مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

فال روز یکشنبه 10 فروردین 93

فال روز یکشنبه 10 فروردین 93

فال روز یکشنبه 10 فروردین 93

فال روزانه فروردین
بی معنی است اگر بخواهید برای کلنجار رفتن با خودتان که آیا خطر کنید یا نه از عقل و منطق استفاده کنید. اگر اخیراً در کاری شروع بدی داشتید، الان زمان مناسبی است که دوباره آن را امتحان کنید. اگر ثابت قدم باقی بمانید و خودتان را باور داشته باشید، موفقیت از آن شما است. ترسی نداشته باشید از این که حضورتان را با بهترین نیت ها به همه اعلام کنید و نشان دهید که چقدر مشتاق هستید که بیش از همه کار و تلاش کنید. اکنون زمان آن است که بدرخشید.

اردیبهشت
رویاهای دیشب تان ممکن است شب خسته کننده ای را برای تان رقم زده باشند. خوشبختانه می توانید مجدداً تمرکز خود را از رویاهای تان به روز پر مشغله ی پیش روی تان تغییر بدهید و رویکرد مثبتی را در پیش بگیرید. امروز در طالع شما ماه نو در یازدهمین خانه ی خیال پردازی با ترس های ناخودآگاه درهم می آمیزد، ولی به راحتی می توانید وقتی با مقاومتی روبرو شدید بر آن غلبه کنید. هر چه در دنیای بیرونی سرتان شلوغ تر باشد، احتمال اینکه در شک و تردید گم شوید کمتر خواهد شد.

خرداد
داوطلب شدن برای همکاری با یک بنیاد ارزشمند یا یک گروه سیاسی می تواند ایده ی خوبی باشد، زیرا ماه نو در صورت فلکی حمل به یازدهمین خانه ی فعالیت های گروهی در طالع شما وارد شده است. به دنبال این هستید که یک کار سازنده و مفید انجام دهید، ولی تا زمانی که این فعالیت های شما تاثیرات مثبت اجتماعی به همراه نداشته باشند رضایت تان جلب نمی شود. اگر چه بگو بخند با دیگران معمولاً یکی از منابع شادی به شمار می رود، اما بهتر است فعالیتی را انتخاب کنید که بتوانید در آن نتیجه ی همکاری و یاری رساندن تان را ببینید. به تلاش های تان افتخار کنید، زیرا می خواهید از این جهان دنیای بهتری بسازید.

تیر
فقط داشتن اهداف بلند پروازانه کافی نیست، باید خودتان را آماده کنید تا نیت های خوب تان را در راهی که پیش می گیرید به کار ببندید. خجالت آور است اگر این لحظه ی مهم را از دست بدهید و با یک تصمیم قطعی دست به کار نشوید، زیرا ماه نو در صورت فلکی حمل به دهمین خانه ی کسب و کاردر طالع شما وارد شده است. نگران چیزهایی که به دست خواهید آورد نباشید یا این که دقیقاً تا کجای مسیر پیش خواهید رفت. به خاطر داشته باشید که قدم اول مهم ترین حرکت است.

مرداد
امروز می توانید یک سناریوی پیچیده را مدیریت کنید، حتی اگر آگاه نباشید که بهترین راه برای مواجه با آن چیست. ممکن است قبلاً با همچین مساله ی مشابهی یک بار دیگر دست و پنجه نرم کرده باشید، اما امروز در طالع شما ماه نو در نهمین خانه ی افکار بزرگ راه حلی را یکباره آشکار می کند که قبلاً این قدر واضح نبود. واقعیت این است که هیچ راهی برای پیش بینی کردن وجود ندارد که ببینید آیا به نتیجه ی دلخواه می رسید یا نه. خطر کنید و ببینید چه می شود. هیچ دلیل منطقی برای صبر کردن وجود ندارد، شما فقط یک بار فرصت زندگی خواهید داشت.

شهریور
وقایع امروز ممکن است سفری را آغاز کنند که شما در آن نقش یک پرسشگر را دارید، اما هرچه عمیق تر فکر می کنید کمتر می فهمید. درس امروز این است که خرد واقعی زمانی اتفاق می افتد که از این جست و جوی آزار دهنده دست بکشید. نقطه ی گذار که شامل اسرار تولد، مرگ و کهکشان هاست زمانی اتفاق می افتد که یک مرحله پایان گرفته باشد و مرحله ی بعد هنوز شروع نشده باشد. ماه نو در هشتمین خانه ی تجدید حیات در طالع شما گوشزد می کند که همه ی پاسخ ها را در اختیار ندارید. با این وجود بعد از مشورت کردن با دیگران هنوز هم نیاز دارید که به این فرایند اطمینان کنید و رو به جلو حرکت کنید.

فال روزانه مهر
اکنون زمان آن است که جریان های پویای یک رابطه ی فعلی را تقویت کنید یا شعله های یک رابطه ی جدید را گسترش دهید، زیرا ماه نو در صورت فلکی آتشین حمل به هفتمین خانه ی دوستان و همراهان در طالع شما وارد شده است. این پیوند ماه و خورشید به اورانوس دمدمی مزاج وصل می شود و باعث می شود که بدون فکر و اندیشه سریعاً تغییر جهت دهید. اما اگر به نیاز خود برای مستقل بودن توجه نکنید، دیگران ممکن است از این سرکوب انرژی بهره ببرند و همه چیز را بدون فکر برهم بزنند. دست به اقدامات مبتکرانه بزنید؛ بهتر است خودتان احساسات تان را بروز دهید و اجازه ندهید که دیگران این کار را برای شما انجام دهند.

آبان
سرانجام زمان آن رسیده است که تغییرات بلند مدت در زندگی روزمره ی تان به وجود آورید، اما برای تاثیرگذاری مثبت نیازی نیست که اعمال تان خیلی شدید باشند. ماه نو در صورت فلکی حمل هفتمین خانه ی جزییات را در طالع شما فعال می کند و این یعنی این که کم کم شروع کردن بهترین راهکار هوشمندانه است. هر چیزی که به کارآیی شما اضافه کند می تواند مفید واقع شود. اما لزومی ندارد تا فردا صبر کنید؛ شما باید درست همین الآن دست به کار شوید تا از این لحظه ی جادویی به نفع خود سود ببرید.
آذر
برای ایجاد تعادل بین کار و تفریح در کشمکش هستید، اما ماه نو در صورت فلکی حمل به پنجمین خانه ی تفریح و بازی در طالع شما وارد شده است و به این ترتیب بر جنبه ی کم مشغله تر زندگی تاکید می ورزد. تقریباً غیر ممکن است که اکنون بخواهید خیلی جدی و مصمم عمل کنید، حتی اگر وظایف زیادی برای انجام دادن بر عهده داشته باشید. اما اگر امروز نتوانستید کاری را به اتمام برسانید بهتر است خون به پا نکنید. هم چنان بهترین راهکار این است که به تعهدات قبلی خود اذعان داشته باشید، در غیر این صورت زندگی به سرعت پیچیده می شود. مسئولیت پذیر باشید، حتی اگر در درون تان احساس یک کودک سر به هوا را دارید.

دی
امروز تمایل دارید که احساسات تان را در یک خط صاف حرکت دهید. اما ماه نو در صورت فلکی حمل چهارمین خانه ی امنیت احساسی را در طالع شما به خطر می اندازد، پس بهتر است که احساسات تان را با کسی که به او اعتماد دارید در میان بگذارید. از دیگران می خواهید که شما را بفهمند، ولی بهتر است این گونه مسایل را نیز با نزدیک ترین دوستان و خانواده ی تان در میان بگذارید. هیچ دلیلی برای ترس و نگرانی وجود ندارد، پس صبر کنید تا شخص مورد اعتماد از راه برسد و در زمان و مکان مناسب قرار بگیرید و بعد پنهانی ترین اسرارتان را فاش کنید.

بهمن
هر چیزی که امروز بر زبان می آورید مهم تر جلوه می کند، زیرا ماه نو در صورت فلکی پر مدعای حمل به سومین خانه ی روابط در طالع شما راه باز کرده است. خوشبختانه می توانید برای تغییرات پیش رو زمینه سازی کنید، مثلاً اهداف تان را بنویسید یا با دیگران درباره ی عقایدتان صحبت کنید و حتی دوستان و اطرافیان تان را با تفکرات مثبت خود ترغیب کنید. صبر نکنید تا کس دیگری آن چه را که شما در ذهن دارید انجام دهد، آنچه را در ذهن تان می گذرد فاش کنید و سپس به گفته های تان جامه ی عمل بپوشانید. کسی که تردید کند بازنده است.

اسفند
به کار گرفتن انرژی قدرتمند ماه نو در صورت فلکی حمل برای تمرکز بر امور مالی تصمیمی هوشمندانه برای امروز است، زیرا ماه نو به دومین خانه ی ثروت در طالع شما وارد شده است. ولی ممکن است یک تصمیم ناگهانی بگیرید که در نهایت به نفع شما نخواهد بود. به جای این که عجله کنید و همه چیز را برهم بزنید، قبل از شروع هر حرکت مهمی به اندازه ی کافی تأمل کنید. بهترین راهکار ایجاد یک ثبات بلند مدت است و نه تلاش برای درست کردن یکباره ی همه چیز.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid