخر تقریبا معاصر مانند «مختارنامه» مقایسه شود!

تازه اگر جسارت این را ندارید که آثار دو کارگردان مختلف را در محک مقایسه بگذارید لااقل در معرفی بازیگران اصلی یک سریال ما را ابله فرض نکنید. بازیگر اصلی سریال اوست که داستان بر محوریت او پیش می رود نه او که به دلیل اسرار پشت پرده ای که ما نمی دانیم چیست و جرأت گفتنش را نداریم باید نامش به عنوان بازیگر اصلی خوانده شود. وقتی در وبسایت رسمی سریال هم تصویر «فرخ باستانی» است که در مرکزیت تصاویر قرار گرفته دیگر این همه شک و شبهه برای معرفی بازیگر اصلی سریال چه معنایی دارد جز آماتوریسمی کودکانه؟ باور کنید پیمودن یک مسیر درست در برنامه سازی گاه بسیار ساده تر از پیمودن مسیر نادرست است.

اگر می خواهید به شریفی نیا حال دهید یا از اشتهار امین حیایی برای رونق برنامه خود استفاده کنید هیچ ایرادی ندارد اما شما که باکس خالی محصوص برنامه های تکراری زیاد دارید، یکی از این باکسها را به گفتگوی مفصل با این دو اختصاص داده و در عوض «سین مثل سریال» را مجالی کنید برای یک برنامه واقعا حرفه ای.

 فرهنگ و هنر بخش سینما و تلویزین تفریحی.کام

بحث و نظرات شما

  1. 23:20  |  13/9/28

    نقد بسیار به جایی بود متشکرم.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid