مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

کمک عجیب زنی به دوستش همه را متعجب کرد

کمک عجیب زنی به دوستش همه را متعجب کرد

این مطلب و کمک عجیب این زن به دوستش نشان دهنده ی آن هست که دوستی و رفاقت هنوز با توجه به نامردی های زیادی که در روزگار شاهد آن هستیم رنگ نباخته و این هست دوستی واقعی :

به گزارش تفریحی.کام زنی در دادگاه خانواده گفت: دوست صمیمی‌ام احتیاج به پول دارد و برای رفع این مشكل، تنها راهی كه به نظرم رسید، درخواست مهریه‌ام بود تا با آن مخارج درمان دوستم تأمین شود. زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.
این زن در حضور قاضی شعبه 240 این مجتمع قضایی خانواده با بیان این كه می‌خواهم با دریافت مهریه‌ام به درمان دوستم كمک كنم، گفت: شوهرم وضع مالی نسبتاً خوبی دارد و می‌تواند به راحتی مهریه‌ام كه 314 سكه بهار آزادی است را بپردازد بنابراین خواهان دریافت مهریه‌ام هستم.
وی با اشاره به اینكه شوهرم باید مهریه‌ام را بپردازد، ادامه داد: از كلاس اول ابتدایی با هم دوست هستیم؛ در حقیقت با هم بزرگ شده و بسیار صمیمی هستیم اما در حال حاضر وی دچار بیماری شده كه مجبور به عمل جراحی است ولی نمی‌تواند هزینه آن را بپردازد بنابراین تصمیم گرفتم پس از دریافت مهریه، آن را به دوستم بدهم تا مخارج درمانش را تأمین كند. مرد در دادگاه حاضر شد و با بیان اینكه اگر همسرم این مشكل را به خودم می‌گفت، وجهی را برای درمان دوستش به او می‌دادم ولی با این شرایط مهریه‌اش را نمی‌پردازم، گفت: همسرم این موضوع را از من پنهان كرده و من نیز به همین دلیل مهریه‌اش را نمی‌پردازم.
زن با بیان اینكه مهریه‌ام را می‌خواهم و شوهرم به دلیل وضع مالی مناسب می‌تواند آن را بپردازد، گفت: به خاطر دوام زندگی مشتركمان، شوهرم باید با درخواستم موافقت كرده و مهریه‌ام را به صورت كامل بپردازد. مرد در حضور قاضی این پرونده عنوان كرد: چنانچه مهریه همسرم را بپردازم، او نباید مجدداً مدعی شود و درخواست مهریه دهد همچنین باید با كار كردن من در شركتی كه می‌خواهم، موافقت كند. قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های طرفین، مرد را ملزم به پرداخت مهریه همسرش كرد.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid