مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

تأمین اجتماعی کمک هزینه ازدواج می دهد به بیمه شدگان

تأمین اجتماعی کمک هزینه ازدواج می دهد به بیمه شدگان

تأمین اجتماعی کمک هزینه ازدواج می دهد به بیمه شدگان

 سازمان تأمین‌ اجتماعی اعلام کرده است که پرداخت کمک هزینه ازدواج یکی از خدمات حمایتی این سازمان است و به عنوان هدیه به بیمه‌شدگان واجد شرایط که تشکیل خانواده می‌دهند پرداخت می‌شود.

 وامی که گرفتن آن چندان ساده نیست و خیلی ها در هزارتوی دردسرهایی مانند معرفی ضامن گیر افتاده اند، اما بازهم با هزینه های سرسام آور امروز، کورسوی امیدی است و زوج ها را وادار می کند با همه دردسرها، دنبال گرفتن این وام باشند.

امروز و در شرایطی که بسیاری از بانک ها برای پرداخت این وام دچار مشکل شده اند، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که می تواند کمک هزینه ازدواج پرداخت کند.

این کمک هزینه با استناد به ماده 85 قانون تأمین اجتماعی پرداخت می شود و البته شرایطی هم دارد. در واقع بیمه‌شده باید چهار شرط را داشته باشد تا بتواند کمک هزینه را دریافت کند.

اول اینکه بیمه‌شده  پنج سال قبل از تاریخ ازدواج حداقل به مدت 720 روز سابقه کار داشته و حق‌بیمه این مدت را پرداخت کرده باشد. شرط دوم این است که در تاریخ ازدواج رابطه استخدامی بیمه‌شده با کارفرما قطع نشده باشد و البته ازدواج اول بیمه شده باشد. دائم بودن ازدواج و ثبت آن در دفتر رسمی ازدواج ، آخرین شرط دریافت کمک هزینه است.

مبلغی که به بیمه شده ها پرداخت می شود هم متفاوت است.در واقع میزان کمک هزینه برابر با یک ماه متوسط حقوق یا مزد بیمه‌شده است و برای محاسبه این مبلغ، جمع دریافتی بیمه‌شده (مشمول کسر بیمه) در آخرین 2 سال قبل از ازدواج بر عدد 24 (تعداد ماه‌ها) تقسیم می‌شود. درصورتی که حاصل محاسبه کمتر از حداقل دستمزد عادی در زمان انجام عقد ازدواج باشد، حداقل مبلغ پرداخت می شود.

خبر خوب این کمک هزینه این است که اگر زن و شوهر هر دو دارای شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج باشند، کمک هزینه به هر دو نفر پرداخت می‌شود.

بانک ها برای پرداخت وام ازدواج پول ندارند!

مدتی پیش بود که اعلام شد صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان به عنوان اولین بانک خصوصی می تواند وام ازدواج بدهد. البته  به طور آزمایشی و فقط در استان های تهران و البرز و خیلی ها امیدوار شدند که با این کار ، مشکل دریافت این وام که در یکی دو سال گذشته، بسیار سخت شده، آسان تر شود. به خصوص اینکه رییس بانک مرکزی خبر داد که به مرور بانک های خصوصی دیگر هم به این سامانه می پیوندند.

دشواری پیدا کردن ضامن، زوج های جوان را در صف های طولانی انتظار برای دریافت وام ازدواج نگه داشته است.

اکنون  در حدود یک میلیون زوج جوان در انتظار گرفتن وام ازدواج هستند و البته به گفته مسئولان بانک مرکزی ، دلیل این تاخیر و مشکلات، اتمام منابع بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج است.

اکنون تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را بانک های ملی، صادرات و ملت از محل مانده منابع سپرده قرض الحسنه پس انداز پرداخت می کنند و به‌دلیل عملکرد صد درصدی منابع قرض الحسنه به مصارف قرض الحسنه در سایر بانک‌ها جهت ازدواج، سامانه  ثبت‌نام متقاضیان مسدود است.

ولی بانک ها  درصورت وجود منابع قرض الحسنه ، می توانند به متقاضیان وام ازدواج تا سقف پنج میلیون تومان وام بدهند و این رقم زوج های جوان را برای گرفتن وام وسوسه می کند تا مشکلاتی مانند پیدا کردن ضامن را هم به جان بخرند.

شرایط دریافت وام در ظاهر چندان سخت نیست اما بسیاری از زوج ها با وجود داشتن این شرایط، منتظرند کسی را پیدا کنند تا ضامن شان شود. آن هم ضامنی که کارمند رسمی باشد و فیش حقوقی را به عنوان ضمانت ارائه کند. شرایطی سخت که باعث شده ماه ها گرفتن وام شان به تعویق بیفتد در حالی که نیاز زیادی به این مبلغ برای شروع زندگی شان دارند.

حال شاید کمک هزینه ازدواج سازمان تامین اجتماعی تا حدودی بتواند این مسئله را جبران کند و زوج های جوان با خیال راحت تر زندگی شان را آغاز کنند.

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid