مجله تفریحی | فال٬ عکس٬ اس ام اس
کیف آلوما والت اصل (Aluma Wallet)

dadaaaaa

کیف آلوما والت با شعار ((راه حلی برای یک مشکل بزرگ)) به بازار عرضه شده است! این کیف که از جنس آلومینیوم ساخته شده است، بسیار سبک و کوچک اما در عین حال فوق العاده جا دار می باشد.
با استفاده از آلوما والت میتوانید کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و همچنین اسکناس های خود را به راحتی هرچه تمام تر حمل کنید. از ویژگی های این کیف قابل شستشو و ضد ضربه بودن آن و همچنین مقاوم بودن آن در برابر نفوذ امواج و حفظ سلامت کارت سوخت و کارت بانکی شما می باشد که این مزایا باعث شده است آلوما ولت از سایر محصولات هم رده خود متمایز باشد.
قيمت شکسته شد! فقط : 19000 تـومان
15000 تومان
آفر ویژه: 12000 تومان!

kharid

تست میزان عاشق بودنتان

تست میزان عاشق بودنتان

تست میزان عاشق بودنتان

دوستان توجه کنید که به همه ی  سوالات با صبر و حوصله پاسخ دهید در صورتی که پاسخ هایتان دقیق و صادقانه باشد نتایج بسیار جالبی دریافت خواهید کرد .

سوال اول : شما به طرف خانه كسي كه دوست داريد ميرويد و دو راه براي رسيدن به انجا وجود دارد:

۱- راه كوتاه و مستقيم است كه شما را سريع به مقصد ميرساند ولي خيلي ساده و خسته كننده است

۲- راه دوم به طور قابل ملاحظه اي طولاني تر است ولي پر از مناظر زيبا و جالب است ، حال شما كدام راه را براي رسيدن به خانه محبوبتان انتخاب ميكنيد؟ راه كوتاه يا بلند؟

سوال دوم : در راه دو بوته گل رز ميبينيد .

يكي پر از رزهاي قرمز و ديگري پر از رزهاي سفيد و شما تصميم ميگيريد 20 شاخه از رزها را براي او بچينيد.

چند تا را سفيد و چند تا را قرمز انتخاب ميكنيد (شما ميتوانيد همه را یک رنگ انتخاب کرده یا از تركيب دو رنگ انتخاب كنيد) .

سوال سوم : شما به خانه او ميرسيد و يكي از افراد خانواده در را بر روي شما باز مي كند.شما مي توانيد از ان ها بخواهيد كه دوستتان را صدا بزند يا اينكه خودتان او را خبر كنيد ؛ چه مي کنيد؟

سوال چهارم : شما وارد منزل شده به اتاق او ميرويد ولي كسي انجا نيست پس تصميم ميگيريد رزها را همان جا بگذاريد ؛ ترجيح مي دهيد ان ها را لب پنجره بگذاريد يا روي تخت؟

سوال پنجم : شب ميشود شما و او هر كدام در اتاقهاي جداگانه اي ميخوابيد.

صبح زماني كه بيدار شديد به اتاق او ميرويد ؛ به نظر شما وقتي كه انجا ميرويد او خواب است يا بيدار؟

سوال ششم : وقت برگشتن به خانه است ايا راه كوتاه و ساده را انتخاب ميكنيد يا ترجيح مي دهيد از راه طولاني و جالب تر برگرديد ؟

۰

۰

.

۰

جواب سوال اول : جاده نشان دهنده عشق است اگر راه كوتاه را انتخاب كرده ايد زود و اسان عاشق ميشويد ولي اگر راه طولاني را انتخاب كرده ايد به اساني عاشق نميشويد.

جواب سوال دوم : تعداد رزهاي قرمز نشان دهنده ان است كه در يك رابطه چقدر از خودتان مايه ميگذاريد و تعداد رزهاي سفيد برعكس نشان ميدهد كه شما چقدر در ان رابطه از طرف مقابلتان انتظار محبت داريد.

به طور مثال اگر 18 رز قرمز و 2 عدد رز سفيد انتخاب كرده ايد به معناست كه شما 90% محبت ميكنيد و 10% انتظار محبت از طرف مقابل داريد.

جواب سوال سوم : سوال سوم نشان دهنده طرز برخورد شما بامشكلات در يك رابطه است.

اگر شما از اعضاي خانواده درخواست كرده ايد كه محبوبتان را صدا بزند به اين معناست كه شما از مواجه شدن با مشكلات ميترسيد و اميدوار هستيد كه مشكلات به خودي خود حل شوند.

ولي اگر خودتان به اتاق رفته ايد كه او را از حضور خود مطلع كنيد اين نشان ميدهد كه شما با مشكلات روبرو ميشويد و دوست داريد انها را هر چه زودتر حل كنيد.

جواب سوال چهارم : محل قرار دادن رزها نشان دهنده اشتياق شما براي ديدن محبوبتان است.

اگر انها را بر روي تخت ميگذاريد نشان ميدهد كه دوست داريد او را زياد ببينيد و اگر ان ها را لب پنجره قرار ميدهيد يعني اگر او را زياد هم نبينيد تحمل ميكنيد.

جواب سوال پنجم : سوال پنجم نشان دهنده تفكر و طرز فكر شما در كاراكتور و شخصيت فرد محبوبتان است.

اگر شما او را در حالي كه خوابيده است در اتاق مي بينيد اين به اين معني است كه شما او را همانطور كه است دوست داريد و اگر او را بيدار ديده ايد يعني انتظار داريد او مطابق ميل شما بشود.

جواب سوال ششم : راه بازگشت به خانه نشان دهنده دوام عشق شماست.

اگر راه كوتاه را انتخاب كرده ايد مدت عاشق بودن و دوست داشتن شما كوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب كرده ايد مدت زيادي در عشق خود پايدار خواهيد بود .

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر این صورت می توانید از فرم تماس استفاده نمایید. نظراتی که حاوی الفاظ زشت ، تبلیغات ، سیاسی ، توهین آمیز ، اسپم و ... به اشخاص باشند ، منتشر نخواهند شد. برای پاسداشت زبان فارسی و احترام به کاربران ، فارسی تایپ نموده و از فینگلیش نویسی خودداری کنید.

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

 چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت

این چراغ خواب با داشتن طرح عروسکی و جنس نرم و لطیف می تونه اسباب بازی عالی برای کودک شما باشه. ۴ دکمه روی لاک، لاک پشت قرار داره که کار اون ها خاموش و روشن شدن چراغ، تغییر رنگ های چراغ ، کم و زیاد شدن نور و تغییر ملودیه. این دستگاه هم با سه عدد باتری قلمی کار می کنه.

خیلی از بچه ها بخاطر ترس از تاریکی، با اتاق خوابشون مشکل دارند و برای همین هر شب موقع خواب کلی اعصاب بزرگتر ها خورد می کنند تا بالاخره خوابشون ببره.

عملکرد ها: - تابش صدها ستاره و ماه بر روی دیوار در تنوع چهار رنگ تابش ( قرمز، نارنجی، سبز، آبی ) - پخش موزیک ملایم و زیبا مناسب برای خواب کودکان و نوزادان ( شامل 4 ملودی )

قيمت فقط : 63000 تـومان

kharid