مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

گفتگوی خواندنی با دختر پرنده ایران +تصاویر

گفتگوی خواندنی با دختر پرنده ایران +تصاویر

بعد ازگفتگوی جالب و خواندنی با  دختر باد ایران  اینک شما را دعوت می کنیم گفتگوی خواندنی با دختر پرنده ایران را که برای شما عزیزان آماده کرده ایم را همه مطالعه نمایید.

با وجود تنها بودنش در خانه باز هم آنقدر با پدر و مادرش و ورزش محبوبش سرگرم بود که این خلأ را احساس نکرد.فاطمه اکرمی این روزها علاوه بر موفقیت در رشته ژیمناستیک به عنوان دختر موفق در رشته ورزشی پارکور شناخته شده است.

رای او مهم نبود که در خانه همبازی ندارد. آنقدر با پدر و مادر و رشته ورزشی محبوبش سرگرم بود که هیچ‌ گاه این خلأ را احساس نکرد. صفحه‌های تقویم کودکی‌ و نوجوانی‌اش یکی پس از دیگری ورق خورد و او را به مراحل سفید و سیاه زندگی رساند ولی آنچه در تمام این سال‌ها در گوشش طنین می‌انداخت صدای گرم مادری بود که در دل آرزوی موفقیت او را می‌ پروراند و دستان مهربانش را یارای لحظه‌های او قرار داده بود تا بداند برای رسیدن به سکوی موفقیت تنها نیست. فاطمه اکرمی این روزها علاوه بر موفقیت در رشته ژیمناستیک به عنوان یک دختر موفق در رشته ورزشی پارکور شناخته شده است. به همین بهانه ایران با این دختر پرنده ایرانی گفتگویی انجام داده که در ادامه می خوانید.

معلمی به نام مادر

نهمين روز از آخرين ماه زمستان به دنيا آمد. دختري خجالتي بود، به همين دليل در شش سالگي كه با ورزش ژيمناستيك آشنا شده بود تا يك ماه در باشگاه گريه مي‌كرد اما باز هم مادرش بود كه تلاش مي‌كرد او را مجذوب اين ورزش كند. در مورد يكي از خاطرات كودكي‌هايش مي‌گويد: يك سال از زماني كه با ژيمناستيك آشنا شده بودم مي‌گذشت. يك روز براي اين‌كه بيشتر بازي كنم شروع به بهانه‌گيري كردم تا باشگاه نروم. از آن روز تا يك سال تنبيه شده بودم و ديگر از باشگاه خبري نبود. مادرم اين كار را كرد تا مطمئن شود من به اين ورزش علاقه دارم يا نه و اين‌كه خودم از او بخواهم مرا دوباره به كلاس ژيمناستيك ببرد. يقين دارم اين حركت مادرم باعث شد من به اين ورزش علاقه‌مند شوم و اكنون بگويم ژيمناستيك در خون من است.

گفتگوی خواندنی با دختر پرنده ایران

درس استقامت

مدرسه‌ شروع شده بود و من مصمم تر ار قبل ژيمناستيک را دنبال مي‌كردم. كم‌كم شركت در مسابقات اردوها هم به آن اضافه شده بود و از 9 ماه سال تحصيلي تقريباً سه، چهار ماه را سر كلاس‌ها حاضر مي‌شدم و با همكاري مسئولان مدرسه به درس و ورزش توأم با هم مي‌رسيدم اما هيچ گاه يكي را فداي ديگري نكردم و اكنون هم به ورزش در كنار درس اهميت مي‌دهم.فاطمه اكرمي كه در حال حاضر دانشجوي رشته سخت‌افزار كامپيوتر است ضمن بيان اين جملات ادامه داد: اگر همراهي‌ پدر و مادرم نبود، نمي‌توانستم مسير زندگي‌ام را به درستي انتخاب كنم و بدون شك اگر جديت هايشان نبود نمي‌توانستم جسارت انجام حركات ورزشي پاركور را پيدا كنم. وي با يادآوري خاطره فراموش‌نشدني آن روز گفت: سال 86 بود كه براي تمرين ژيمناستيك رفته بودم و به دنبال يكي از حركات كه به درستي انجام نشده بود دچار شكستگي بسيار شديد از ناحيه پا شدم و زماني كه مرا به بيمارستان رساندند خانواده‌ام را در جريان موضوع قرار دادند.

در شرايط خوبي نبودم و همه انتظار داشتند مادرم بعد از ديدن اين صحنه تمركز و توان خود را از دست دهد اما او در كمال ناباوري من و پرستاران، ملحفه سفيد را كنار زد و با ديدن وضعيت پاي من تنها گفت اگر بيشتر دقت مي‌كردي اين‌طور نمي‌شد. اگر آن روز مادرم با قدرت عمل نمي‌كرد من هم نمي‌توانستم به سرعت با اين موضوع و مشكلات پس از آن كنار بيايم. دوره خيلي سختي بود، آب درماني و فيزيوتراپي‌هاي هر روزه خسته‌كننده بود اما از مادرم ياد گرفته بودم قوي باشم و همين باعث شد يك سال بعد از آن حادثه تلخ در مسابقات شركت كنم و مقام نخست را كسب كنم.

رنگ جديد انتخاب‌ها

اين بانوی جوان به سراغ ورزشي رفته كه كمتر دختري آن را انتخاب می کند و تا به امروز عناوين و مقام‌هاي متعددي به دست آورده است كه از ميان آن‌ها مي‌توان به كسب دو مدال طلا و يک مدال نقره در مسابقات ژيمناستيك سال 1386 اشاره كرد كه مربوط به كشورهاي اسلامي بوده و شركت‌كنندگان آن از كشورهاي عراق، سوريه، سودان و… حضور داشتند. وي از سال 1383 راهي مسابقات شده و قهرماني‌هاي كشوري زيادي را در ورزش ژيمناستيك به خود اختصاص داده است اما از دو سال قبل، انتخاب‌هايش رنگ ديگري به خود گرفت. اين بار قرار بود تمام وسايل سطح شهر و پيرامون خود را به شكل يك مانع ببيند و اين توانايي را درخود ايجاد كند كه از اين موانع عبور كند.در اين رابطه مي‌گويد: دو سال گذشته به تشويق يكي از هم دانشگاهي‌هايم وارد اين رشته ورزشي شدم. همان ساعت‌ها و روزهاي اول به او نشان دادم كه توانايي انجام حركات سخت پاركور را دارم. اين رشته ورزشي و حركات هوايي آن شباهت زيادي به حركات ژيمناستيك دارد و به نوعي به صورت زنجيروار به ورزش‌هاي ديگري متصل است. در واقع حركات پاركور تكنيك‌هاي رد موانع را به فرد مي‌آموزد كه البته به آمادگي بدني خوبي نياز دارد.

آنچه در اين رشته ورزشي مهم است و يك ورزشكار را از سايرين متمايز مي‌كند قدرت خلاقيت او است. هر چه يك ورزشكار بتواند خلاقيت را چاشني حركاتي كه انجام مي‌دهد كند موفق تر خواهد بود. درست همان كاري كه فاطمه اكرمي انجام مي‌دهد. او مي‌گويد: در خيابان كه راه مي‌روم هر جايي را كه احساس كنم مكان مناسبي براي انجام اين حركات است انتخاب مي‌كنم و از ميله تعبيه شده بالاي يك ديوار گرفته تا ماشين و ديوار خانه‌ها و پشت‌بام‌هايشان را به شكل يك مانع براي انجام حركات پاركور مي‌بينم و تا به امروز هم هر كسي اجراي اين حركاتم را دیده مرا تشويق کرده است.

پايگاه آرامش

تجربه هيجان، لذت بخش است اما كافي است مزه آن را زير زبانت احساس كني تا ديگر نتواني از انجام حركات پر از هيجان دست بكشي. فاطمه اكرمی طعم هيجان را در ورزش ژيمناستيك و انجام حركات سخت آن تجربه كرده و با ورزش پاركور به آن تجربه شدت بخشيد. البته حيطه فعاليت‌هاي او تنها به اينجا ختم نمي‌شود چرا كه او سقوط آزاد را نيز تجربه كرده است. با چتر از ارتفاع 4 هزار متري پريده و سه دوره آموزشي اين رشته ورزشي را در خارج از كشور گذرانده و موفق به كسب گواهينامه و قدم نهادن به دنياي حرفه‌اي سقوط آزاد شده است.
او كه اكنون مربي ژيمناستيك و پاركور است مي‌گويد: اين دوره‌هاي سخت و مشكل را گذرانده‌ام تا به نياز درونم پاسخ دهم و آرامش را به وجودم هديه كنم.

هميشه به ورزش‌های پر هيجان و البته گاهی هم خطرناك علاقه داشته‌ام، به همين دليل در سال جديد اسكي روي آب را دنبال كرده‌ام و قصد دارم در ورزش موتورسواري و رالي هم تجربه‌هاي خوبي كسب كنم.اين بانوی پرنده ايرانی پس از اين سال‌ها آموخته است دلتنگی هايش را كجا ببرد، هر بار كه دلش می گيرد آرامش و توان دوباره‌اش را از خدایی مي‌خواهد كه تمام اين استعدادها را به وی ارزانی داشته و بعد از آن پرش از ارتفاع و ورزش‌های مهيجي مثل بانجی جامپينگ را بهترين گزينه برای آرامش جسم و روحش می داند.

مجله خبری بخش اخبار ورزشی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid