مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

آشنایی با گنجینه های نفرین شده تاریخ

گنجینه های نفرین شده تاریخ

آشنایی با گنجینه های نفرین شده تاریخ

جواهرات، خانه یا ماشین هایی در طول تاریخ وجود داشته اند که نفرین هایی را به آنها نسبت داده اند. این گنجینه های تاریخی شاید واقعا نفرین شده نباشند اما اتفاق هایی که برای مالکان آنها روی داده است باعث به وجود آمدن افسانه های هولناکی شده اند. به طور مثال، می توان به پورشه 550 اسپایدر جیمز دین اشاره کرد که همه مالکان آن در اثر تصادف با همین خودرو کشته شده اند. حتی اتومبیل هایی که قطعه هایی از این ماشین را در خود داشته نیز در اثر تصادفی مرگبار از بین رفته اند.

1. الماس امید

الماس امید یکی از مشهورترین جواهراتی است که آن را نفرین شده می دانند. این الماس 45.52 قیراطی در طول تاریخ صاحبان خود را به کشتن داده است. به طوری که بر اساس مقاله ای که در 29 ژانویه سال 1911 در نیویورک تایمز منتشر شده است، همه افرادی که روزی صاحب این الماس بوده اند به طور ناگهانی و غیرمنتظره فوت کرده اند.

از جمله صاحبان این الماس باید به شاهزاده ایوان کانیتووسکی که توسط انقلابیون روسی کشته شد، سیمون منچاریدس که به همراه همسر و فرزندش در تصادف اتومبیل کشته شد و تاجر الماس فرانسوی، ژان باتیست تاورنیر اشاره کرد که توسط یک سگ درنده در استانبول کشته شد.

پس از آن ادوارد ند مک‌لین آن را با قیمت 300 هزار دلار (7.4 میلیون دلار) خرید. در دهه 1950 میلادی نیز به موسسه اسمیت سونیان بخشیده شد.

2. The Hands Resist Him

«دست هات به او نمی رسند» نام یک تابلوی نقاشی است که در سال 1972 میلادی توسط هنرمندی به نام بیل استونهام کشیده شده است. بر اساس وب سایت این هنرمند، هر دو گالری‌داری که این نقاشی را به نمایش گذاشته اند و منتقد هنری لس آنجلس تایمز که این نقاشی را نقد کرده بود یک سال پس از نمایش، درگذشته اند.

به گفته بی بی سی نیوز، این اثر هنری در سال 2000 میلادی در eBay برای فروش گذاشته شده بود و فروشنده ادعا کرده بود که تابلو در عرض یک شب تغییر کرده است و این اتفاق با وب کم توسط همسر او ضبط شده است. این تابلو به قیمت 1050 دلار، بیش از 5 برابر قیمت 199 دلاری ابتدایی اش فروخته شد. نویسنده انگلیسی تبار فیلمی بر اساس داستان این تابلو ساخته است.

3. الماس کوه نور

الماس کوه نور یک الماس 105 قیراطی است که نخستین بار توسط هندوها در قرت 14 میلادی به ثبت رسیده است. بر اساس نوشته های روزنامه «ساندی تایمز آو ایندیا» این نوشته هندوها یک هشدار جدی در خود دارد.
«کسی که صاحب این الماس است، مالک همه جهان است و البته از همه بدبختی های آن نیز آگاه است. فقط خداوند یا یک زن می تواند این الماس را با مصونیت کامل استفاده کند.»

قربانیان این الماس شوم و نفرین شده پسر بابر امپراطور مغول ها بوده است که از قلمرو پادشاهی خود تبعید شد. پس از او، جهان شاه بود که توسط پسرش زندانی شد و در آخر نادر شاه که به قتل رسید.

این الماس در قرن نوزدهم میلادی به دارایی های خانواده سلطنتی انگلستان اضافه شد و در برج لندن به معرض نمایش گذاشته شده است.

4. گنجینه های معبد توتانخامون

توتانخامون یکی از فراعنه مصر بود که آرامگاه او در سال 1922 میلادی توسط باستان شناس انگلیسی – هاوارد کارتر – کشف شد. این مقبره حاوی گنجیه های بسیاری همچون ماسک مرگ طلایی که نماد مصر باستان است، بود. برخی معقد هستند کشف او به نفرین مرگباری همراه بوده است. قربانیان این گنجینه ها 12 نفر از افراد همراه کارتر، جورج هربرت و ارل پنجم که سرمایه این حفاری را در اختیار باستان شناسان قرار داده بود، بودند. ارل پنجم یکسال بعد در اثر مسمومیت خونی از بین رفت. اما خود کارتر 16 سال بعد همچنان زنده بود و نادرستی این اعتقاد را ثابت کرد.

5. خانه «وحشت آمیتیویله»

این خانه در بلوار اقیانوس 112 در آمیتیویله در نیویورک قرار دارد و گفته می شود درنوامبر سال 1974 میلادی در آن قتل های رخ داده است.

یکسال پس از این تاریخ، جورج و کتی لاتز به همراه فرزندان خود به این خانه نقل مکان کردند اما کمتر از یک ماه از آن بیرون آمدند. آنها ادعا می کردند اتفاق های ماوراطبیعه بسیاری در این خانه رخ می دهند. اتفاق های این خانه الهام بخش نگارش کتاب «وحشت آمیتیویله» در سال 1977 بود و در سال 1979 میلادی نیز فیلمی به همین نام ساخته شد.

واقعیت این خانه همچنان یک راز باقی مانده است اما هیچ کدام از مالکان آن پس از خروج شتابزده خانواده لاتز از آنجا هیچ گونه اتفاق غیرواقعی و ماورا طبیعه را گزارش نکرده اند. از جمله باید به جیمز کروماتری اشاره کرد که خانه را در سال 1977 خرید و ده سال در آن زندگی کرد.

آخرین فروش این خانه به اکتبر سال 2010 میلادی باز می گردد که با قیمت 950 هزار دلار آمریکا معامله شد.

6. پورشه 550 اسپایدر جیمز دین

بازیگر افسانه ای جیمز دین در 30 سپتامبر سال 1955 میلادی در اثر تصادف با پورشه 550 اسپایدر خود درگذشت . جورج بری، طراح اتومبیل در کتاب سال 1974 خود به نام «ماشین ستاره ها» درباره این خودرو مطالبی نوشته و به مرگ های پیاپی صاحبان این خودرو پس از جیمز دین اشاره کرده است.

لی راسکین، نویسنده «جیمز دین در سرعت» ادعا کرده است که کتاب بری این را می رساند که این ماشین نفرین شده و شوم است.

بری قطعاتی از پورشه ویران شده را در دو اتومبیل دیگر کار کرد و هر دو در اثر سرعت تصادف از بین رفتند.

7. فیلم های سوپرمن

فیلم های سوپرمن شامل 5 فیلم سینمایی است که در خلال سال های 1978 تا 2006 میلادی ساخته شده اند. این فیلم ها موفقیت بسیاری در جهان داشته اند. اما باور ناراحت کننده ای هم با این فیلم همراه است که گریبان دست اندرکاران آن را گرفته است.

کریستوفر ریو، که چهار بار نقش سوپرمن را بازی کرد در سال 1995 میلادی در اثر افتادن ار روی اسب از گردن به پایین دچار فلج شد و 9 سال بعد در اثر ایست قلبی درگذشت. دانا ریو، همسر وی نیز که به هیچ عنوان سیگار نمی کشید، دو سال بعد در اثر سرطان ریه درگذشت.

بر اساس کتاب کوچک یکه در مورد لعن و نفرین های تاریخ توسط دان رائه دانتون نوشته شده است، هنرپیشه ای که در سال 1978 نقش نوزاد را در سوپرمن بازی کرده بود نیز در 14 سالگی در اثر انسداد تنفسی درگذشت.
نفرین بدتر بعدها رخ داد: جورج ریو که در مردان آهنین در سال 1951 میلادی در سریال تلویزیون سوپرمن و جاسوسان بازی کرده بود در سال 1959 میلادی خود را با شکلیک گلوله کشت.

8. خانه خانواده کلاتر

«خون سرد» رمان ترومن کاپوته در مورد قتلی است که در سال 1959 میلادی توسط هربرت کلاتر انجام داده و همسر و دو فرزند خودش را کشته است.

قتل در این خانه 14 اتاق خوابه در هولکامب، کان انجام شده است که در در سال 1964 میلادی توسط باب بایرد خریداری شد. او نیز سال ها بعد خودکشی کرد.

این خانه به تصرف دونا میدر درآمد که در سال 1990 میلادی به همراه همسر خود به آنجا نقل مکان کردند. او این خانه را در سال 2006 میلادی برای فروش گذاشت اما هیچ کسی حاضر به خرید آن نبود. دختر او که مشاور املاک بود در مصاحبه ای گفته است این خانه روی دستش مانده است و نمی تواند کاری با آن بکند.

او در پاسخ به اینکه آیا در این خانه اتفاق های ماورطبیعه رخ داده است یا خیر صراحتا گفته است: خیر!

بخش مطالب جالب و خواندنی تفریحی.کام

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid